Familieberichten f) dlensenlinq.nl Riny Kort Leintje Zegelink-de Bruijne Pieter Kramer Adriana van Lieshout-van Don Jannetje Elisabeth Louws - Hoogerwerf 26 I Zaterdag 31 oktober 2009 kijk ook op Will you call my name when I see you in heaven Na dagen tussen hoop en vrees is veel te vroeg overleden mijn lieve sterke, sportieve rots in de branding, onze warme, belang stellende zorgzame papa en schoonvader, fantastische opa, zoon, schoonzoon en zwager Marinus Leendert Jacobus echtgenoot van Riet Dobbelaar *28 - 5- 1947 t 28 - 10 -2009 Hij was ons aller steun en toeverlaat, we zijn diepbedroefd en zullen hem vreselijk missen. Zaamslag: Riet Kort - Dobbelaar Berkel en Rodenrijs: Riny jr en Ingrid Kort - Gonzalez Max Mauro Den Haag: Joyce en Alejandro Casal Gómez-Kort Robin Miguel Terneuzen: Mevrouw E.C. Kort - van Marion Axel: Mevrouw S. Dobbelaar-Hamelink Axel: Krijn Dobbelaar en Nadia de Keer Gerard van der Nissestraat 41 4543 AD Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 2 november om 11,00 uur in de Protestantse kerk, Plein 2 in Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Kraaghof", Terneuzensestraat 89 in Zaamslag. Geen bezoek aan huis Lieve Rien We herinneren jou als een enthousiast mens, een doorzetter, spontaan en sterk. Ie had altijd tijd voor een praatje. We zullen je aanwezigheid missen. Het Bodyline team "Van het concert des levens, krijgt niemand een program. Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Lenie weduwe van Johannes Hendrikus Martinus Zegelink in de leeftijd van 95 jaar. Bram en Tannie Zegelink-van Oorschot Dennis en Renate Sam Finn 29 oktober 2009 Correspondentieadres: Leliënlaan 24 4382 PC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 novem ber van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aan kondiging als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwachts bereikte ons het bericht dat is overleden Ron echtgenoot van onze vriendin Elinda Wij wensen Elinda, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd Rob en Janet Steven en Ilse en kinderen Hij was er altijd voor iedereen Met raad en daad Nog zoveel te doen Zoveel te geven Nog niet klaar in dit leven Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid en kring-secretaris Piet Crombeen Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Piet, wij bedanken je voor je jarenlange inzet voorde K.B.O. Namens de kring Hontenisse en jouw afdeling Boschkapelle Rectificatie je hart heeft voor ons geklopt Ie ogen hebben ons tot het laatst gezocht Voor jou ging het sterven niet ineens je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten wat je hebt gevoeld Ook niet wat je hebt geleden Rust nu maar uit Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootoma Maria de Witte-Tangeman weduwe van Francois de Witte 25 juni 1919 28 oktober 2009 Middelburg: J. M. Meeuwse-de Witte J. Meeuwse Middelburg: Jacco Vlissingen: Annemarie en Marko Melissa Correspondentieadres: Wijdaustraat 72,4337 VG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 31 oktober van 16.00 tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maandag 2 november om 10.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, kaarten en brieven tijdens het ziek- zijn en na het overlijden van ons mannetje Ryan van Hal De enorme belangstelling neemt het intense verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Barry Annet van Hal-Sturm Ravi Middelburg, oktober 2009 Onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstel ling en medeleven, ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Jacobus Joppe H.C. loppe-Boogert kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, oktober 2009 Zorgcentrum Rehoboth Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling, de vele kaarten, brieven en telefoontjes die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Huibrecht Cornelis Heiboer - Huib - Het heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Kruiningen, oktober 2009 Rina Heiboer-Schoe Marijn en Corrie Lein Willem en Monique en kleinkinderen In plaats van kaarten. Voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde, zorgzame man, onze geliefde vader, opa en overopa willen wij u hartelijk dankzeggen. W. Kramer-van der Maas Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Kortgene, oktober 2009 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze ma, oma en overgroot-oma heeft ons goed gedaan. Daarvoor hartelijk dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, oktober 2009 Uw goedertierenheid. HEERE, zij over ons, gelijk als wij op U hopen. Psalm 33:22 Het meeleven dat wij van u ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder en zorgzame oma heeft ons bijzonder goed gedaan en bemoedigd. Uw gebeden, uw persoonlijke woorden, aandacht en betrokken heid hebben ons gesteund en waren vertroostend. We willen u hiervoor hartelijk bedanken. Coby en André, Willeke en René Andrea en Matthijs, Janneke, Hans en Marieke en de kleinkinderen Vlissingen, oktober 2009 Het gemis voor ons zal blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Willy Sandee hebben ons goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Maatje en Pau de lager-Sandee Adrie en Arjaan van Damme-Sandee Leen Sandee '(in liefdevolle herinnering) Cathrien Sandee-Looij Ko de Nood Neven en nichten Hoedekenskerke, oktober 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84