(Tlensenyiiq.nl OysrJad=fji Wilhelmina Klazina Bot - Miep - 24 I Vrijdag 6 november 2009 kijk ook op Nooit kan 't geloof te veel verwachten, des Heilands woorden zijn gewis. Gezang 115:1 Verbijsterd en geschokt door haar plotselinge overlijden maar toch dankbaar dat verder lijden haar bespaard is, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Cecile van den Berge-Lippens echtgenote van Adriaan van den Berge in de leeftijd van 63 jaar. Axel: A. van den Berge Weesp: Anja en Job Makela (Finland): Eddie en Pia 4 november 2009 Nieuwendijk 64 4571 LK Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 9 november om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Geen bloemen. Veilig in Jezusarmen Voor ons onverwacht maar op Zijn tijd nam de Here tot Zich mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Cecile van den Berge-Lippens T. van den Berge-Verschelling Dini en Joop van Bendegem-van den Berge Ankie en Chris - Mattias, Floris Bianca en Eric - Willemijn, Teun, Lotte Anneke en Kees Kaijser-van den Berge Marjan en Corné Marjolein en Christian Peter Andries van den Berge Axel, 4 november 2009 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mw. A. Bosman-van der Laan Mw. Bosman was werkzaam als vrijwilliger bij Woonzorgcentrum de Blide en leverde een waardevolle bijdrage aan individuele activiteiten. Wij wensen haar kinderen en verdere familie alle sterkte toe. Raad van Bestuur en Managementteam Stichting Ouderenzorg Kanaalzone Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger Mw. A. Bosman-van der Laan Drie jaar lang heeft ze zich ingezet voor een van onze bewoners. Wij zullen haar missen. Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens collega-vrijwilligers, medewerkers en bewoners van Woonzorgcentrum de Blide te Terneuzen Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Janna Dagevos-Hirdes KrabbendijkeC.J. Hirdes-Boone AxelK.F. Hirdes-van Velzen Neven en nichten Krabbendijke, 4 november 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante Janna Dagevos-Hirdes Wij wensen de familie veel sterkte. Wemeldinge: T. Dagevos-Zuidweg Neven en nichten I've lived a life chat's full. I've travelled each and every highway; and more, much more than this, I did it my way. Vol bewondering voor de wijze waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, delen wij mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante 5 september 1926 t 4 november 2009 Hans en Debbie Melanie, Kayleigh, Nils Marcel en Marianne Sam Martha en Claude Miranda Nel en Bas Koos en Ineke en verdere familie Correspondentie-adres: Goetzee Dela Uitvaartverzorging T.a.v. Hans van den Boom Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 7 november om 11.00 uur in de aula van begraafplaats Oudeland, Oudelandseweg 211 te Rotterdam-Hoogvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Rust nu maar uit, Je hebtje strijd gestreden, Je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder A.M.J. de Cock-van Overmeir Monique echtgenote van Ferdinand de Cock Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Hulst: F.C.L. de Cock Hoogerheide: Rannel en Marleen Oosterhout: Mariëlla Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend personeel van De Blaauwe Hoeve, afdeling revalidatie, voor de liefdevolle verzorging. 31 oktober 2009 Rooseveltweg 22 4561 XH Hulst De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Is het je ooit opgevallen dat in de natuur alles zijn weg zoekt naar het Licht Bedroefd, maar met bewondering en respect voor de wijze waarop hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid genomen van onze zwager Jaques de Putter echtgenoot van Francien de Putter-Tollenaar in de leeftijd van 63 jaar. Dronten: Jannie Tollenaar Zaamslag: Nellie en Bram Nijssen-Tollenaar Terneuzen: Sarien en Henk Dieleman-Tollenaar Spui: Ina en Marius van Ham-Tollenaar Hoek: Janie en Ko Verhoef-Tollenaar Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Theo Hopstaken Theo is samen met Diny gedurende bijna 30 jaar betrokken geweest bij onze vereniging. Vele jaren zette hij zich in voor onze vereniging als enthousiast lid en ook een aantal jaren als secretaris. Wij zullen hem missen. Wij wensen Diny heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van Volksdansvereniging "De Grutmoole" Het leven van een mens is als een voetstap in het zand, die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en strand. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, zus, schoonzus en tante Marleen van den Hoven echtgenote van Jacques De Moor Wij zullen haar erg missen. Terneuzen, M.J.H. Wieland-Steendam Anita, Hansen Jos Léon Voor haar een verlossing Voor anderen groot verdriet Erg hard heeft zij gevochten meer kracht was er niet Met verdriet staan wij nu stil bij het overlijden van Lydia Rombaut Onze gedachten en medeleven gaan uit naar onze collega Miel, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en collega's Taxi Grenszicht Lieve moeder Zwijgzaam... stil en zonder vragen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam... moegestreden, uit ons midden weggegleden. En na een dappere maar ongelijke strijd, uit je lijden nu bevrijd. Rust zacht lieve moeder. Met droefheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Johanna Octavia Wullems Hannie echtgenote van Milan Sostar in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen: Terneuzen: Axel: Milan Sostar Maria Miso Sostar Ivanka de Pan - Sostar Jeroen de Pan Senne, Mika Neno 5 november 2009 Juliana van Stolbergstraat 45 4532 AX Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 10 november om 10.30 uur in de kerk van de H. Antonius van Padua in Sluiskil. Aansluitend 'zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren bij HCR Dallinga in Sluiskil. Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 8 november in rouwcentrum Monuta Terneuzen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen van 16.00 tot 16.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 112