PZC Ondernemer 4 daagse kerstreis Keulen, Koblenz en Oberhausen, vertrek 11,18 december Meest verkocht in onze webwinkel m effeweg.nl www.pzc.ni/webwinkel 3 spannende thrillers Urenlang leesplezier Rekentrainer PC-games 2 PC-spellen 5 dvd box Beeld van Nederland Oorlog en Vrede 12 I Maandag 26 oktober 2009 Het Duitse Eiffellandschap wordt in november omgeto verd tot een bijzonder kerstsfeer, met veel lekkernijen, concerten, kraampjes en veel tips voor de kerst. We zullen een bezoek brengen aan de Kerstmarkt in Keulen, Koblenz, Rüdesheim en Oberhausen. Dag 1: Vanaf ons verzamelpunt rijden we naar de kerstmarkt in Keulen. De kerstmarkt in Keulen staat bekend om zijn mooi opge zette kerststallen, kerstconcerten en zijn winkelmogelijkheden. Tegen het einde van de middag vertrekken we naar ons hotel in Alken. Bij aankomst in het hotel worden we welkom geheten met een'drankje. 's Avonds kunt u gebruik maken van het diner, indien u het zeer voordelige Halfpension erbij heeft geboekt. Dag 2: Na het ontbijt vertrekken we richting de kerstmarkt in Koblenz, waar u tijd hebt om op eigen gelegenheid de kerstmarkt te bezoeken. In de schilderachtige oude stadskern van Koblenz, bij de Deutsche Eek, wordt u te midden van ca. 100 prachtig gedecoreerde houten kraampjes in kerstsfeer gebracht. Aan de voet van de vesting Ehrenbreitstein beleeft u volop winterpret, met livemuziek of bij de ijsbeeldhouwer. Tegen de avond zullen we terugkeren naar ons hotel, waar u kunt genieten van live muziek. Dag 3: Na het ontbijt brengen we een bezoek aan de kerst markt in Rüdesheim met de bekende "Drosselgasse" het hart van Rüdesheim. De kerstmarkt in Rüdesheim beschikt over meer dan 120 prachtig versierde kerstkraampjes. LI kunt genieten van de verschillende activiteiten die tijdens deze kerstmarkt zullen plaatsvinden. Aan het eind van de middag keren we terug naar ons hotel. Dag 4: Na het ontbijt zullen we een bezoek brengen aan de kerstmarkt in Oberhausen. De stad is geheel omgedoopt in kerstsfeer, met name het winkelcentrum CentrO maakt shoppen met de kerst tot een bijzondere belevenis. De unieke kerstdecoratie, met meer dan 300.000 lichtjes, zorgt voor de nodige sfeer in het omvangrijke winkelcomplex. Meer dan 200 winkels bieden een uitgebreid en gevarieerd aanbod voor kerstshopping. Aan het einde van de middag zullen we weer vertrekken naar Nederland waarna u met de servicelijnen teruggebracht wordt naar uw opstapplaats. Inclusief: 3 overnachtingen in een 2-persoonskamer 3x ontbijtbuffet welkomstdrankje bezoek kerstmarkten Keulen, Koblenz, Oberhausen en Rüdesheim vervoer per Tourist Class'touringcar voorzien van airco en toilet. Optioneel: halfpension, 3 maal diner 30,- p.p. (halfpension dient bij boeking door te worden geven). Lezersprijs* €115,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag 1-persoons-kamer 40,-. Exclusief reserveringskosten. Opstapplaatsen o.a.: Almelo, Amersfoort, Apeldoorn, Arn hem, Breda, Den Bosch, Deventer, Eindhoven, Enschede, Go- rinchem, Hengelo, Nieuwleusen, Nijmegen, Oss, Tiel, Tilburg, Veenendaal, Zwolle. Informatie en reserveren Ga naar onze webwinkel of bel Effeweg telefoon: 0529 - 46 96 67. Vermeld bij boeking duidelijk de actiecode: KERST www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen SGR supervoordelig» busreizen Accountmanager Zeeland Marcel Schreur T (0118) 43 40 88 E deondernemer@bndestem-pzc.nl BNtl DeStem PZC Wilt u ook adverteren in de volgende uitgave van de Ondernemer neem dan contact op met: Geniet lekker ontspannen thuis tijdens de donkere winterdagen van een goed boek, een mooie film of train uw grijze cellen! Exclusief toppakket spannende boeken van bestsellerauteurs. Meer dan 1000 pagina's spannend leesplezier, voor thuis of op vakantie. Paniek van Jeff Abott Geleende tijd van Harlan Coben Tot stof vergaan van Kathy Reichs Setprijs: 21,- Stimuleer uw brein en train uw grijze cellen. Deze exclusieve set bestaat uit de Rekentraining Beginners Editie en de Gevorderden Editie. Normale Prijs: €29,95 Lezersprijs: 14,95 Een DVD-box met uniek historisch materiaal. DVD 1:1940 - 1945|Het leven tijdens de oorlogsjaren DVD 2: Het verlies van Nederlands Indië en Nieuw Guinea DVD 3: De Koreaanse Oorlog DVD 4: Srebrenica DVD 5: Irak, Uruzgan en eerdere missies Totale speeltijd 540 minuten Normale Prijs: €49,95 Lezersprijs: 29,95 ^WEBWINKEL WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 12