Familieberichten I1lensenlinq.nl OyarÏBüen Ipr Ann (Oom) Izak en (Tante) Cor Willem Jasper van Dijke Klaas de Nooijer Maria Oosthoek 20 I Dinsdag 27 oktober 2009 kijk ook op Geboren 24 oktober 2009 Tonnyen Joanne Janse-van Liere Jappe Prelaatweg 72 4363 N J Aagtekerke 55 jaargetrouwd! Van harte gefeliciteerd, groeten de Gelovigen. 27 oktober 2009 Na moeilijke jaren is overleden, mijn geliefde man, onze (schoon) vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Pieternella van den Berg 27 maart 1930 t 25 oktober 2009 Arnemuiden: P. van Dijke-van den Berg Arnemuiden: Kees en Hannie Klaas-Willem en Henny Jelle, Auke en Sietse Joëlla en Joost, Joanne, Aron Pieler en Jeanine Middelburg: Leen en Rineke Marieke en Johannes, Narine, Jasper Hanna en Gertjan, Manuel, Mattias Willemijn Leendert en Kasia, Chris, David Eva en Richard Barendrecht: Jaap en Ria Marry en Reza, Jonathan Bas en Heidi, Hidde Albert en Mariska Gerben Schorerstraat 38, 4341 GN Arnemuiden De medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis "Vliedberg" bedanken wij heel hartelijk voor de liefdevolle verzorging die mijn man, onze vader en opa sinds 2006 heeft ontvangen. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. vrijdag 30 oktober om 11.00 uur in de "Rehobothkerk" van de Hersteld Hervormde Gemeente te Arnemuiden, van Cittersweg 2r. Deze dienst zal geleid worden door ds. H. Juffer. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Rehobothkerk". Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 uur tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Geen bloemen. Na een periode van afnemende krachten, is op Zijn tijd, voor ons nog onverwachts, door de Heere uit dit leven weggenomen in de leeftijd van 79 jaar. Familie: M. van Asselt-Schets Familie: L.C. Kleijne-Joosse Familie: H.L.M. Meulmeester-van Asselt 24 oktober 2009 Zorgcentrum "Eben-Haëzer", kamer 42 Briandlaan 2, Middelburg Correspondentieadres: H.L.M. Meulmeester (Ex. test.) Bremstraat 26, 4341 JH Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van de R.S.T. en Zorgcentrum "Eben-Haëzer" voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheid nemer} D.V. dinsdag 27 oktober van 19.30 uur tot 20.00 uur in "Eben-Haëzer". De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. donderdag 29 oktober om 11.00 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Burgemeester Langebeekestraat 16 te Arnemuiden. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. M. Krijgsman. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker Chris van de Velde Chris heeft zich 35 jaar met grote ijver ingezet voor het bedrijf, wij zullen hem zeker missen. Ons medeleven gaat uit naar de familie en vrienden, wij wensen hen veel sterkte en troost. Directie en Management Elopak BV Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze (oud)collega Chris van de Velde Wij verliezen in Chris een fijne collega, die zich al deze jaren heeft ingespannen om zijn werk op een voorbeeldige wijze uit te voeren. Een steun voor zijn collega's, wij zullen hem heel erg missen. Medewerkers en oud-medewerkers van de afdeling flame-sealing, Elopak BV Een lange weg is ten einde Op 24 oktober is na een werkzaam leven rustig inge slapen onze moeder en oma weduwe van Hendrik van Belzen In de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: Ria van Belzen en Aad Pot Alwin Eva Wij danken de medewerkers van verzorgingshuis Sint WiUibrord voor hun liefdevolle zorg en aandacht. i ..„-••J.- Correspondentieadres: Smaragd 55 4337 MC Middelburg Haar begrafenis zal donderdag 29 oktober a.s. in "-v familiekring plaatsvinden. Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is na een kort ziek-zijn van ons heengegaan onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, opa en opa-opa August van Muiken echtgenoot van Jozina Quaars t Breda, 21 maart 1924 t Oostburg, 25 oktober 2009 Breskens: Jaap en Ineke Breskens: Saar en Cor t Breskens: Guust en Coby Groede: Jules en Jopie Breskens: Eugene en Willemien Breskens: Tonny en Bertha Groede: Ad en Carolien Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Rozenstraat 16 4511 HB Breskens Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidssamenkomst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 29 oktober om 14.00 uur in de H. Barbarakerk, Europastraat 7 te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Scaldis", Langeweg 3 in Breskens. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Geschokt en met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons koor- en bestuurslid Hugo Willemsen Zijn tomeloze inzet en betrokkenheid voor ons koor zullen we erg missen. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw Veerle, zoon Duncan en overige familieleden. Bestuur, leden en artistieke leiding van St. David's Minstrels Jan van Geldorp Namens de familie Krijger Geschokt hebben wij vernomen dat is overleden de vader van mijn beste vriend Rudi Djuric Wij wensen Niko. Draga, Sanja en familie alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. Willem Marjan Marsja Dave Bedankt voor alle mooie momenten. Geschokt en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager en oom, man van onze oudste zus en schoonzus Hannie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72