Sfeervol Meckfenbu oa PZC laastricht arrangem PZC JUIISn 6-daagse Kerstreis, vertrek 22 december REIZEN ai IV Uniek aanbod i.s.m. het nieuwe Townhouse Hotel Maastricht*** WEBWINKEL Zaterdag 31 oktober 2009 I 23 J. In samenwerking met Oad Reizen heeft uw dagblad een speciale 6-daagse kerstreis samengesteld. Beleef een prachtige kerst in het uitstekende Van der Valk hotel in Spornitz! Het noorden van Duitsland heeft veel te bieden en is een fijne bestemming voor de kerstdagen. Het winter landschap van de Mecklenburgische Seenplatte is, op z'n zachtst gezegd, indrukwekkend. Vanuit het mooie, rustig gelegen hotel maken we mooie excursies. Dinsdag: Per Oad touringcar naar het Noord-Oosten van Duitsland. Na aankomst in het hotel wacht u een heerlijk dinerbuffet. Woensdag: Na het ontbijt vertrek voor een bezoek aan de mooie middeleeuwse Hanzestad Wismar. Het historische centrum met pakhuizen en pleinen staat niet voor niets op de UNESCO-lijstvan werelderfgoederen, 's Middags naar Giistrow waar u het prachtige renaissanceslot kunt bezoeken (entree ca. €3,-p.p.). Donderdag: Vanmorgen brengen we een bezoek aan de Hanzestad Rostock. De bekendste bezienswaardigheid is de St. Marienkerk, de grootste kerk van Noord-Duitsland. Vanmiddag kunt u een gezellig samenzijn meemaken, een zgn. 'Bescherung' in het hotel. Onder genot van een drankje reikt de Kerstman kadootje uit (optioneel, ca. 8,50 p.p.). 's Avonds geniet u van een heerlijk kerstdiner. Gelegenheid voor kerkbezoek. Vrijdag le kerstdag: Vandaag blijven we bij huis. Lunch in het hotel inbegrepen. Afhankelijk van het weer maken we wellicht nog een leuke tocht door de omgeving. Zaterdag 2e kerstdag: Na de lunch (inbegrepen) rijden we via kleine weggetjes naar Hitzacker. Hier staat een borstbeeld van Prins Claus, 's Avonds geniet u wederom van een heerlijk 4-gangen kerstdiner. Zondag: Na het ontbijt rijden we naar Nederland. Opstapplaatsen o.a.: 08.00 uur Bergen op Zoom, 08.20 uur Roosendaal, 08.40 uur Breda, 09.10 uur Tilburg en 09.40 uur Eindhoven. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, neem contact op met Oad Reizen, tel. 0900-8482 (0,15 pm) of ga naar een van de 220 Globe Reisburo's. Minimum aantal deelnemers: 38. Vermeld bij reserve ring het reisnummer BKDE03-01 www.pzc.ni/webwinkel categorie reizen rondreizen Van 28 november tot en met 3 januari a.s. is het Vrijthof weer omgetoverd tot Winterland Maastricht (www.winterland.nl). Op de bekendste kerstmarkt van Nederland staat het Finse huis van de kerstman, met een romantische schaatsbaan, het reuzenrad, de kerststal, kerstwinkels, Gliihweinkraampjes en veel meer. Maas tricht is ideaal om uw kerstinkopen te doen en om er even 2 dagen tussenuit te zijn. Nieuw: Townhouse Hotel Maastricht*** Open sinds oktober 2009 en nu al genomineerd voor de 'Best New Hotelconcept 2009'. Dit compleet nieuwe designhotel iigt in het centrum van Maastricht, op 150 meter van het Cen traal Station. Ouderwets gezellig en tegelijk innovatief. Deze sfeervolle 'Maastrichtse huiskamer' in een designachtige om geving, combineert ouderwetse gezelligheid met innovatieve hoteloplossingen. Het Maastrichtse hotel heeft het design van nu en de gezelligheid van toen... Fitnessen kan er met de Wii en u mag uw vragen ook Twitteren naar de receptie. Bent u benieuwd geworden? U kunt er tot 31 maart extra voordelig komen logeren. In hartje centrum Maastricht, in het gezellige Wyck, tegenover het NS Station. Ziet u zich al wan delend door de smalle straatjes en over idyllische pleintjes, genietend van de vele cafeetjes, winkels en restaurants? Winterland arrangement: Een overnachting in het nieuwe Townhouse Hotel Maastricht Bij aankomst een warme kop soep en een stadsplattegrond Ontbijt buffet mét bubbels Shopping vouchers met aanbiedingen in Wijck Winterland pakket p.p.: 2 uur entree schaatsbaan, schaats- huur, 1 kop erwtensoep, 3 consumptiebonnen, entree reuzenrad en entree Grand Carrousel met uitzicht over heel Maastricht; Na 3 januari ontvangt u i.p.v. het Winterland pakket een heerlijke Maastrichtse vlaai. Adviesprijs Lezersprijs •Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Exclusief citytax en service charge 4,50 p.p.p.n. Weekendtoeslag vrijdag- en zaterdag nacht 10,- p.p.p.n. Toeslag voor een éénpersoonskamer 50,- p.p.p.n. Verlengingsnacht 50 p.p. Deze aanbieding is geldig t/m 31 maart 2010 (niet geldig van llt/m 21 maart 2010). Meer informatie en reserveringen Ga naar onze webwinkel of u kunt rechtstreeks telefonisch reserveren 0900 - 74 68 357 0,35 ct pm) of 043 - 3211111 o.v.v. boekingscode Wegener Winterland. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen ^WEBWINK Lezersprijs* 399,- •prijs per persoon. Inclusief: reis per Tourist Class bus, code TCL, o.l.v. Oad chauffeur/reisleider 5 overnachtingen met ontbijt en diner verblijf in Van der Valk Landhotel Spornitz in een 2-persoonskamer met douche en toilet diverse excursies excl, entreegelden 2 x heerlijk kerstdiner 2 x lunch. Exclusief: overige lunches en entreegelden, reis- en/of annuleringsverzekering, reserveringskostén 10,-, administratie kosten en calamiteitenfonds. Toeslag eenpersoonskamer 80,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 33