381 sport Delta Sport wacht cruciale a EMM-trein dendert Hage mist tegenstand over Dongen heen op moddercircuit HANDBAL De handballers van Delta Sport winnen ook de derde competitiewedstrijd. De ploeg van trainer Rob de Vos is veel te Sterk voor Groene Ster. den ongeslagen bovenaan. Reijnoudt schiet Arnemuiden naar zege Hansweertse Boys haait flink uit Muller kampioen wintertriathlon Judoka's Geelhoed presteren sterk De Fouw pakt zilver bij driebanden maandag 26 oktober 2009 Delta Sport stoot na drie speelron- ARNEMUIDEN Arnemuiden boekte zaterdag na twee gelijke spelen en vier verlies- partijen eindelijk winst De thuis ploeg verliet door een 2-1-zege op Veere de laatste plaats in de twee de klasse van het zaterdagvoetbal. In de zeventiende minuut kwam Arnemuiden op 1-0 via Jarco Siere- veld. Joachim Cornelisse maakte in de 42e minuut de 1-1. De thuis ploeg kwam in de zestigste minuut opnieuw op voorsprong via Arjen Reijnoudt: 2-1. Veere drong nog wel aan, maar de gelijkmaker zat er niet meer in. HANSWEERT In de vijfde klasse B nestelde Hans weertse Boys zich in de subtop dankzij een 6-2-zege op Val Aan. De bezoekers, die maar liefst zeven basisspelers misten, keken bij rust tegen een 0-2-achterstand aan door treffers van Kevin Trotman en Frank Quakkelaar. Na rust liepen de Boys verder uit door weer Trot man (strafschop) en een eigen doel punt van Machiel Otte: 4-0. Aar- noud Deckers en Erwin van de Zande brachten even de spanning terug (4-2), maar in de slotfase werd het door doelpunten van Ke vin Trotman en Nick de Vries 6-2. ASSEN Cor Muller uit Renesse heeft zater dag bij de Nederlandse Kampioen schappen Wintertriathlon in Assen in de categorie 70+ de nationale ti tel behaald. Hij finishte met ruime voorsprong voor de Europese triathlonkam- pioen Jos Put uit Noordbeemster. Het kampioenschap bestond uit 10 kilometer hardlopen, 50 kilometer wielrennen en 20 kilometer schaat sen. Dinteloord Judoka's van de Zierikzeesche sportschool Geelhoed hebben zater dag sterk gepresteerd op een inter nationaal judotoernooi in Dintel oord. Tien Zeeuwse judoka's vielen in de prijzen. Er waren eerste plaatsen voor Amber Kik, Jarno Kloet en Ru ben Jumelet. Eline Schot en Sander Boot werden tweede en Jelt Pekaar eindigde op de derde plaats. In totaal kwamen er tien judoka's van sportschool Geelhoed in actie. ZIERIKZEE Joop de Fouw van Delta greep in clubhuis De Graanbeurs in Zierik- zee net naast de hoofdprijs in het regionaal kampioenschap drieban den derde klasse. De biljarter uit Colijnsplaat werd tweede. Win naar was de als zevende binnenge komen Mitchel Schilders uit Waal wijk. Al op de eerste speeldag raakte De Fouw achterop door een nederlaag, die hem achteraf gezien duur kwam te staan.De Brabander bleef ongeslagen. Meer dan het zilver zat er voor de Fouw dus niet in. door Wim Kakebeeke MIDDELBURG - Wat Dongen giste ren in sporthal de Nassaulaan te gen EMM liet zien, belooft voor de Brabanders niet veel goeds voor de rest van de competitie. De Bra bantse handballers keken al na tien minuten tegen een flinke ach terstand aan: 10-4. De handdoek werd vervolgens al snel geworpen. Aan de andere kant vierde EMM stiekem zijn eerste feestje. De equipe van Hans Dierickx had er ook alle reden toe. Als een snel trein denderde het Middelburgse team over de concurrent heen: 33-16. Als het vizier zo scherp blijft staan als gisteren in eigen huis, dan zou de competitie best eens heel inte ressant kunnen worden. De con currentie in de tweede klasse is ge waarschuwd. Want het trio Marcel lo Tax (to treffers), Ben Alexande- re (9 treffers) en Jordy Loo (7 tref fers) zijn sinds de competitiestart aanvallend al flink aan de weg aan het timmeren. Het drietal was gis teren ongenaakbaar voor de hek kensluiter van de tweede klasse. Soms had het duel meer weg van een hardloopwedstrijd dan een potje handbal, want het tempo lag behoorlijk hoog. EMM verschafte zich legio kansen. „Ik ben blij met wat er vanmiddag gecreëerd is", zei Dierickx na af loop. „Maar de marge had bij de pauze al vele malen groter moeten zijn dan 18-10." Na de pauze werd de marge snel uitgebouwd. Dongen legde EMM geen strobreed in de weg. Scores: Marcello Tax 10, Ben Alexan- dere 9, Jordy Loo 7, Wally Houtepen, Jerry Aertssen 2, Prosper Minnaert en Tim Schot en Herco Ramstijn 1. door Herman Heuvink VLISSINGEN - Pluvius had ervoor ge zorgd dat bij de laatste clubcross van dit seizoen bij MSV De Uitlaat er zelfs stemmen opgingen om na de pauze niet meer verder te gaan. De meeste crossers wilden daar echter niets van weten, waardoor toch nog het complete programma afgewerkt werd. Door het geringe aantal inschrijvingen werd er wel een aantal klassen samengevoegd. Stefan Hage uit Goes was de sterk ste bij de senioren. Tegenstand van betekenis had hij niet. Bij de 65 cc was er aan spanning geen gebrek. In beide manches le verden Bart Klijn uit Ouddorp en Jordan Lee van Maaren uit Vlissin- gen bij de grote wielen van start tot finish strijd om de eerste plaats. Uiteindelijk schreef Klijn beide heats met op zijn naam. Bij de kleine wielen was de winst voor Michan Fase uit Sint Maar tensdijk. De 85 cc leverde bij de grote wielen in het dagklassement een overwinning op voor Mike Beek- ers uit Etten-Leur. De Brabander bleef een uitstekende Lukas de Rui ter uit Wolphaartsdijk, winnaar van de eerste manche, en Björn Oreel uit Oost-Souburg nipt voor. Bij de kleine wielen haalde Guido Boone uit Oost-Souburg met twee tweede plaatsen de dagwinst bin nen. Beide manchewinnaars, Van Strien en Van Wanrooij, kenden een slechtere andere manche. Bij de veteranen was opnieuw My- kel van de Goor uit Vlissingen de sterkste. Bij de MX 1 junioren werd Danny Hage uit Sint Annaland winnaar. Siemon Bezuijen uit Ouddorp won de MX 2 junioren. 1» Een speler van Delta Sport worstelt zich door de defensie van Groene Ster. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44