kijk ook op m niensentinq.nl ÜBüüfëh Milou en Daan Overleden Janna Dagevos - Hirdes Leintje Dorleijn-Boone Theo Hopstaken Oud- en erevoorzitter EHBO vereniging Sas van Gent 24 I Donderdag 5 november 2009 ..een groot wonder... geboren op 3 november 2009 dochter en zoon van Marianne en Mamix Poelman kleinkinderen van Nely en Wim Louwerse Margo en Piet Poelman Mijn tijd is om, ik moet nu gaan, daar helpt geen lieve moeder aan. Maar mocht je later nog eens naar mij verlangen, loop dan even in de wind, dan streel ik je wangen. Op dinsdag 3 november is onverwacht onze allerliefste mam, oma en overgrootmoeder overleden. Zij wilde het liefst tot het laatst in haar eigen huisje blijven, gelukkig is dit haar ook gegeven. Aberdina Jacoba Antonissen-Goedegebuure Dien Dinie St. Annaland, 10 februari 1920 weduwe van Gerard Antonissen Deurne: Elly en Peter Oosterhout: Anke en Ben Amsterdam: Herma en Teun Breda: Marjolein en Jan Ede: Peter en Bettina Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Laan van Mertersem 16 4813 GH Breda Mam is thuis. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 7 november om 12.00 uur in aula 2 van het crematorium Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Vooraf is gelegenheid om in deze aula afscheid van haar te nemen. Na afloop drinken wij graag samen met u een kopje koffie. Hij zal uw jeugd vernieuwen als die van een arend. Psalm 103:5 Met grote bewondering en dankbaarheid voor wie zij voor ons was, nemen wij met veel verdriet afscheid van onze allerliefste moeder, schoonmoeder en oma Anna Gezina van der Laan weduwe van Barend Bosman 5-12-1922 14-11-2009 Ellen en Heinz Schumacher-Bosman Gaby en Frans-Jan Richard Rudy en Gwenda Bosman-Quigley Corr.adres: Spuistraat 20,4381 HR Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 9 november om 11.00 uur in de kerkzaal van het Legers des Heils, Dijkstraat 90 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaats vinden. Alleen schriftelijke condoleance. Tot ons groot verdriet is na een kortstondig ziekbed overleden onze lieve moeder en oma tante Jannie Oma Zeeland sinds 1991 weduwe van Cornelis Dagevos Krabbendijke 25 juli 1928 Eindhoven: Yerseke: Wemeldinge: Goes: t Goes 4 nQvember 2009 Cees en Marjorie Dagevos Jasmijn, Fabian Truus Dagevos en Jan Ridderhof Anne en Jos Cathalijne Ad en Finie Dagevos Rudi (in herinnering) Christianne en Cees Iris Jan en Ineke Dagevos Sharon en Arno Zorgcentrum Ter Valcke Correspondentieadres: Sprookjesbosch 25,5629 JA Eindhoven Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 7 november van 16.30-17.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheids dienst zal worden gehouden op maandag 9 november om 11.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge, Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis De Wemel, Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Indien u geen rouwbrief, mocht ontvangen, hopen wij u toch te bereiken met deze advertentie. Ik zou wel wat willen zeggen "maar mijn gedachten zijn zo klein Wat was je sterk en arbeidzaam. Steeds heb je voor iedereen klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tol het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar'het afscheid nemen doet zo 'n pijn. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen delen wij u mede dat we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, onze superopa en overgrootvader De Heer Gustaaf Goossens Echtgenoot van Mevrouw Margaretha Ivens In de leeftijd van 82 jaar. Gesterkt door de gebeden van de H. Kerk. Dit melden U: Margaretha Goossens - Ivens Theo en Daisy Goossens - de Rijcke Kinderen en kleinkinderen Ronny en Mirella Goossens - Leys Kinderen en kleinkinderen Christel en Adrie Willaert - Goosens En kinderen De familiesGoossens - Ivens Clinge, 3 november 2009 Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Gustaaf tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge op zaterdag 7 november 2009 om 10.30 uur waarna wij hem te rusten leggen op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst in bovengenoemde kerk vanaf 10.15 uur. Gustaaf ligt opgebaard in rouwcentrum "Waem" gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen hem een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op vrijdag 6 november 2009 van 19.00 uur tot 19.45 uur. Co'rr. adres Klinkerstraat 45 4567 CD Clinge Blijf met ons aan hem denken Uitvaartverz: J. Waem/Boonman Nieuw-Namen. Telnr.0114-345695 Op 31 oktober 2009 is overleden in de leeftijd van 89 jaar onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder. Lies en Wim Janneke en Henk Corrie en Arie Aarnout en José Simone en John Nelleke en Jé Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Simone van Riel-Dorleijn Noordbolwerk 5f 4331 SH Middelburg Naar wens van de overledene heeft de crematie in familiekring plaats gevonden. Lieve Opa Je ogen straalden, toen ik bij je was. Die fijne en leuke herinnering aan jou. Zal ik in mijn hartje bewaren Lieve opabedankt voor alles wat je voor me gedaan hebt. Ik zal je nooit vergeten. XXX Monica Lieve Theo Ons maatje Onze pa Bedankt voor alles wat je voor ons gedaan en betekent hebt. De leuke en fijne herinneringen zullen altijd bij ons in gedachten blijven. We gaan je heel erg missen. We zullen je nooit vergeten. Je blijft voor eeuwig in ons hart. Rust zacht lieve pa Je was een lieve opa voor onze dochter We wensen Diny en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. XXX Marco en Gaby "Bijzondere mensen sterven niet, zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd" Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger Theo Hopstaken Gedurende 10 jaar heeft hij een bijzonder actieve en betrokken rol gespeeld in de ontwikkeling van ons internetcafé in woonzorgcentrum de Redoute. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens de Raad van Bestuur, medewerkers, bewoners en vrijwilligers van "SOKA" Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de heer Wij wensen Diny en de familie heel veel sterkte. Namens het bestuur en leden van de EHBO vereniging Sas van Gent e Uitvaart Inform Bel gratis OÖOO - 44 44 OOO »r aI uw vragen omtrent uitvaartzorg et s i~l ïjcd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66