Togo gaat als nummer laatst de zaal in Hage mist tegenstand op moddercircuit sport 139 Arnemuiden en TTCM samen aan kop Ruime winst Hansweertse Boys Dubbel prijs voor tennisster Van den Dries Maximaal haalbare voor Joop de Fouw maandag 26 oktober 2009 Wij feliciteren Elie Beveiliging met het winnen van de OCG Trofee. HANSWEERT - Hansweertse Boys nestelde zich in de vijfde klasse B van het zondagvoetbal in de subtop dankzij een 6-2-zege op Val Aan, dat tot gisteren evenveel punten had verzameld. Het bezoekende elftal, dat maar liefst zeven basisspelers miste, keek aan het einde van de eerste helft tegen een 0-2-achterstand aan door treffers van Kevin Trot- man en Frank Quakkelaar. Na rust liepen de Boys verder uit door op nieuw Trotman (strafschop) en een eigen doelpunt van Machiel Otte: 4-0. Aarnoud Deckers en Erwin van de Zande brachten weer even iets van spanning terug (4-2), maar in de slotfase werd het nog 6-2 door doelpunten van Kevin Trotman en Nick de Vries. door JaapJan Ritsema GOES - De korfballers van Togo hebben de eerste helft van de veld- competitie afgesloten met de vier de nederlaag van het seizoen. Het Vlissingse Seolto was in de inhaal wedstrijd net te sterk: 7-8. De Goe- se ploeg staat daardoor nog steeds gedeeld laatste, samen met Schel- devogels en Zaamslag. Togo eindigde voor de zomer nog als derde op het veld. Dat was het beste resultaat in jaren. Maar nu is het team, dat onzeker speelt, de weg kwijt. De trainerssituatie (Ro bert Jongejan heeft vanwege ge zondheidsredenen een stapje te rug gedaan en wordt vervangen door Edwin Machielsen) speelt daarin mee. De club is al in on derhandeling over een nieuwe trai ner. Tegen Seolto, dat ook niet sterk speelde, toonde de thuisploeg za terdag weinig creativiteit. Na twee vlotte scores stonden zowel de Goesenaren als de Vlissingers een halfuur droog. Togo speelde rom melig, Seolto was vooral onzuiver in de afronding. Na rust (2-3) deden de twee teams verdedigend niet voor elkaar on der. Toch slaagden de gasten erin uit te lopen naar 2-6. Pas in de laatste tien minuten dwong Togo iets af. De thuisploeg naderde tot op een punt, maar kon niet het moreel opbrengen om de Vlis singers een punt afhandig te ma ken. Scores Togo: Marten Postema 3, André Goossens, Wendy Uitterhoeve, Marscha van Belzen en Janneke de Wit-1. Scores Seolto: Tom Harthoorn 4, Mariëlle Franck'e, Chris Mol, Dennis Goedegebuur, Ralf Dourlein 1. door Herman Heuvink VLISSINGEN - Pluvius had ervoor gezorgd dat bij de laatste clubcross van dit seizoen bij MSV De Uit laat er zelfs stemmen opgingen om na de pauze niet meer verder te gaan. De meeste crossers wil den daar echter niets van weten, waardoor toch nog het complete programma afgewerkt werd. Door het geringe aantal inschrij vingen werd er wel een aantal klassen samengevoegd. Stefan Hage uit Goes was de sterk ste bij de senioren. Tegenstand van betekenis had hij niet. Komen de week zal hij aan een eerder op gelopen knieblessure worden be handeld in een kliniek in het Belgische Eeklo. Een aantal maan den, zal hij daarna moeten revali deren. Bij de 65 cc was er aan spanning geen gebrek. In beide manches le verden Bart Klijn uit Ouddorp en Jordan Lee van Maaren uit Vlissin- gen bij de grote wielen een strijd om de eerste plaats van start tot fi nish. Uiteindelijk schreef Klijn bei de heats met minimale voor sprong op zijn naam. In de eind stand werden Stan Brons uit 's-Heer Abtskerke en Troy van de Ketterij uit Vlissingen vijfde en zesde. Bij de kleine wielen was de winst voor Michan Fase uit St. Maartensdijk. De 85 cc leverde bij de grote wielen in het dagklassement een overwinning op voor Mike Beek- ers uit Etten-Leur. De Brabander bleef een uitstekende Lukas de Ruiter uit Wolphaartsdijk, win naar van de eerste manche, en Björn Oreel uit Oost-Souburg nipt voor. Bij de kleine wielen haalde Guido Boone uit Oost-Souburg met twee tweede plaatsen de dagwinst binnen. Beide manchewinnaars Van Strien en Van Wanrooij kenden een slechtere andere man che. Bij de veteranen was opnieuw My- kel van de Goor uit Vlissingen de sterkste. Op het podium werd hij vergezeld door zijn plaatsgenoot Ben Verschoor en Jaques van Put ten uit Wemeldinge. Bij de MX 1 junioren werd Danny Hage uit Sint Annaland winnaar. Siemon Bezuijen uit Ouddorp won de MX 2 junioren voor Thijs Klippel uit Stavenisse en Koen lansen uit Kruiningen. iMTimriii ir-mr- door Sven Bakker KAPELLE Jeantien van den Dries heeft twee titels gewonnen bij het De Konincktoernooi in het Racket centrum in Kapelle. Tijdens het fi- naleweekeinde won zij zowel het vrouwen- als gemengddubbelspel. Samen met Jantien Bruijnzeel wer den bij het vrouwendubbel 3 beide poulewedstrijden gewonnen: 8-1 te gen Corine Davidse/Stephanie Pauwels en 9-3 tegen Christel Ganseman/Marjan Ganseman. In het gemengddubbel 3 verloren Van den Dries en (ens de Koster welis waar met 5-7 van Christel Ganse man en Harold Schipper, maar die verloren op hun beurt weer van Jantien Bruijnzeel en Wesley de Marco (5-7). Van den Dries en De Koster eindigden dankzij een 8-4-winst op Buijnzeel/De Marco dankzij het beste gamesaldo boven aan in de poule. HD4: B. Ruisaard/R. Struijk-F. Jansen/R. de Witte 8-7. HD5: D. Elzelingen/J. de Koster-R. de Ruiter/R. Struijk 9-3. Vrou wendubbelspel. DD3: J. Bruijnzeel/J. van den Driest-C. Davidse/S. Pauwels 8-1. Gemengddubbelspel. GD3: J. van den Dries/J. de Koster-J. Bruijnzeel/W. de Marco 8-4. GD5: H. Rombout/R. Struijk-M. Rijk/F. Heijnsdijk 5-3. door Kim 't Hooft MIDDELBURG - Arnemuiden en TTC Middelburg hebben gezamen lijk de leiding genomen in de twee de divisie van de landelijke tafel- tenniscompetitie. Toevallig of niet, maar komend weekeinde staan bei de ploegen tegenover elkaar. Arnemuiden boekte in eigen huis een knappe overwinning op het nog ongeslagen Ilac. In een wed strijd vol onvriendelijkheden ble ven Jan-Henk Bomhof en Riny Kasse ongeslagen. Het dubbel was in tegenstelling tot de uitwedstrijd wel een prooi voor de mannen uit het vissersdorp. Met 3-1 werden Remco Ragunath en Thijs Groene- veld aan de kant gezet. Voor Mare Hackenberg is het Goudse team een ware angstgegner. Hij bleef met lege handen achter. In Leiden boekte ook TTC Middel burg een goede 1-9-overwinning op de zekere degradant Docos. John Scott behield zijn ongeslagen status. Ook Wouter van der Mark zette zijn wedstrijden in .winst om. Sören de Witte moest alleen zijn meerdere erkennen in Jacco Schoone. Knap was zijn overwin ning op Max Verberg waarbij hij een 1-2- en 5-9-achterstand weg werkte. In de derde divisie blijft het span nend voor het mannenteam van SAR, dat nu een punt achter staat Togo-korfbalster Amanda Boelman verdedigt haar tegenstandster van Seol to. foto Willem Mieras op koploper Treffers. De Kloos- terzandenaren speelden 5-5 in en tegen Cevelum. Dennis Verdur- men was goed voor drie winstpar tijen. Simone de Klerk won twee maal. Het eerste vrouwenteam van SAR speelde gelijk tegen Docos. Audrey en Lacey Koole scoorden beiden tweemaal. Chantal Remorie kon al leen invalster Ellen Hoogervorst verschalken. Het gelijkspel houdt de vrouwen ruim boven de degra- datiestreep. In de strijd om lijfsbe houd (tweede divisie) behaalde het tweede vrouwenteam van SAR een 6-4-zege op Disnierats. Stefanie Fassaert kwam tot drie overwinningen ZIERIKZEE - Joop de Fouw van Del- ta greep in De Graanbeurs in Zie- rikzee net naast de hoofdprijs in het regionaal kampioenschap drie banden derde klasse. De biljarter uit Colijnsplaat werd tweede. Win naar was de als zevende binnenge komen Mitchel Schilders uit Waal wijk. Al op de eerste speeldag raakte De Fouw achterop door een nederlaag die hem achteraf gezien duur kwam te staan. Hij bleef in de ach tervolging, maar kwam niet meer langszij bij zijn beste opponent. De Brabander bleef ongeslagen. Hij speelde wei twee keer gelijk, maar bleef van begin tot eind lei der. Meer dan het zilver zat er voor de Fouw dus niet in. Petra van de Draay van LBV pakte, op de slotdag nog een winstpartij en werkte daarmee de hatelijke nul weg. Van de laatste plaats kwam zij echter niet af.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 61