Maak jij het verschil? Vermetten „O De Zeeuwse Bibliotheek Banen in Middelburg JobTrack.nl Beheerder audiovisuele en digitale collecties (m/v) Pedagogisch medewerker bso Accountancy Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: Assistent accountant Aangiftemedewerker Administratief medewerker Kijk voor meer informatie op www.vermetten.nl zoekt een innovatieve en enthousiaste meer informatie over deze vacature vindt u op www.zeeuwsebibliotheek.nl en op www.werkenindebibliotheek.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden |j|, DTV Consultants Medewerker Secretariaat (o,6-i,oftej Medewerker Financiële Administratie (o.ette) Kijk ook op Zaterdag 31 oktober 20091 17 Kinderdagopvang KOOZIE is opgericht op I januari I993. Sinds oktober 1995 zijn wij gevestigd in een voormalige kleuterschool aan de Burggang I te Middelburg. Wij bieden opvang van 0-13 jaar in de vorm van een kinderdagverblijf, buitenschoolse opvang, vakantie-opvang en tussen-de-middagopvang. Ons doel is het blijven ontwikkelen van nieuwe activiteiten in plaats van meer van hetzelfde. www.koozie.nl ins t i t u u t \v V It col 0 11 Instituut Verbeeten is een specialis tisch ziekenhuis, waar topklinische zorg wordt geleverd op het gebied van Radiotherapeutische Oncologie en Nucleaire Geneeskunde. Met ca. 230 medewerkers worden met de modernste apparatuur jaarlijks ruim 3300 patiënten behandeld en 6000 patiënten onderzocht. Het verzor gingsgebied, met meer dan 7 miljoen inwoners, strekt zich uit van West- en Midden tot Noord-Oost Brabant. Met de ziekenhuizen in dit gebied bestaat een nauwe samenwerking. Vanaf 2010 worden onze patiënten ook behandeld op onze vestigingen in Den Bosch en Breda. In verband met het zwangerschapsverlof van een van onze peda gogisch medewerkers zijn wij in de periode december 2009 t/m mei 2010 voor onze buitenschoolse opvang en de tussen-de- middagopvang op een basisschool in Middelburg op zoek naar: voor 18 uur per week (maandag-, dinsdag-, donderdagmiddag) Opleidingsniveau: relevante mbo of hbo-opleiding Uw sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen sturen naar: Kinderopvang KOOZIE -T.a.v. mevr. M.Versluis Burggang I - 4331 AD Middelburg Wilt u meer informatie over de vacature dan kunt u 's ochtends tussen 10.00 en 11.00 uur contact opnemen met Margreet Versluis - telefoon 0118 - 62 36 52. Voor algemene informatie over onze kinderopvang kunt u ook surfen naar: www.koozie.nl Acquisitie op deze advertentie stellen wij niet op prijs Wij zoeken op korte termijn een PROCES MANAGER V00RBEREIDING(m/v) voor 36 uur per week Instituut Verbeeten streeft ernaar koploper te worden in het optima liseren van processen. Om dit te bereiken wordt de filosofie van lean management toegepast. Bovengenoemde functie komt voort uit de doorbraak, die Instituut Verbeeten verwacht te realiseren met betrekking tot de optimalisatie van het proces dat doorstroming van patiënten oplevert. Hierdoor is behoefte ontstaan aan één aanspreekpunt en aanvullend leiderschap. Als procesmanager ben je verantwoordelijk voor de stabilisatie van voorbereidende activiteiten. Het continu verbeteren van dit proces staat centraal. Het ultieme doel is om flow te realiseren met nadruk op de centrale positie van de patiënt in het proces. WIJ VRAGEN: Minimaal een afgeronde HBO-opleiding en enige jaren ervaring met leidinggeven. Analytisch en probleemoplossend vermogen. Daadkrachtige, positief ingestelde leiderschap. Sterke communicatieve vaardigheden. Kandidaten met aantoonbare ervaring in de procesindustrie. Ervaring in de gezondheidszorg is geen vereiste. WIJ BIEDEN: Een zeer dynamische en uitdagende werkomgeving. Verantwoordelijke en afwisselende werkzaamheden. Deelname aan het Meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden. Een tijdelijk dienstverband voor de duur van 1 jaar. Bij goed functioneren wordt na 1 jaar het contract omgezet naar onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO ziekenhuizen, kijk voor meer informatie op www.nvz-ziekenhuizen.nl. Deze functie wordt ingedeeld in FWG-functiegroep 65. Een assessment kan deel uit maken van de selectie procedure. Voor meer informatie kunt u onze website bezoeken (www.verbeeten.nl) of contact opnemen metThed Naber, manager bedrijfsvoering, (013) 594 77 81. Uw schriftelijke reactie en C.V. kunt u tot 23 november 2009 richten aan Instituut Verbeeten, t.a.v. secretariaat P&O, Postbus 90120,5000 LA Tilburg of per mail aan secretariaatpo@bvi.nl De vacature wordt voor in- en externe kandidaten gelijktijdig opengesteld. NI Z Ondernemend werken aan gezondheid Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! In onze organisatie zijn de volgende vacatures ontstaan: Vooreen uitgebreide beschrijving van deze functies en een overzicht van al ónze activiteiten verwijzen wij naar www.dtvconsultants.nl. Voor meer informatie over deze vacatures kunt u zich richten tot Merel van Mierlo (telefoon 076- 513 66 00). Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, dienen uiterlijk 9 november 2009 in ons bezit te zijn. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: DTV Consultants, t.a.v. mw. M. van Mierlo, Postbus 3559,4800 DN BREDA. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kik Krant in de Klas Bestel of download gemakkelijk en snel op www.kraotmdekhs.nl DTV Consultants is een ambitieus en innovatief onderzoeks- en adviesbureau op het gebied van verkeer en mobiliteit. Daarnaast zijn wij dé praktijkopleider voor het verkeerskundige werk veld. Wij werken al ruim twintig jaar voor een groeiende klantenkring die bestaat uit overhe den en private partijen in binnen- en buitenland. We hebben een uitgebreid netwerk van per sonen en organisaties waarmee we regelmatig samenwerken. Met bijna vijftig enthousiaste medewerkers zijn wij groot genoeg om alle verkeerskundige vragen te beantwoorden en klein genoeg voor een persoonlijke benadering en advies op maat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 17