Bruid laten stralen Beursvloer in Terneuzen De Column pas begonnen fl u Wintertijd 02 Stefan ie Marti: ,,Het is een eer om zo'n essentieel onderdeel in te mogen vullen op de belangrijkste dag van iemands leven." Foto: cluofoto Stefanie Marti was een tiental jaren in loondienst werkzaam bij Bruidshuis Ellen in Oostburg. Toen op een gegeven moment Ellen Ton vroeg of ze de zaak over wilde nemen, hoefde Stephanie niet lang na te denken. „Ellen en haar dochter Ester zeiden: 'we hebben een naam hoog te houden, ik weet zeker dat jij de zaak kan runnen en bovendien gunnen we het jou'. Dit werk is echt mijn ding, ik zou niks anders willen doen. Vandaar dat de overstap naar het zelfstandig ondernemerschap niet zo groot was. Bovendien heb ik een goedlopend bedrijf overgenomen; ik ben op een rijdende trein gestapt." door Henk van de Voorde Bruidshuis Ellen voorziet in een zeer uitgebreide collectie bruidsjaponnen. „Ik heb zoveel passie voor het vak dat ik het een eer vind 0111 zo'n essen tieel onderdeel in te mogen vullen op de belangrijkste dag van iemands le ven. Het is zo geweldig om de bruid te laten stralen. Iedereen is altijd be nieuwd naar de trouwjurk van de bruid. Er wordt steevast gevraagd: 'hoe zag ze eruit?' En niet bijvoor beeld: 'was het een mooi boeket' of 'wat voor schoenen droeg de bruide gom'?" De nieuwe collectie pronkt trots in de West-Zeeuws-Vlaamse bruidsmodezaak, die tevens het juiste adres is voor feest- en suitekleding. De grote jaarlijkse bruidsshow in sa menwerking met Van Westen Man- nenmodeplaza wordt gehouden op maandag 23 november in het Arse naal theater te Vlissingen respectieve lijk op maandag 7 december in golf club De Brugse Vaart te Oostburg. Stefanie heeft de beschikking over acht medewerksters, waarvan er drie zich in het eigen atelier bezighouden met het aanpassen van de jurken aan de individuele wensen van de klant. De overige dames zijn werkzaam in de winkel. Het bedrijf van Stefanie is onderdeel van de Selectief Groep, waar twaalf grote bruidsmodezaken in Nederland deel van uitmaken. De Naam: Stefanie Marti Woonplaats: Oostburg Bedrijf: Bruidshuis Ellen Begonnen: 1 oktober 2007 Meevaller: 'In een rijdende trein gestapt' Tegenvaller: kredietcrisis collectie wordt in heel Europa inge kocht, terwijl het assortiment ook di verse prachtige zelf ontworpen bruids japonnen bevat (selection collection). De bruidsmode is onder te verdelen in drie categorieën: eenvoudig genre, middensegment en 'prinsessentrouw- jurken' met alle glitter en glamour (kant, parels, e.d.). „Sommige vrou wen zijn echte diva's met veel gla mour. Als je ze ziet denk je 'wauw'. Anderen zijn meer een klassieke schoonheid, waarbij eenvoud siert. Je moet in deze branche de gave bezit ten om het mooiste in iemand naar boven te halen; kwaliteiten te bena drukken en oneffenheden te verdoe zelen. Zo creëer je met een goede sty ling een stralende bruid. Ik heb een positieve instelling en ben altijd een regelneef geweest", aldus Stephanie Marti die haar enthousiasme uitstraalt naar de clientèle. „Mijn bruidsmode zaak is niet een gewoon winkeltje, maar een bedrijf met een eigentijdse modecollectie en een eigen atelier. Of het zelfstandig ondernemerschap mij de nodige vrijheid oplevert? Nee, niks geen vrijheid. Het wel een mooie levensinvulling. Ik vind het al tijd zo 'knap' dat startende onderne mers beweren dat ze zoveel vrijheid hebben. Het werk in de wereld van de bruidsmode is mij helemaal op het lijf geschreven. Ik had een paar keer gezegd tegen de familie Ton: 'moch ten jullie de zaak ooit van de hand doen...'. Gelukkig hebben ze die woorden ter harte genomen. Aan die mooie bruidsmodezaak heb ik mijn ei gen schwung gegeven." Het Scheldetheater in Ter- neuzen is dit jaar de plaats van handeling van de Beursvloer Zeeland. Dat gebeurt op maan dag 15 maart van 16.15 tot 19.15 uur. Vanaf nu kan iedereen, die daaraan wil meedoen, inschrij ven. Beursvloer is een evenement waar vraag en aanbod worden ver handeld. door Ron Gregoor TERNEUZEN - Bedrijven, lokale overheden, serviceclubs, scholen, maatschappelijke- en vrijwilligersorga nisaties ontmoeten elkaar in een infor mele en dynamische sfeer. Er wordt gehandeld met gesloten beurzen; mat ches worden gemaakt en partijen kun nen drempelloos contact met elkaar leggen. Deze matches gaan om de in zet van menskracht, kennis, toegang tot netwerken, materiaal, creativiteit of faciliteiten. Wat de één over heeft of graag wil bieden, is voor de ander zeer gewenst. De vorige Beursvloer, afgelopen jaar, vond plaats in Goes. Daar werd een nationaal record van aantal matches behaald. De Beurs vloer in Terneuzen is vooral bedoeld voor profit en non profit organisaties in Zeeuws- Vlaanderen. Heeft een or ganisatie een vraag of wil een bedrijf een bijdrage levei-en, dan kunnen die zich aanmelden op de website www.beursvloerzeeland.nl. Daar staat ook alle relevante informatie over de Beursvloer en inspirerende voorbeel den van matches. Voor meer informatie kan men terecht bij Resy van Loon, telefoon 0118- 470830 of06- 49906065. Mailen kan ook: info@beursvloerzeeland.nl 0 f-H 0 'de Ondernemer' is een uitgave van BN/DeStem IPZC. 'de Ondernemer' verschijnt in een oplage van 210.000 exemplaren. Uitgever: Adelinde Geerings Bladmanager: Danny van Berkel - Redactie: Ron Gregoor Accountmanagers: Jos van Dongen Marcel Schreur Vormgeving: Hans WiHekes Adresgegevens: Postbus 3805,4800 DV Breda, T: 076 - 5 312 277, F: 076 - 5 312 274 E: deondernemer@bndestem-pzc.nl I: www.deondernemer.nl De wintertijd is niet mijn tijd, ik vind het niks. Net als je aan je eerste hoestje merkt dat je niet meer zonder jas op een terras kan zitten, zitje al voor zessen te schemeren. Ik ben een zomermens, het liefst zou ik het hele jaar buiten eten. Maar dat is ons helaas niet ge gund in dit land van mist, re gen, wind en modder. Ik ben altijd wel heel fanatiek met het verzetten van de klok. Officieel mag dat pas om drie uur 's nachts, ik doe dat altijd al aan het begin van de avond. Het kan maar vast gebeurd zijn, ik heb geen zin om één minuut voor drie mijn bed uit te komen of om voor verrassingen komen te staan. Want er is altijd wel één klok waarvan ik de gebruiksaanwij zing kwijt ben. Ik heb me er ook al bij neergelegd dat ik ie der jaar wel een klok vergeet. En dat is dan meestal de wek ker. Na het verzetten van de tijd loop ik trouwens toch al niet in de polonaise. November en zeker december kunnen me gestolen worden. Ik stond vo rige week in de lift met een jongetje van een jaar of vier. 'Ben jij nou net zo oud als Sin terklaas', vroeg hij. Toen ik zei: 'nog lang niet' wist hij het bijdehand toch beter: 'Je bent .toch zeker wel honderd!' En zijn moeder maar lachen. Zo lang ik nog geen kleinkinde ren heb, mogen ze Sinter klaas van mij overslaan. Net als kerstmis trouwens. Ik zou het liefst een weekje onder duiken in Oostenrijk of liever nog in Mexico en dan op oudejaarsdag terugkomen. Terwijl ik op de eerste volle werkdag na het verduisteren van de westerse wereld dit stukje tik, hoor ik dat deze dag de minst productieve van het hele jaar is. Dat geloof ik graag. Als het aan mij lag bleef ik de hele dag in bed. Met de gordijnen dicht. Ron Gregoor Reacties kunt u sturen naar: r. gregoor@bndestem-pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80