is iedereen welkom sport 137 Jubileumprogramma Ottens na dit seizoen weg bij Arnemuiden Maas Afbouwloop bij Schelderado FM Sranang 2 verrast met gelijkspel: 5-5 A/[arysol mr a-:® v® "x A ;s Het aantal partijen dat de leden van De Vlaschaard in het seizoen 2008-2009 speelden. Dit is inclusief de wed strijden in de Seniorencompetitie Kanaalzone. „Mensen die interesse heb ben, kunnen elk moment van het jaar instromen." Wilfried Pilaet scheidenheid onder de leden als de grote kracht van de vereniging. „En dat komt weer omdat bijna niets moet en bijna alles mag. Et zijn mensen die hier van maandag tot en met vrijdag rondlopen, maar een ander zie je bijvoorbeeld één keer per week omdat hij ook nog gaat koersballen, kaarten of lid is van het seniorenkoor." Aangezien de speelsterkte van de leden in het libre varieert tussen een halve en vijf caramboles per beurt, wordt er op drie verschillen de niveaus competitie gespeeld. Af- Dinsdag 10 november, tussen '13.10 uur en 15.55 uur: toernooi met 64 deelnemers van teams uit de Seniorencompetitie Kanaalzone. Woensdag 11 november 14.00 uur: toespraak voorzitter en huldi ging jubilarissen. 14.15 uur: biljart wedstrijden en schijfwippen. Tussen 19.00 en 21.00 uur: recep tie waarop alle verenigingen in Koe wacht zijn uitgenodigd. Locatie: De Vlaschaard aan de Nieuwstraat in Koewacht. hankelijk van de resultaten in de periodes eind augustus-eind de cember en januari-april wordt de indeling van de spelers aangepast. Om daarvoor in aanmerking te ko men moeten ze minstens dertig partijen per competitieperiode spe len. De Koewachtenaren doen ook met twee teams (Koewacht en De Vlaschaard) mee aan de Senioren competitie Kanaalzone. Daarvan maken zeventien teams van dorps- of buurthuizen en zorgcom- plexen in plaatsen zoals Hoek, Sas van Gent, Terneuzen, Axel en ui teraard Koewacht deel uit. Ook daar gaat het er in de regel gemoe delijk aan toe. „Maar soms kan het best wel eens spetteren. Ik moet eerlijk bekennen dat senioren dan soms net kleine kinderen zijn." De leden van Seniorenbiljart De Vlaschaard hebben nadrukkelijk niet alleen belangstelling voor hun eigen sport. Vooral op maandag wordt er stevig nagepraat over de verrichtingen van andere sporters op het veld of in de zaal. Voetbal len is het belangrijkst. Naast de plaatselijke trots is Feyenoord in De Vlaschaard duidelijk de favorie te ploeg. Dat het bij de Rotterdam mers niet op rolletjes loopt, is voel baar tot in Koewacht. Een schert sende Pilaet: „Soms denk ik wel eens dat hun resultaten ook in vloed hebben op de biljartpresta ties. Neem nou ons lid Albert Adam. Een echte Feyenoord-man en normaal een prima speler. Maar hij bakte er maandag na de 5-i-nederlaag tegen Ajax helemaal niks van. Dat kan toch haast geen toeval zijn?" donderdag 5 november 2009 ARNEMUIDEN Henk Ottens is aan zijn laatste sei zoen bezig bij de voetbalvereni ging Arnemuiden. De trainer uit Aardenburg is nu voor het derde jaar werkzaam bij de zater dag-tweedeklasser. Arnemuiden heeft het dit seizoen moeilijk in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. De Walcherse formatie staat voorlaatste. De ploeg behaalde uit acht wedstrijden tot nu toe slechts vijf punten. Ottens was in het verleden ook trainer bij IJzendijke en Terneuzense Boys. TERNEUZEN Voor de atleten is er volop startgele genheid in Zeeuws-Vlaanderen. Za terdag staat de het comité Trimlo- pen in Terneuzen borg voor de or ganisatie van de Maas Afbouwloop. Er is een parkoers met een lengte van vijf kilometer uitgezet dat naar keuze één, twee of drie keer mag worden afgelegd. De start is zaterdag om 15.00 uur nabij zwemparadijs Scheldorado in Terneuzen. Een kwartier eerder, om 14.45 uur, gaat de jeugdloop over één kilometer van start. GOES De zaalvoetballers van FM Sranang 2 verrasten met een gelijkspel te gen FC Rif/New Style BoZ. Na een 1-1-ruststand werd het 5-5 tegen de nog ongeslagen koploper. Vijf minuten voor tijd leidde FM Sranang 2 zelfs nog met 4-2. Daar na leek de balans in het voordeel van de bezoekers door te slaan, maar via 4-5 werd het uiteindelijk dus 5-5. Voor de Goese eerste klas- ser scoorden Mo El-Uarichi, Jiru Fi- lemon, Virgil de Meza en Peter Overdulve (2x). MEEST CELEZEN 1.Bouzambou en Bakker allebei op 50 2. RCS beter uit derby dan Vlissingen 3.Nederland topland op marathon STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto Alphons van Hooije, Gerard van Rumste, Wilfried Pielaet en Louis Broeckaert (van links naar rechts) zijn fanatieke leden van Seniorenbiljart De Vlaschaard. De vereniging bestaat volgende week 25 jaar. foto Peter Nicolai Costa del Sol - Torremolinos Hotel Triton Hotel Las Palomas Vertrek 18 november, 15-daagse vliegreis VP, 2pk, prijs bij 2p 524.- CODE: BENATRIA Vertrek 04 januari. 8-daagse vliegreis VP, 2pk, prijs bij 2p 365.- CODE: TORRPALA Inclusief: - 8 daagse vliegreis - incl. vlucht, transfer, iuchthavenbelasting; volpension en 2 halve dag excursies - volpension incl. water en wijn bij de maaltijden Een zonnige vakantie in de wintermaanden., droomt u hier ook van? Heerlijk genieten van de gezelligheid, lekker eten en een aangenaam zonnetje. Extra voordelig door subsidie van Spaanse Overheid. Door een speciale subsidieregeling van de Spaanse Overheid om het wlntertoerisme naar de Costa de la Luz, de Costa del Sol en Mallorca te stimuleren kan Marysol u deze winter van een aantal spectaculaire aanbiedingen laten profiteren. Marysol heeft het exclusieve contract voor de Nederlandse markt om van deze subsidieregeling gebruik te maken. U boekt al een 8-daagse vakantie voor slechts €365.- Ga naar marysol.nl of uw ANVR reisbureau. Bel 0900- 2468246 Alle vertrekdata, verblijfsduren en prijzen op marysol.nl of uw ANVR <2^ reisbureau. Prijzen zijn exclusief reserverlngskosten en calamiteitenfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 85