Familieberichten ff) fHensenlinq.nl Jjfi iVteniDmmi jdÊ üvartès tmmp/ opzegaienst Ko Wattel Kevin van de Rijdt Willemina de Visser-Roelse In 2008 door een internationale jury v uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. Uitvaartverzorging OVERTOOM-GROEN .Mi Colofon Familieberichten m 28 I Zaterdag 31 oktober 2009 kijk ook op DANKBETUIGING Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Jacomina Zegers-van den Berge willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Uit aller naam: Joost Zegers Zaamslag, oktober 2009 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele, vele felicitaties, bloemen en cadeaus die wij mochten ontvangen bij ons 60-jarig huwelijk op 11 oktober jl. Het is voor ons, mede daardoor, een onvergetelijke dag geworden. Piet en Louise Serrarens-dHooghe Frederik Hendrikstraat 42 4586 AG Lamswaarde Uw aanwezigheid bij de avondwake en de bijeenkomst in het crematorium bij het afscheid van onze lieve en bijzondere vader en opa George van Overloop heeft ons enorm gesteund, evenals alle kaarten, e-mails en vriendelijke en waarderende woorden over hoe en wie hij was. Een speciaal woord van dank is op zijn plaats voor de verzorgers en vrijwilligers van "De Lange Akkers" en de fysiotherapie van "De Blaauwe Hoeve". Hij hield van jullie. Familie van Overloop Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder Gaby Vercraeije-van Rie Het heeft ons goed gedaan dat zij bij zo velen geliefd was. Familie Vercraeije Aardenburg, 31 oktober In plaats van kaarten Het is voor ons onmogelijk om u allen persoonlijk te danken voor uw overweldigende belangstelling bij het zo plotseling overlijden van mijn lieve man, onze fantastische vader, onze geliefde Dirk Martinus Wieland -Don - Uw aanwezigheid bij de begrafenis, en de vele blijken van medeleven in de vorm van een kaartje, bloemetje, telefoontje of persoonlijk contact, zijn voor ons tot grote steun geweest in deze moeilijke tijd. Ook uw belangstelling en zorgen over Dennis zijn door ons bijzonder gewaardeerd. Op deze wijze willen wij u daarvoor hartelijk danken. Onze speciale dank gaat uit naar de artsen en staf van de afdeling Urgentes van het CHU Dupuytren in Limoges, dhr. Pim de Roos voor zijn onmisbare hulp ter plaatse en de medewerkers van de ANWB Alarm centrale. Ineke Wieland-Tromp Tim Dennis Familie Wieland FamilieTromp Zaamslag, oktober 2009 De hartverwarmende blijken van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van heeft ons erg gesteund. Het heeft ons getroffen dat hij bij zo velen een plekje m het hart heeft. Namens de familie, Betsie, Wim, Bram 31 oktober 2009 22 maart 1983 Venray 6 september 2009 Tarin Kowt, Afghanistan BEDANKT!!! Voor alle steun die jullie ons gegeven hebben met brieven, kaartjes, bloemen, telefoontjes, mailtjes en sms-jes of op wat voor manier dan ook. Debbie van de Guchte Paul van de Rijdt Karin Hermans en Piet Staaks Wendy van de Rijdt en Jaimy Hans en Yvonne van de Guchte Chantal van de Guchte Voor uw blijk van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoon vader, opa en overopa Jan Stokx Betuigen wij u onze hartelijke dank. lopie Stokx-de Vos Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 's-Heerenhoek, oktober 2009 Groot is de leegte die zij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven Voor uw belangstelling en medeleven, tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen we iedereen hartelijk dank zeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, oktober 2009 Middelburg, oktober 2009 01-11-2008 01-11-2009 Alle helpende handen, woorden en kaartjes doen zo goed. Als je iemand van wie je zoveel houd verliezen moet. Sinds hij weg is uit ons bestaan, is een jaar verder gegaan. De lege plek doet heel veel pijn, maar in gedachten en in ons hart zal hij altijd bij ons zijn. Hans Beulens Joke Beulens-Schrieks Adriaan Alexander 01.11.04 01.11.09 Geef mij nog één keer je handen En ik vlecht mijn vingers door de jouwe Als kind. broer en dan als man en vader lammer genoeg nooit als opa Jaap we missen je bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 Ü5 www. hjobse-uitvaart. nl s Dillenburglaan 63, Goes. 0113-216815 www.uitva.art.vg Janneke den Besten Janneke -J dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve echtgenote en onze moeder Francina Catharina Willeboordse-Bode betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie Willeboordse-Bode, Louws Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 (flensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegclienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en,j telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdifjiit krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren, n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 108