MAINTEC VESTIGINGSMANAGER UMC UTRECHT WERKNIEUWS SPECIAL Bodemdeskundige Banen O JobTrack.nl DIVISIE HERSENEN "Ik heb hier veel kansen gekregen Actuele vacatures m/v Wij proberen altijd beter te worden WIT TOOLKIT FOR TALENT 34 I Zaterdag 31 oktober 2009 Kijk ook op Interesse in een baan op de afdeling Neurologie en Neuro chirurgie met de zorglijnen Algemene Acute Neurochirurgie (A&A) en Functionele Neurochirurgie Oncologie (FNO)? Vijf redenen om te komen werken bij de divisie Hersenen: Internationale en toonaangevende zorg Neurologie en Neurochirurgie gecombineerd in één zorglijn Patiëntgericht werken Carrièrekansen voor verpleegkundigen Bemiddeling bij het zoeken naar woonruimte Marieke Verweij, senior verpleegkundige bij FNO: "De combinatie van het verzorgen van patiënten met epilepsie of een her sentumor en de begeleiding tijdens hun verwerkingsproces vind ik erg interessant. Ook de aanvullingen van het seniorschap, projecten en kwaliteitsverbetering liggen me. Ons team is jong en gemotiveerd. We werken multidisciplinair en hebben veel gespecialiseerde verpleegkundigen. Ik vind het bijzonder om te werken op zo'n speci alistische divisie; vooral voor epilepsie zijn wij een 'epicentrum' in Nederland. In het UMC Utrecht is veel aandacht voor loopbaanontwikkeling en voor de wensen van medewerkers. Dat is voor mij de belang rijkste reden dat ik hier na al die jaren nog steeds werk: ik heb veel kansen gekregen." Afdeling Neurologie en Neurochirurgie De afdeling Neurologie en Neurochirurgie organiseert haar patiëntenzorg sinds 1 januari 2008 in zorglijnen rondom patiëntengroepen en hun onderzoekslijnen. De zes zorglijnen zijn: Algemene Neurologie, Algemene Acute Neurochirurgie, Functionele Neurochirurgie Oncologie, Cerebrovasculaire Ziekten, Neuromusculaire Ziekten. De zorglijn A&A in het kort: In de zorglijn Algemene Acute Neurochirurgie behandelen we patiënten bij wie sprake is van trauma's, subduraal hematoom, wervelkolomchirurgie, rug- en nekhernia's, terug plaatsen botlappen en het plaatsen van drains. De leiding bestaat uit een medisch hoofd en een zorglijncoördinator. Zes Medium Care^bedden en tien afdelingsbedden. Drie senior verpleegkundigen. Patiënten wordt zorg geboden door (senior) verpleegkundigen, een verpleegkundig specialist en secretaresses. De MC heeft een step-up- en step-down-functie. De zorglijn FNO in het kort: Behandeling van volwassen patiënten met complexe vormen van epilepsie en hersen tumoren. Intensieve samenwerking met functieafdelingen, de Medische Oncologie en de landelijke epilepsiecentra. Voor behandeling van deze ziektebeelden is het UMC Utrecht een belangrijk regionaal, landelijk en internationaal 'epicentrum'. De leiding bestaat uit een neurochirurg en een zorglijncoördinator. 23 klinische bedden. (Senior) verpleegkundigen, een nurse practitioner Neuro-oncologie, een nurse practitioner Epilepsie en een verpleegkundig specialist dragen bij aan de zorg. Senior verpleegkundige, zorglijn A&A vac nr 2009/0573 Medium Care-verpleegkundige, zorglijn A&A vacature begin 2010 op de werkensite Verpleegkundige, zorglijn FNO vac nr 2009/0510 Geïnteresseerd? Voor meer informatie over de vacatures kunt u bellen naar Hermanda Leusink (zorg lij ncoördinator A&A), (088) 755 79 57, of Helga Kragten (zorglijncoördinator FNO), (088) 755 79 56. Solliciteren kan online op werkenbijUMCUtrecht.nl. Maintec is specialist op het gebied van teit aan mogelijkheden. Samen met uitzenden en detacheren van technisch personeel, van leerling tot vakspecia list. Maintec combineert passie voor techniek met een onbegrensde diversi- een oplossingsgerichte en stootvaste organisatie maakt dat Maintec tot de Toolkit for Talent. Kijk voor meer infor matie op www.maintec.net Voor de vestiging in Vlissingen zijn we vestigingsmanager. Ben jij enthousiast, commercieel en op zoek naar een nietiwe uitdaging? Neem dan contact met ons op en ontdek welke loopbaan wij je kunnen bieden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Gertjan Holterman, bedrijfsdirecteur: +31 (0)318 43 98 81. Of kijk op onze website: www.maintec.net. Interesse? Stuur je CV en motivatie naar Frédérique Albersen (HR Administrator): frederique.albersen@humares.com internationar metaal autotechniek" installatietechniek Professioneel en Betrouwbaar, dat is waar de Gemeente Reimerswaal voor gaat! De uitgangspunten integriteit, klant-, mens- en resultaatgerichtheid 1 in combinatie met kosten- en kwaliteitsbewustzijn staan daarbij op de voorgrond. Bij de gemeente Reimerswaal zijn circa 170 medewerkers werkzaam. Op de afdeling Bouwen, Milieu en Handhaving wQrden voornamelijk bouw en milieuvergunningen getoetst en indien mogelijk verleend. Er vindt controle en zonodig handhaving plaats op de naleving van de afgegeven vergunningen. Verder wordt er beleid ontwikkeld en worden projecten op vermelde vakgebieden uitgevoerd. Op de afdeling werken 15 medewerkers. De afdeling kenmerkt zich door korte lijnen en een plezierige werksfeer. Voor de afdeling Bouwen, Milieu en Handhaving zoeken wij per direct een (36 uur per week) Je beoordeelt bodemonderzoeksrapporten in het kader van milieu en bouwregelgeving. Ook zetje het gemeentelijk bodemonderzoek op en adviseer je hierover. Je geeft uitvoering aan en adviseert over digitalisering en uitwisseling van onderzoeksgegevens, stelt een meerjarenprogramma bodem op en geeft daar uitvoering aan. Daarnaast ontwikkel je het bodembeleid van de gemeente Reimerswaal, begeleid en adviseer je over (provinciale) bodemsaneringsprojecten en woon je de vakgerichte bijeenkomsten met collega-gemeenten en provincie bij. Wie zoeken wij? Jé bent in het bezit van een relevant hbo diploma en hebt ervaring op het vakgebied. Je bent vaardig in het opstellen van adviezen en ontwikkelen van scenario's. Daarnaast beschik je over de volgende competenties: je bent in staat een goede probleemanalyse uit te voeren, bent creatief, in staat tot gewogen oordeelsvorming, kan goed zelfstandig werken en weet wat samenwerken betekent. Wat heeft Reimerswaal je te bieden? Een afwisselende baan binnen een veelzijdige organisatie, met prettige werksfeer en enthousiaste collega's. Inschaling vindt plaats op functieniveau 9 (max. 3.418,- bruto bij 36 uur). Reimerswaal kent de gemeentelijke rechtspositie (CAR/UWO), variabele werktijden waaronder de mogelijkheid om maximaal 52 uur per jaar extra te werken en bij te schrijven op de verlofkaart, een vrije vrijdagmiddag, fietsregeling en een reiskostenregeling woon-werk. De gemeente kent ruime studiefaciliteiten en er is, via pop's, functionerings- en beoordelingsgesprekken, gericht aandacht voor loopbaanontwikkeling. Geïnteresseerd? Kijk dan op www.reimerswaal.nl of www.zeelandwerkt.nl voor alle ins en out van deze veelzijdige functie of neem contact op met de heer F. Schouten, hoofd afdeling Bouw, Milieu en Handhaving, (0113) 395 z Sollicitatie Als je belangstelling voor deze functie hebt, dan kun je voor 14 november 2009 je sollicitatiebrief richten aan burgemeester en wethouders van Reimerswaal, t.a.v. hoofd afdeling Bouw, Milieu en Handhaving, postbus 70, 4416 ZH Kruinmgen. Reageren via de e-mail kan op gemeente@reimerswaal.nl ^Éll onder vermelding van Corsanummer 09.004105 Universitair Medisch Centrum Utrecht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46