Sinke Komejan Bedrijfsmakelaars, kennis van zaken is ons terrein KI Synchro IlSynchro advertentie MEER INFO www.sinke.nl ■«mimiM 010-21611 10 COS-Zeel and I 25 jaar 20 ZIERIKZEE "De Brouwerie" Molenstraat 31-33 OOST-SOUBURG Kanaalstraat 2 GOES Stationspark 45 BORSSELE 8 bedr ijfsunits Quistenburg Huurprijs 60,- per m2 op jaarbasis exclusief B.T.W. Huurprijs 140,- per m2 exclusief b.t.w. en servicekosten Voor een deskundige taxatie van uw bedrijfspand in verband met fiscale waardering, of verkoopbeslissing, belt u met Sinke Komejan bedrijfsmakelaars. THOLEN Stevinweg 1 Mullifunctioneleshowroommettweeverdiepingen- restaurant-kanloren-magazijnen-parkeerplaatsen etc. Mooie strategische ligging Zeer representatie! Vrijwel nieuwstaat (2004) Totaal ca. 3.219 m' bvo Perceelopp ca. 6.500 m2 Deelverhuur mogelijk! Informeer naar de uitgebreide brochure. Koopsom 2.950.000,- k.k. Huursom 194.000,- p* na. m» Sinke Komejan Makelaars heeft vestigingen in Goes, Middelburg en Zierikzee ons Molenwater 97 4331 SG Middelburg Tel (0118) 620 062 Fax (0118)634 493 bedrijfsmakelaars@sinke.nl Op bedrijventerrein "Quistenburg' in Borssele zal een uiterst representatief bedrijfs-verzamelgebouw worden gerealiseerd Dit zal bestaan uit 12 units die bestemd zijn voor bedrijfsmatige doeleinden, waarvan er reeds 4 verkocht/verhuurd zijn. Binnen kort start de bouw van deze units op deze centraal gelegen locatie. De units zijn beschikbaar vanaf circa 60 m2 lot 234 m2 en er beslaat uiteraard ook de mogelijkheid de units intern te koppelen waar door grotere afmetingen mogelijk zijn. Gelegen in het Stationspark in Goes bieden wij aan ca. 600 m2 kantoorruimte verdeeld over drie bouw lagen. Beschikt over uitstekende parkeermogelijkhe- den naast het object en is door de gunstige ligging en indeling geschikt voorkantoorgebruik met of zonder baliefunclie. voor zowel commerciële als niet com merciële dienstveriening. Voorzieningen, eigen sani taire vooizieningen, pantry, cv. verwarming, mecha nische ventilatie, databekabeling. alarminstallatie, isolerende beglazing en eigen entree. Bedrijfsruimte op het bedrijventerrein Arnestein 1, welke als een geheel kan worden gehuurd afmeting 230 m2 b.v.o. of gesplitst als 2 bedrijfsunits van elk 115 m2 b.v.o Recent opgeleverd en in een uitste kende staal van onderhoud In overleg met de op drachtgever zijn diverse afwerkingmogelijkheden bespreekbaar. Voorzieningenniveau. Bclonvloer (1000 kg/m2)/Meterkaslvoorzieningen/Handniatig bedienbarc overheaddeuren/verhard builenterrein met parkeervoorziening voor de unit. In het hart van Oost-Souburg bieden wij aan dit Perfect onderhouden en goed lopend restaurant woon-winkelpand, dal strategisch is gesitueerd in het hart van Brouwershaven. Dit object is sinds op de drukke hoek Kanaalstraat - Paspoortslraat lange tijd in bezit en exploitatie bij de huidige Verrassend veel ruimte, zo is er aan de voorzijde eigenaar. Door de tijd heen is het object uitgebreid een winkelruimte (groot ca. 35 m2) mei erachter de en zijn er veel zaken geoptimaliseerd echter met ruime bedrijfs-produclieruimte (groot ca. 155 m2). behoud van het geheel eigen en gezellige karakter Zowel op de begane grond als op de 1e verdieping van het restaurant. Het restaurant de Brouwerie en is separaat toegankelijk middels een deur gele- wordt zelfstandig te koop aangeboden. Eventueel is gen aan de Kanaalstraat. Dit object is collegiaal in hel mogelijk om het naastgelegen woonhuis aan de de verkoop met Schuitema makelaars. Molenstraat 27 - 29 eveneens aan te kopen. MIDDELBURG Lange Delft 133 Vraagprijs 850.000,- k.k. Prijzen v.a. 369.500,- v.o.n. ex. btw Grond 160,- tot 250,- per m2 Huurprijs vanaf 400,- per maand excl. btw. Direct aan de entree van de stad verrijst het Edison- park. Een aansprekend woon- werkgebied aan het kanaal door Walcheren in ontwikkeling. In dit park bieden wij u ruime bouwkavels aan vanaf 650 m2 tot 1500 m2 waarop riante woon-werkvilla's gerea liseerd kunnen worden, waarbij werken en wonen optimaal gecombineerd kan worden! Bel naar de makelaar voor een uitgebreide brochure ol maak een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging van de modelwoning! Dit bedrijfsverzamelgebouw is zeer strategisch gelegen aan de ingang van de drukke route van en naar het Albert Heijn XL terrein. Het geheel beslaat uit 16 bedrijfsunits die bestemd zijn voor kantoor show room bcdrijfs- /productieruimte. De units variëren in grootte van ca. 35 m2 tot ca 164 m' op de begane grond. Alle units beschikken daarnaast over een gedeeltelijke danwel volledige entresolvloer, waardoor de gebruiksmogelijkheden worden vergroot. Tevens bestaat de mogelijkheid de units intern te koppelen waardoor er een breed scala aan afmetingen mogelijk is. Busverbinding op loopafstand en treinstation op -fietsafstand. Met de indelings- en afbouwwensen kan nog volop rekening worden gehouden, hiertoe be hoort o.a. de mogelijkheid lot inbouw kantoor, keuken, etc. De locatie is goed bereikbaar vanaf de A58, zodat Bergen op Zoom, Goes en Terneuzen nabijgelegen zijn Monumentaal woon-winlcelobject gelegen aan de drukke winkelstraat de Lange Delft. Bestaat uit een winkelruimte groot ca. 158 m2 BVO gelegen op de begane grond en separaat toegankelijk bovenwo ning verdeeld over 3 bouwlagen. Winkelruimte en bovenwoning beschikken over vele karakteris tieke details Zeer ruim van opzet en kan worden opgesplitst in 3 luxueuze stadsapparlcmenlen. Het object is een rijksmonument en is derhalve tot 1 januari 2010 vrijgesteld van overdrachtbelasting!!! www.synchromakelaardij.nl bedrijfsmakelaardij 0118-49 09 29 BTW-vrije kantoorruimte in karakteristieke kantoorvilla Ca. 135 m2 op eerste verdieping gelegen Strategisch gelegen op zichtlocatie 4 kantoorcompartimenten alsmede pantry en archiefruimte Gemeenschappelijke statige entree en riante tuin Oplevering: per direct Huurprijs 1125,- per maand excl. servicekosten TE KOOP Ca. 445 m2 kantoorruimte Ca. 4.150 m2 bedrijfsruimte Ruim buitenterrein met P Perceelgrootte ca. 13.200 m2 Oplevering: in overleg Vraagprijs 1.150.000,- k.k. Verkoop in gedeelten bespreekbaar bedrijfsmakelaardij Roa/N.-Kt www.synchromakelaardij.nl www.synchromakelaardij.nl bedrijfsmakelaardij 0118-49 09 29 centrum voor internationale samenwerking

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 98