ITlensenlinq.nl Familieberichten rMbüf§'n l Jasper 9 c Bart Schuilwerve P 24 I Zaterdag 31 oktober 2009 kijk ook op F X. Geboren zoon van Jeroen en Ellen van Drie-Hooghiemstra I 25 oktober 2009 Kerkstraat 10 4433 AT Hoedekenskerke V V Slaap maar FCoortje Slaap maar zacht Jij Werd met veel liefde verwacht. En wij hlijven altijd liefde geven, want in ons hart zal jij altijd verder leven. goes, 29 oktober2009 ErwinJosien Dane Eerkenstraat 2 7 4462 WW goes De crematie zal in beslóten kring plaatwinden. Dit sterretje mocht de aarde niet halen mocht niet op de aarde stralen Dit sterretje zal voor altijd aan de hetnel twinkelen FCoortje Opa en oma Dane, Mariska en Ejumara Opa en Oma 'Xple Jeroen en Marianne Tom We zijn intens verdrietig dat wij vóór de geboorte al afscheid hebben moeten nemen van ons achterkleinkinaje, ons nichtje FCoortje Overopa en -oma Urie enljelXaijser Qoes: Erwin en Dieneke Janick, Ealitha Lelystad: Saskja en Wassan Stephanie, Dennis We WensenJosien en Erwin heel veel kracht en sterkte toe. goes, 29 oktober 2009 Lieve kleine FCoortje We hebben je niet mogen leren kennen, maar we zullen je nooit vergeten. Wij wensen Josien en Erwin heel veel sterkte. Opa guus en Marleen -gravenpolder, 29 oktober2009 FCoortje Wet lijkt altijd ergens anders te gebeuren, en dan is het ineens zo dichtbij. Lieve Erwin en Josien enfamilie Wij wensen jullie heel veel sterkte en we zullen er altijd voorjullie zijn. Jullie vrienden: Mark Eatricia, Eianca, Sandra, Mandy, (Patrick, Stejan Hnoeska, Etienne, Michel, Jacqueline, Wans, Danielle, Eva, Johan, Hemco, Jamilld, Johny, Wiets, Petra Wiet alles is voorbij Luister in de stilte van verdriet naar het kindje dat jullie troost als een vlindertje van goud blijft ze altijd bij je Eerst in de buikdichtbij, nu zo ver weg. Voor de geboorte moesten Josien en Erwin al afscheid nemen van hun dochtertje FCoortje We (even met hen mee en wensen hen toe dat zij de kracht in zich hebben, dit verdriet te boven te komen. S4lei(andra Viona, Hoef Wemeldinge, 29 oktober2009 Wlein kindje van je kind FCoortje ze was er even haar voetjes aarzelend op weg de grote stap mochten ze niet beleven Wij leven mee met onze medewerker en collega Carina, haar man Wans, kinderen en verdere familie en hopen dat oofzij de kracht die zij in zich hebben weten te vinden om dit verlies te verwerken. Alexandra Markusse Viona de Wilder Watasja Erkelens goes, 29 oktober2009 Zo klein, zo kwetsbaar, zo van ons. Niet sterk genoeg voor een aards bestaan. Maar wel uit liefde geboren, en in liefde heengegaan. Na een zwangerschap van 22 weken hebben wij mogen ontmoeten en afscheid moeten nemen 'van onze lieve dochter, zus, kleindochter en nichtje Dycke Martens Heel even in onze armen, maar voor altijd in ons hart. Oudelande: Nicolette Manfred Martens-Govers Rick W Meike JessieA Kwadendamme: Ria en Wim Govers Martijn en Alina 's-Heerenhoek: Clazien en Toon Martens Jurgen en Jacqueline, Joey Goes, 28 oktober 2009 Leen Evertsestraat 12 4436 AT Oudelande De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef. Het leven niet. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Magdalena Josephina de Paauw-de Paepe weduwe van (ohannes Adrianus de Paauw in de leeftijd van 86 jaar. Kinderen klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 29 oktober 2009 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. lobse tav. familie de Paauw Postbus 8046 4330 EA Middelburg m De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 3 november om 11.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Hor Een vechter, zoals wij van je gewend waren, tot op het laatste moment. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van zorg en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa echtgenoot van Wilhelmina Cornelia Schuilwerve-van Gemert in de leeftijd van 79 jaar. W.C. Schuilwerve-van Gemert Anita en Rini Kooijman-Schuilwerve Arno en Diana, Jayden, f Marko en Chantal Silvia Schuilwerve Youri en Serge Bennie en Jannie Vredehoflaan 146, 4382 CH Vlissingen, 29 oktober 2009 Onze dank gaat uit naar allen die mijn man, onze vader en opa liefdevol verzorgd hebben. Er is gelegenheid om afspheid van Bart te nemen maandag 2 november van 19.00 uur tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de VooMPg"Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden dinsdag 3 november om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het Crematorium. Indien u door omstandigheden geeft rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jg ar -' X Moeders gaart maar sterven niet ze geven naar ze leven, zolang men moeders kinderen ziet, zolang zal moeder leven. Bedroefd om haar heengaan maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Schorre, onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Janna Kotvis weduwe van Pieter Jacobus van der Linde in de leeftijd van 86 jaar. Sluiskil: Nelly Dallinga - van der Linde Louis Dallinga Pedro en Manon, Iris, Lynn Manita Virginia en Edwin, Giovanni Isabel en Tico, Lucio Priscilla en Qökhan, Fatos Terneuzen, 29 oktober 2009 Correspondentieadres: Baljuwlaan 40 4543 EG Sluiskil De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 3 novem ber om 13.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82