ff) mensenlinq.nl Familieberichten 26 I Donderdag 5 november 2009 kijk ook op Je was een rots in cle branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Wij zijn dankbaar dat haar veel pijn en een lange lijdens weg bespaard zijn gebleven. Na een leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Lydia Maria Theresia van Nieulande echtgenote van Emiel Alphons Marie Rombaut Zij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Koewacht: Emiel Rombaut Zuiddorpe: Patrick Rombaut Kevin en Sandra Kenny en Rianne Soraya Koewacht: Stanny en Riet t Rombaut-de Nijs Wij willen graag een woord van dank doen uitgaan naar artsen en verplegend personeel van UZ Gent, gebouw K 12 afdeling hematologie. 3 november 2009 Kerklaan 113,4576 AW Koewacht U kunt afscheid nemen van Lydia in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 6 november van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 9 november om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft onh>angen deze aankondiging als zodanig beschouwen. De warmte van de zon, de rust van het water. Kabbelend over het water tot het einder "Der Kim Bedroefd moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Corrie van Sabben-Govers in de leeftijd van 63 jaar. - Wijnand Theo en Cirla Casper, Pascal Petra en Wilfred Julia, Gianni Speciale dank aan dr. Schruer en dr. Schmeitz voor de goede begeleiding. Goes, 3 november 2009 Wijnand van Sabben Piccardtstraat 15, 4461 LA Goes Er is gelegenheid om afscheid van Corrie te nemen op vrijdag 6 november van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De crematie vindt plaats op zaterdag 7 november om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Een bloemetje doet het leven sprankelen intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Corry van Sabben-Govers Rinus en Riet Adri en Cobie Netty en Felix neven en nichten Vredig vein ons weggevlogen. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan, onze lieve broer, zwager en oom Piet Steketee in de leeftijd van 63 jaar. Mies en Jan t Feijtel Ko Steketee t Geerth en Dannie de Vries Magda en Peter van Opbergen Flip en Marja Steketee Jannie en Jan Beuns Nellie en Arie de Jong Connie en Adriaan Leijs Marja Steketee Maatje en Jur t Scharmga Toos en Piet Heijnsdijk Neven en nichten Rotterdam, 3 november 2009 Correspondentieadres: Magnolialaan 1 4401 HJYerseke Piet is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Vredelust, alwaar vrijdag 6 november van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De crematieplechtigheid wordt zaterdagT7 november om 11.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer nog gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebbendan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve broer, Vanaf het moment dat wij naar het buitenland zijn verhuisd, was daar iedere zondagavond jouw telefoontje om even bij te kletsen. Wat zullen we dit missen. Connie en Adriaan Toch nog onverwachts ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze vriend Piet Steketee De zondagmorgen, duivenpraatje, de sport, bakje koffie, zal nooit meer het zelfde zijn. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Foort Glerum Gommert Boone Dignus Murre Bram van Stee Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker, de heer Piet Steketee Gedurende ruim 42 jaar is hij in diverse functies in ons bedrijf werkzaam geweest. Wij bewaren goede herinneringen aan zijn jarenlange inzet, zijn uitstekende vakmanschap en zijn grote betrokkenheid bij ons bedrijf en onze familie. Wij wensen de naaste familie veel sterkte bij de verwerking van dit grotë verlies. Familie Vette Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Piet Steketee We verliezen in hem een gewaardeerde collega en wensen zijn zussen en broer veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Personeel Jan Vette B.V Jan Willem Vétte Kees van Liere Tan Do Jan Kees van de Velde Piet Zondervan Geschokt zijn we door het toch nog plotseling overlijden van Piet Steketee Zijn betrokkenheid, maar bovenal zijn vriendschap zullen we erg missen. We wensen zijn familie sterkte toe met het verlies van Piet. Bestuur en leden van postduivenvereniging "de Luchtpost" Yerseke Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het nog onverwachts overlijden van Piet Steketee We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe in dit verlies. Monique Verschuure en medewerkers Café De Sportvisser Een veld vol halmen, en de stem van mijn ouders roept mijn kindernaam. Hyakuyu (doodsgedicht) Op 3 november is, na een kort laatste ziekbed, overleden, onze lieve moeder, zus, schoonzus en tante Sophie Verhage-Muys in de leeftijd van 86 jaar. Utrecht: Jaap Verhage Amersfoort: RienMuys Veldhoven: Els van Dort Nichten en neven Correspondentie naar: Tolsteegplantsoen 54-3,3523 AR Utrecht De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 7 november om 11.30 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. "Uw Woord is een lamp voor mijn voet en een Licht op mijn pad" Psalm 119: 105 Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan op reis naar de eeuwigheid Cornelia Adriana Vercouteren Geboren Tholen 15 september 1942 Overleden Bergen op Zoom 28 oktober 2009 Ingevolge haar wens heeft de begrafenis op 2 november2009 in alle stilte in besloten kring plaatsgevonden. Zij ligt begraven op de Algemene Begraafplaats te Tholen, verenigd met haar ouders. Wij hopen dat u de herinnering aan haar persoon levend wilt houden en om afscheid te nemen haar graf wilt bezoeken. Executeur testamentair: Mr. A.A.J. Schot, notaris Familie, vrienden en bekenden Brugstraat 10 4691 EC Tholen Correspondentieadres: Knook Schot Notarissen Postbus 6 4690 AA Tholen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28