ALLROUND PLANNER s JobTrack.nl ENTHOUSIASTE DIRECTEUR Bom feasQs \?7®®cp 0®°]q(? (MM PR EN COMMUNICATIE ADVISEUR Senior integraal inspecteur (36 uur) Medewerker buitendienst (36 uur) Kijk voor de uitgebreide vacaturetekst op www.zundert.nl of www.werkeninwestbrabant.nl. 40 I Zaterdag 31 oktober 2009 Kijk ook op Koeriers Service Zuidwest is een dynamische en snelgroeiende onderneming. IIMAH Vanuit vestigingen in Goes en Terneuzen bieden wij een breed scala aan transport diensten. Met een professioneel team van 33 medewerkers bedienen wij onze klanten door de hele Benelux. Ter versterking van de afdeling planning zijn wij op zoek naar een: Functie-eisen: - Goede contactuele eigenschappen - Ervaring in de transportbranche - Leidinggevende capaciteiten - Kennis van automatisering - Kennis van de Engelse en Duitse taal - Geen 8 tot 5 mentaliteit - In het bezit van rijbewijzen B en E - Rijbewijs C en diploma chauffeur goederenvervoer strekt tot aanbeveling. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de cao beroepsgoederenvervoer. Heeft u interesse in deze functie en voldoet u aan bovenstaande eisen, stuur dan uw motivatie met cv per brief naar: Koeriers Service Zuidwest - Amundsenweg 61 - 4462 GP Goes Of per e-mail naar info@koeriersservicezuidwest.nl Voorvragen kunt u contact opnemen met dhr. J. G. Hoogerland op nummer: 0113-22 20 20. www.koeriersservicezuidwest.nl 1 Zundert is een plattelandsgemeente in West-Brabant die vanuit Zeeland, Brabant en de zuidelijke Randstad goed te bereiken is (half uurtje van Dordrecht). Ook al ademt het platte land rust uit, onze ambtelijke organisatie is continu in ontwikkeling om meer strategisch te kunnen sturen. Bovendien zijn er op dit moment veel interessante en complexe projecten op verschillende vakgebieden. Genoeg dynamiek dus bij ons in het groen! Daarom hebben we professionele mensen nodig die de uitdaging met ons willen aangaan. Die willen samenwerken en afstemmen om als één sterk team te werken. In deze mensen willen we graag investeren, onder meer via opleidingen en personal coaching. Richt je pijlen op onze ambitieuze gemeente en solliciteer op de vacature van: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Deestraat 3 - 4458 AJ 's-Heer Arendskerke - T 0113 561777 E info@alphascholengroep.nl Wwww.alphascholengroep.nl De 16 basisscholen van Alpha Scholengroep bieden duurzaam onderwijs aan, waarbij dit onderwijs interessant, motiverend, uitdagend en beteke nisvol is en wordt gegeven in een aantrekkelijke en professionele werk- en leeromgeving, vanuit een Christelijke identiteit Wij zoeken een: Voor basisschool De Zevensprong te Krabbendijke. de benoemingsomvang kan variëren van wtf 0,5 tot 1,0; afhankelijk van de aanstellingsomvang, maar in ieder geval het eerste jaar, zal de directeur volledig ambulant zijn; salariëring: schaal DB en prima secundaire arbeidsvoor waarden; datum van indiensttreding: 1 januari 2010 of zo spoedig mogelijk daarna. Wij bieden: een school met ca. 150 leerlingen; een gemotiveerd team dat wil innoveren; een team dat hart en oog heeft voor elk kind; betrokken en actieve oudergeledingen; een school die het traject ingaat voor de bouw van een brede school. Wij zoeken een directeur die: leeft en werkt vanuit de christelijke identiteit; uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden heeft; visionair is en daadkrachtig leiding geeft; stelling durft te nemen en oplossingsgericht is; een heldere visie heeft op het onderwijs van nu en van de toekomst; samen met team, kinderen en ouders een plezierige werk sfeer weet te creëren; een fundamentele bijdrage wil leveren aan het manage mentteam van Alpha Scholengroep; in bezit is van het diploma Schoolleider of bereid is dit te behalen. Inlichtingen over schoolinhoudelijke zaken zijn te verkrijgen bij Ad Vis (T 06-21605863), de huidige interim-directeur van basis school De Zevensprong te Krabbendijke. Uw brief, waarin u uw visie op ontwikkelingen in het primair onderwijs beschrijft, kunt u uiterlijk tot 10 november 2009 18.00 uur sturen naar onderstaand adres ter attentie van Anko van Hoepen, secretaris College van Bestuur. Ook voor inlichtin gen over de inhoudelijke procedure kunt u bij hem terecht. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 13 november 2009 (overdag). Een assessment op 20 november 2009 maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In verband met een verdere professionalisering van onze staf diensten zijn wij op zoek naar een vakkundige en enthousiaste Veelzijdig in ondersteuning Voor meer info verwijzen wij u naar onze website www.gors.nl voor 20 uur per week (dvb 55,56%) Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Een sollicitatiebrief met motivatie en CV dient o.v.v. vac.nr. 09-55, uiterlijk 11 november 2009 in ons bezit te zijn. Uw brief kunt u sturen naar: het GORS, dienst R&O, Postbus 2160 MD GOES of mail naar p&o@gors.nl Het GORS schept de voorwaarden die de cliënt met een lichamelijke en/of verstandelijke functiebeperking als noodzakelijk ervaart voor een zinvol bestaan. Die van uitdagingen houdt, HBO, ervaring Als enthousiaste coach is de ontwikkeling van het team Handhaving één van je speerpunten. Tevens ken je de wet- en regelgeving op het gebied van de fysieke leefomgeving. Daarnaast heb je belangstelling voor milieuhandhaving en gebruiksvergunningen. Dit in verband met de invoering van integraal toezicht. Je werkt praktisch en bent gericht op oplossingen. Verder communiceer je bondig, duidelijk en open. Uiteraard bieden we een goed salaris, afhankelijk van opleiding en werkervaring, Met groene vingers, VMBO, groenopleiding rijbewijs Jij zorgt dat het groen in de gemeente er fantastisch uitziet! Verder assisteer je bij de aanleg en het onder houd van de riolering. Een uitdagende en veelzijdige baan. Salaris maximaal 2.320,- bruto per maand bij 36-urige werkweek. Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals bedrijfsfitness en flexibele werktijden. Meer informatie over deze banen? Bel dan Rob de Coo, afdelingshoofd Openbare Ruimte i.o., (076) 596 98 03. We zijn ook op zoek naar een Beleidsmedewerker Maatschappij, beoogd coördinator. De werving en selectie voor deze vacature regelt PublicSpirit. Kijk op www.publicspirit.nl, vacatures Next Generation. Solliciteren Je pijlen richten op een nieuwe uitdaging? Reageer dan vóór 15 november 2009 bij voorkeur online via de website www.zundert.nl of via www.werkeninwestbrabant.nl. Je kunt je brief en cv ook sturen naar gemeente Zundert, Postbus 10.0014880 GA Zundert. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. .v' -V,T

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54