familieberichten (H IT1ensenlinq.nl Joke Hoek van Dijke geb. Hoogerheide "V 22 I Maandag 26 oktober 2009 kijk ook op Met een lach en een traan hebben we je moeten laten gaan. God nam je bij de hand naar zijn beloofde land. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, in het bijzijn van haar dierbaren, rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoon moeder en oma Helena Marie Janssens weduwe van Maurice Albert Wille A 22-08- 1922 Westdorpe -24- 10-2009 Hulst Westdorpe: Betsy en Ludo Baert-Wille Saskia en Peter, Iris (f) lens, Thomas Shirley en Marlijn, Mika, Quinn Axel: lack en Tiny Wille-Piessens Tom en Ilda, Irina Patrick en Betty Linda en Angelo Clinge: Lidwien Roosendaal: Egbert en Marja Wille-van der Zee Mathijs Lisanne Familie lanssens Familie Wille Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Verlaet en van afdeling Meander van De Blaauwe Hoeve foor de liefdevolle verzorging. Westdorpe, 24 oktober 2009, Corr.adres: Alvarezstraat 16,4554 CR Westdorpe. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 29 oktober om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, voor in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Zo eenzaam zonder jou" nooit meer samen dansen nooit meer kokkelen Tilly |ij bent en blijft voor altijd mijn "Gouden Vriendin Ik zal je nooit vergeten. Bedankt voor alles Rust zacht. Frans. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend, Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. In "De Blaauwe Hoeve" te Hulst is na een liefdevolle verzorging van ons heengegaan, voor ons, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jo Ferket levenspartner geweest van Marja Neve A Clinge, 19 - I I - 1931 t Hulst, 23 - 10 - 2009 Terneuzen: Judith en Eric van Campenhout-Ferket Demi, Esmée Schonenberg: Mario en Michelle Ferket-Michielsen Eline, Youp, Lotte Hulst, 23 oktober 2009. Correspondentieadres: Parelmoerboog 18 4533 BCTerneuzen. De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 28 oktober 2009 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de R.K.-begraafplaats te St. Jansteen. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kapel. Afscheid nemen van Jo is mogelijk dinsdag van 18.00 - 18.30 uur in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. |o hield van witte bloemen. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Na een creatief en arbeidzaam leven is, na een moeilijke periode, in zijn eigen huis dat hem zo dierbaar was overleden, mijn lieve man, onze liefste vader en opa 16 december 1934 -w Rogier Hage Ouwerkerk 24 oktober 2009 A.M. Hage-Hage Leanne en Jan Jan Danielle Noorsestraat 15 4305 AK Ouwerkerk Woensdag 28 oktober zal er om 10.30 uur een afscheids- dienst worden gehouden in het Dorpshuis aan de -Ring te Ouwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 11.30 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis. Liever geen bezoek aan huis Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare broer en zwager Rogier Hage Jo Hage Riet Hage-Pankow Corrie Schoenmaker-Hage neven en nichten 24 oktober 2009 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare zwager, oom en oud-oom Rogier Hage Riet en Henk Clerx-Hage Sebastiaan en Marjolein Lisanne Heieen en Hans Noa Oosterland, 24 oktober 2009 Na nog een ernstig ziekbed is overleden onze dierbare neef Rogier Hage mw. W. v.d. Werf-Telle mw. A. Bakker-Bal dhr. en mw. N. Eerland-Kwaak mw. A. Kwaak-v.d. Werf mw. H. v.d. Werf-Nouwen mw. T. Metselaar-v.'t Hoff Zoals de bomen vallen vallen de mensen niet. De mensen dragen woorden, herleven in hun lied. De bomen zullen sterven, maarzo sterven mensen niet." H. Oosterhuis Wij zijn bedroefd door het verlies van onze lieve jongste zus, schoonzus en tante, Wij leven mee met Tony en de (klein)kinderen. Vlissingen: A.P.v.d.Linde- Hoogerheide t L. v.d. Linde Middelburg: P.A. Jasperse-Hoogerheide P. Jasperse Kloetinge: C. Verstrenge-Hoogerheide P.B.E. Verstrenge Terneuzen: C. Hoogerheide L. Hoogerheide-Joosse Neven en nichten 23 oktober 2009 Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze vader, opa, overopa en broer Leunis Tissink weduwnaar van Adriana Boogaard Lid in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 88 jaar. Vlissingen: Jan Middelburg: Nel en Kees Middelburg: Wim enWilma Oost-Souburg: Ria en Didi Kilein- en achterkleinkinderen zus Johanna Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Swerf-Rust" voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen, 24 oktober 2009 Correspondentieadres: Meanderhof 155 4337 GR Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 oktober van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zullen we hem om 11.00 uur gedenken in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik heb een tuintje in mijn hartje voor jou. Na een moeilijke laatste levensperiode is overleden mijn lieve maatje en vrouw en mijn lieve moeder Maria Clasina Dirkje Bakker-Boot - Rietje - in de leeftijd van 56 jaar. Wij zijn zeer bedroefd haar te moeten missen. Yerseke: Koos Bakker Utrecht: Mieke Bakker 24 oktober 2009 Fuchsialaan 35 4401 HV Yerseke De begrafenis zal woensdag 28 oktober om 13.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Indien u de begrafenis wilt bijwonen verwachten wij u om 13.00 uur in gebouw "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Wanneer u bloemen wilt geven dan graag zonder lint en geen graftakken of kransen. Als een bloem zo is het leven 't begin is teer en klein De één die bloeit uitbundig de ander geurt heel fijn Sommige bloemen blijven lang weer andere blijven even Vraag niet bij welke bloem je hoort dat is 't geheim van het leven Plotseling weggegleden uit ons leven mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Christina Jacoba Herrebout echtgenote van Christiaan Hollebek •ft 19-4-1936 24-10-2009 Chris Hollebek Jan en Conny Fleur Jules Nanne en Jari Thieu Olivierstraat 26 4571 AZ Axel Woensdag 28 oktober is er van 9.45 -10.15 uur gelegen heid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 10.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Burchtlaan. Stien hield van witte bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24