Familieberichten dlensenlinq.nl Oi/sr leden Danfcteiulsüirê I Ju akwiiKkiHi kijk ook op Dina Wilderom - Karreman Dina Wilderom - Karreman Dina Wilderom-Karreman Brent Verbrugge Colofon Familieberichten 20 I Woensdag 28 oktober 2009 De laatste trap op, tree voor tree maar Jezus ging steeds met haar mee en toen zij Hem om hulp moest vragen heeft Hij haar het laatste stuk gedragen Jezus droeg haar in Zijn heerlijkheid waar niemand huilt en niemand lijdt daar kan zij zingen zonder verdriet of pijn: 'Ik mag voor eeuwig bij U zijn. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie jaren die wij samen waren, geef ik u kennis van het plotselinge overlijden van mijn geliefde echtgenote Zij is op 83-jarige leeftijd thuis overleden. Kamperland: H.M. Wilderom 26 oktober 2009 Peppeldreef 26, 4493 EL Kamperland Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 31 oktober van 10.30 tot 10.45 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veer- weg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsdienst, waar bij u wordt uitgenodigd, worden gehouden in bovenge noemde kerk, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden om pint. 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het 'Jhr. Mr. de Casemboothuis', Nieuwstraat 46 te Kamperland. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De Heer is mijn licht, mijn behoud wie zou ik vrezen Psalm 27I Geschokt en met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante op de leeftijd van 83 jaar. Wij wensen Henk veel sterkte en troost toe. Kapelle: J. Karreman (in herinnering) C. Karreman - Dingemanse 's-Heer Arendskerke: M. de Looff - Karreman S.A. de Looff Middelburg: P. Verburg - Karreman J. Verburg (in herinnering) Goes: D. Karreman C. Karreman - Heijboer J.E. Karreman - de Smit in herinnering Rotterdam: C. Karreman H.A. Karreman - de Haze (in herinnering) Neven en nichten Veilig in Jezusarmen We zijn verdrietig dat onze allerliefste tante plotseling is overleden We zullen haar missen. Lia en Koos Elise, Aron, Maaike Verdiende rust Voor jou, was de wereld veel te gemeen, heel oneerlijk en liet jou alleen. Je wilde vechten maar het hielp je niet. Het bleef ellendig je hield verdriet. Je wachtte toen heel lang op verbetering. Maar bleef maar dwalen in een oneerlijke kring. Wanneer zou het toch eindelijk beter gaan Nooit niet, niet in dit bestaan. Je hebt zelf gekozen voor je verdiende rust. Als je het had gezegd had ik je vaarwel gekust Flust zacht..... Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van Brent In de leeftijd van 21 jaar. Terneuzen: Zeewolde: Jos de Jonge Han Verbrugge Suzette van der Zanden Collin Amersfoort: Els van Dijk Goes, 25 oktober 2009 corr.adres: Witte de Withstraat 11 4535 AM Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden Woorden schieten te kort Bij zo 'n verlies zijn geen woorden voor Het is gewoon niet eerlijk Diep geschokt ontvingen we het bericht van het plotseling overlijden van onze neef Brent Verbrugge We hopen dat je eindelijk je rust hebt gevonden. Rust zacht lieve Brent. Karin en Rinus Jeroen Marjolijn t Hij heeft zijn strijd gestreden zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij heeft geleden weet niemand; hij alleen. Veel te vroeg is op 66-jarige leeftijd overleden mijn man, onze pa en trotse opa Johannes Lambertus Broeders - Jan - echtgenoot van Ingrid Augusta Camila Kaijser Axel: Ingrid Broeders-Kaijser Axel: Frank en Sandra Broeders-Verbunt Valerie Caitlin Droef Kapellen (B): Irmgard en Jan van lerland-Broeders Nikki Bo Puk Balou 26 oktober 2009 de Savomin Lohmanlaan 17 4571 KH Axel Donderdag 29 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur- gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 30 oktober om 14.00 uur in het eerder genoemde uitvaart centrum. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 13,15 - 13.45 uur gelegenheid tot condoleren. "Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde(1 Kor. 13,13) Na een leven van dienstbaarheid en eenvoud is van ons heengegaan Zuster M. Adolphine Alma de Nijs t 25 oktober 2009 te Roosendaal A 30 juni 1916 te Hontenisse Haar 65-jarige professie op 6 november 2009 viert zij nu met haar overleden medezusters en familie bij de Heer, die gezegd heeft: "de liefde zal nooit vergaan". 1 Kor. 13,8) In dankbaarheid blijven voor ons de vele en mooie herinneringen aan haar, zus en tante, die wij zo lang in ons midden mochten hebben. Madeleine, August, Trees en Emery de Nijs schoonzusters Louise, Trees, Annie en Truus neven en nichten 25 oktober 2009 Correspondentieadres: J.J. Benteijnestraat 1-116 4515 EC IJzendijke De uitvaartdienst en begrafenis is op a.s. vrijdag 30 oktober om 10.30 uur in de kapel en op het kerkhof van de Zusters Franciscanessen van Charitas, Waterstraat 65 te Roosendaal. I Allen die hebben meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Willem Jacobus Dieleman betuigen wij onze oprechte dank. Het is voor ons een troost te weten dat hij door zovelen gewaardeerd werd. Dien Dieleman-den Exter Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind t Axel, oktober 2009 IN MEMORIAM 1997 Leny 2009 BMP"* VERZORGING Peter Butler Voor een iDeróooniijle begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en nj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfacfit krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 98