sport 133 concurrentie TOPDEAL WEKEN! Voetbalgekte Voorzitter fusieclub legt functie neer Jeep marathon van Rotterdam RESERVEER ONLINE: TOT 1.000,-' EXTRA KORTING 15.769,- van Zeeuws-Vlaanderen. nu nog niet geven, maar de route wordt daardoor volgens ons nog aantrekkelijker. Tegelijkertijd wordt hij ook iets zwaarder." De start is vanwege bouwwerk zaamheden niet bij de Kelder manspoort, maar op de Markt in Hulst. Er wordt in de laatste kilo meters niet op het schuine gras on deraan de zeedijk gelopen, maar bovenop de dijk. Ondanks veler verzoek is het loodzware deel, het Eiland van Meijer bij Spui, niet uit de route geschrapt. Wel wordt het gras daar gemaaid, zodat het iets SLAGEN BASKETBAL Moskou. Eerste ronde Eurocup, return: Dina- mo Moskou (Rus) - Amsterdam (Ned) 78-48 (41-23). Eerste wedstrijd: 63-64. Amsterdam verder in groep C van EuroChallenge. TENNIS St. Petersburg. Mannen. Eerste ronde: Jelgin (Rus) - Koekoetsjkin (Kaz) 6-3 6-3. Chardy (Fra/4) - Luncanu (Roe) 6-2 6-2, Koeznetsov (Rus) - Granollers (Spa) 6-7 (4) 7-6 (6) 6-4. Wenen. Mannen. Eerste ronde: Stepanek (Tsj/2) - Kubot (Pol) 6-4 6-1, Kohlschreiber (Dui/4) - Kindlmann (Dui) 6-1 6-3. Berrer (Dui) - Darcis (Bel) 6-3 6-2, Lopez (Spa/6) - Haider-Maurer (Oos) 6-4 6-4. Lyon. Mannen. Eerste ronde: Ljubicic (Kro/3) - Vassallo Arguel- lo (Arg) 6-3 6-4, Montanes (Spa/8) - Santoro (Fra) 6-4 6-4. Anderson (ZAf) - Greul (Dui) 6-4 4-6 7-6 (3), Llodra (Fra) - Ouahab (Alg) 6-1 6-2, Guez (Fra) - Ram (VSt) 6-2 6-4. Doha. WTA Championships. Bruine groep: Dementjeva (Rus/5) - Venus Wil liams (VSt/7) 3-6 7-6 (6) 6-2. AGENDA WOENSDAG FUTSAL Eerste klasse: Magica 1-FM Sranang 2 (21.10 uur). foto Camile Schelstraete comfortabeler wordt voor de deel nemers. Roels: „Aan de wens om het Eiland van Meijer te schrap pen, konden we echt niet voldoen. Als we dit hadden gedaan, zouden de laatste dertien kilometers over verharde fietspaden gaan. Dat zou de route veel te saai hebben ge maakt." Hoewel de voorbereidin gen al in volle gang zijn, is er mor gen vanaf 20.00 uur de eerste infor matie-avond voor atleten, vrijwilli gers, sponsors en overige geïnteres seerden. Plaats van handeling is ca fé Cambrinus op de Markt in Axel. mmmmmmmmummmmmimmmmmsmmmm» MIDDELBURG - Voorzitter Carel Pe terson van Zeelandia Middelburg heeft zijn functie per direct neerge legd. Vice-voorzitter Toon Peters neemt het voorzitterschap waar. Peterson wilde gisteravond niet in gaan op zijn vertrek. „Ik ben nog in gesprek met een aantal wijze mannen en tot die tijd ga ik niet op de zaak in." De club riep vrijdagavond nog de leden bijeen voor een buitengewo ne algemene ledenvergadering, omdat twee weken geleden het da gelijks bestuur het bijltje erbij neer gooide. Een speciale commissie on der leiding van oud-voorzitter Wim Vermeule moet de club aan een nieuw bestuur helpen. woensdag 28 oktober 2009 w Van het hotel naar het trainingsveld is het ongeveer 25 minuten rijden met de bus. Je ziet dan de armoe de. Mensen lopen met allerlei spullen op hun hoofd, zoals ik dat van televisiebeelden kende. Ik weet nu ook dat veel mensen hier gek zijn van voetbal. Als we trainen zijn er best veel toeschou- wers. En als we met de bus door de stad rijden, zwaaien de mensen naar ons en wordt er getoeterd. We kwamen langs een plek waar een kleine televisie stond. Daar zaten zeker honderd mensen naar een Engelse wedstrijd te kijken. Tijdens de ritjes naar de training, heb ik zo al heel wat bijzonde re dingen gezien. Zoals een gro te container, waar de mensen een dak op hadden gemaakt. Daar wonen ze in. Of een ge kantelde vrachtwagen in de berm, die ze daar gewoon la ten liggen. De eerste wedstrijd is voor ons niet geëindigd zoals we graag hadden gewild. Iedereen was heel teleurgesteld na de neder laag tegen Colombia. We had den niet hoeven verliezen, want zo super speelde Colom bia ook weer niet. Nu moeten we eigenlijk twee keer winnen om zeker te zijn van de achtste finales. De druk is daardoor wel toege nomen. Vanmiddag spelen we tegen Gambia. We weten al hoe die jongens eruit zien, want ze zitten net als Colom bia en Iran in ons hotel. Dat is misschien een beetje vreemd tijdens zo'n toernooi, maar wij hebben er geen last van. Ik hoop dat dat tijdens de wedstrijd van vanavond ook zo is. Tom Boere Tom Boere neemt met Oranje onder 17 deel aan het WK in Nigeria. De zestienjarige voetballer uit Terneuzen ver telt tijdens het toernooi geregeld over zijn ervaringen in Afrika. Vandaag deel 1: Voetbalgekte. We zijn aan onze laatste dagen in Cala bar bezig. Vanavond spelen we de tweede poulewedstrijd tegen Gambia, morgen vertrekken we naar Enegu waar we zaterdag tegen Iran spelen. We zitten nu bijna anderhalve week in Ca labar, dat in het zuidoosten van Nigeria ligt. Het is bijzon der om hier te zijn. Ik heb echt het gevoel dat ik in een totaal andere wereld ben. Vorige week kwamen we na een reis van dertien uur bij ons hotel aan. We zijn eerst van Amster dam naar Lagos gevlogen en toen met een privé-charter naar Calabar. Op die vliegvel den merk je meteen dat het er hier heel anders aan toe gaat. Op Schiphol gaat alles mooi automatisch, maar hier in Ni geria heb je gewoon een ope ning in een muur waardoor ze alle koffers aangeven. Het is apart om dat eens te zien en mee te maken. Toen we bij ons hotel aan kwamen, was het al donker. De volgende ochtend kon ik het land dus pas voor de eerste keer echt goed zien. Vanuit mijn hotelraam keek ik op een soort oer woud. Het heeft indruk op me gemaakt, het is net een schilderij. Heel mooi. Onze showroom staat vol met nieuwe auto's, die moeten de weg op. Auto's verkopen, dat willen we. Daarom gaan we een deal sluiten, een TOPDEAL. Een nieuwe Chrysler, Jeep of Dodge die nu zeer voordelig de showroom uit mag. Gun uzelf de beste deal: reserveer nu online en ontvang nog eens tot 1.000,-' extra korting. KIJKVO0RQNZET0PDEALS0PWWW.G0SEETHEDEALER.NL/60ES DODGE JAN HOP CHRYSLER JEEP DODGE GOES B.V. Amundsenweg 37, Goes. Telefoon 0113 - 25 08 58. www.goseethedealer.nl/goes Openingslijden: maandag t/m vrijdag 9.00 - 18.00 uur. Donderdag koopavond tof 21.00 uur. Zaterdag 9.00 - 17.00 uur. Deze actie is geldig tot 31 oktober 2009 of zolang de (beperkte) voorraad strekt. Op=Op De extra 'tot 1.000.- korting' geldt op bepaalde modellen en is enkel van toepassing indien u de auto online reserveert op www.goseethedealer.nl. Aan de online reservering kunnen geen rechten worden ontleend. De hoogte van de 'onlinekonina' is per model verschillend en kan oplopen tot 1.000.- Het gepubliceerde aanbod is uitsluitend vrijblijvend en ter informatie. De specificaties, omschrijvingen en illustraties in deze publicatie zijn gebaseerd op de beschikbare informatie op het moment '/an drukken. Foto's en autobeelden zijn enkel ter illustratie, waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Aan een aanvraag tot meer informatie of contact als reactie op ons vrijblijvende aanbod kunnen geen rechten worden ontleend. Een transactie van een TOPDEAL kornt eerst tot stand door wederzijdse ondertekening van een door de dealer uitgebrachte TOPDEAL offerte/order. In de advertentie vermelde prijzen zijn indicatief, inclusief BTW/BPM en exclusief kosten rijklaarmaken. Raadpleeg uw dealer voor het actuete leasetarief. Gemiddeld verbruik afhankelijk '/an het type voertuig, gemiddeld gecombineerd verbruik. 9,0 -10,5 !/10ükm (11.1 - 3.5 km/l| C02-uitstoot: 212 - 272 g/km. (Prijs-I wijzigingen voorbehouden. Kijk voor meer informatie en de actievoorwaarden op www.goseethedealernl. Chrysler, Jeep Dodge are registered trademarks of Chrysler Group LLC. Chrysler 300C 2.7 V6 Limited Edition Rijk uitgerust met o.a. metallic lak en lederen bekleding Luxe en stijlvol soft-touch interieur Standaard automatische transmissie van €-58r4607- vanaf 43.760,- Uw voordeel 12.700,-' Jeep Grand Cherokee 3.0 CRDV6 Limited Edition Luxueus, stijlvol en uiterst capabel Standaard automatische transmissie Offroader van wereldklasse van €j83t038- vanaf 67.869,- Uw voordeel Dodge Nitro 2.8 CRD SXT Limited Edition Stoere en indrukwekkende looks Slimme gadgets en standaard 4x4 Rijk uitgerust met o.a. lederen bekleding en automatische transmissie van €-€2r72ö> vanaf 42.820,- Uw voordeel 9.900,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 35