T&M Banen QJobTrack.nl Verzorgenden IG (vanaf 8 uur per week) Verpleegkundigen (oproep) Hulpen bij het huishouden BADHOTEL DOMBURG WELKOM Beleidsmedewerker Zorg Samenleving m/v d o m i Kijk ook op Zaterdag 24 oktober 20091 41 171 Hampshire-Classic Mogen wij jou binnenkort verwelkomen binnen ons ambitieuze team? In de bediening hebben wij de volgende vacatures: SUPERVISOR ONTBIJT m/v MEDEWERKER ONTBIJT m/v MEDEWERKER GRAND CAFÉ '1866' m/v MEDEWERKER RESTAURANT ZEE&LAND m/v Badhotel Domburg heeft haar medewerkers veel te bieden: een uitdagende werkomgeving, een CAO+ salaris, een maximale reiskostenvergoeding, gratis sportmogelijkheden en de voordelen van 'Hampshire Hotels'. Voor meer informatie en een sollicitatieformulier verwijzen wij je naar: www.werkenbiibadhotel.nl of vraag een sollicitatieformulier aan via hdevisser@badhotel.com of 0118-588804. Voor alle functies geldt: eigen vervoer is gewenst. www.badhotel.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. L&M Services selecteert voor de Human Capital Group SA., een Benelux georiënteerd detacherings- en consultancy bedrijf met 520 personeelsleden en een omzet van 54.000.000, de volgende technische profielen: 1. Project Managers (4x) Een project manager heeft de totale verantwoording over de uitvoering van een project vanaf de engineering tot aan de realisering van de constructie. Dit gebeurt in nauwe samenwerking met de verschillende afdelingshoofden en de construction manager. Ruime ervaring in hel coördineren van projecten en kennis van engineering in de procesindustrie zijn hiervoor een vereiste. 2. Construction Managers (6x) De construction manager is volledig verantwoordelijk voor de uitvoering/bouw van een project. In nauwe samenspraak niet dé projectleider bepaalt u de filosofie en de strategie hoe de constructie zal verlopen. Samen met de construction planner en de veiligheidscoördinator zoekt u naar een veilige, snelle en effectieve manier om de constructie op te zetten. 3. Senior Work Preparators (12x) Binnen de gebieden van Piping, Mechanical of Electrical Instrumentation voert u alle werkzaamheden uit in hel kader van de werkvoorbereiding, engineering en administratief technische begeleiding van projecten. U bent o.a. verantwoordelijk voor de materialen en stelt de materiaal lijsten samen. li bereidt de werkzaamheden voor en volgt deze op. U overlegt met de verschillende partijen (projectleiders, financiële- en aankoopafdeling) en neemt deel aan de technische.besprekingen. U bezit een grondige technische kennis en u hebt ervaring op dit gebied. 4. Welding Specialist (lOx) U keurt gelaste constructies in de procesindustrie en apparatenbouw en stelt inspectieplannen op. Naast uw degelijke kennis van materialen en de verschillende INDO- testmethoden bent u ook vertrouwd met kwaliteitsnormen en corrosieproeessen. U hebt minimaal 5 jaar ervaring in een gelijkaardige functie. Een erkenning als Inspecteur en Keuringsdeskundige Niveau 2 is een troef. 5. Mechanical Engineers (6x) Als Mechanical Engineer bent u verantwoordelijk voor het ontwerpen, construeren en tekenen van de machines en dé onderdelen. U bent betrokken bij het basisontwerp, neemt deel aan multidisciplinair overleg en bent verantwoordelijk voor technische documentatie. U bent verantwoordelijk voor het uitwerken op detailniveau en het maken van leverancierkeuzes. Afhankelijk van de omvang van het project bent u verantwoordelijk voor de communicatie met leveranciers, interne betrokken partijen en de prijsealculaties. 6. Civil Engineers (6x) U hebt een goede kennis en relevante ervaring op het gebied van dimensioneren, specificeren en ontwerpen van civiele werken, betonnen én stalen constructies. U maakt begrotingen, bestekken en technische specificaties. U bent verantwoordelijk voorde vervaardiging van het uiteindelijke ontwerp, dat in overeenstemming dient te zijn met de cohtractuele projecteisen, kwaliteitseisen, veiligheidseisen, specificaties, nonnen, codes en standaards binnen het vastgestelde budget en tijdsbestek. Uw profiel: U bezit een diploma HTS/HBO en u heeft minimaal 10 jaar (5 jaar ervaring in olie raffinaderijen, petrochemische- en chemische plants. Wij bieden: - Interessante projecten in o.a. Zuidwest Nederland, Zuid-Afrika en Jemen, waar u uw kennis en ervaring verder kunt ontwikkelen. - Zeer goede salarisvoorwaarden. Gelieve uw sollicitatie te richten aan: SERVICES L&M Services B.V. e-mail: info@lenmservices.nl De gemeente Oostflakkee is gelegen op het meest zuidelijke deel van de provincie Zuid-Holland; Goeree-Overflakkee. Zij staat bekend om haar grootschalige polders, uitgestrekte wateren en landelijke karakter. Maar de gemeente biedt meer. Oostflakkee is een gemeente in beweging. Zij is zich bewust van de toekomst en speelt hierop in. Bedenken, ontwikkelen en uitvoeren vormen hierin de leidraad. We zijn op zoek naar een (0,8 - 1,0 fte) Functie Je levert een bijdrage aan de inhoud van het totale beleidsterrein van de Wmo. Je houdt je met name bezig met beleidswerkzaamheden voor de thema's ouderenbeleid, vrijwilligers, volksge zondheid, mantelzorgondersteuning en verstrekkingen. Afhankelijk van jouw kennis en ervaring wordt je ook ingezet op het lokaal onderwijsbeleid. Wij zoeken een enthousiaste, creatieve en vlotte collega met ruime werkervaring en een afgeron de opleiding op HBO-niveau (richting sociale zekerheid en welzijn/onderwijs) die ons team komt versterken. Daarnaast ben je een collega die pro-actief en initiatiefrijk is, een eigen inbreng heeft en dienstverlenend is ingesteld. Organisatie De gemeentelijke organisatie van Oostflakkee kent een open structuur met korte lijnen en heeft een informele en collegiale werksfeer. Er is een klantgerichte en dynamische stijl van werken, waar bij de verantwoordelijkheden laag in de organisatie zijn gelegd. Betrokkenheid, creativiteit en eigen inbreng van medewerkers zijn daarbij behorende competenties. De organisatie bestaat uit zeven taakgebieden met aan het hoofd van de organisatie de gemeentesecretaris. Taakgebied Je komt te werken op het taakgebied Zorg en Samenleving. Het taakgebied bestaat uit veertien personen. Binnen de afdeling bevinden zich verschillende vakgebieden, waaronder welzijn, onder wijs en sociale zaken. Arbeidsvoorwaarden De gemeente biedt een goede werksfeer, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een goede reiskostenvergoeding, een flexibele invulling van de 36-urige werkweek en studiefacilitei ten. Afhankelijk van opleiding en ervaring is de beloning schaal 10 (max. 3.800,00). Reageren Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer L.A.M. Horssels, hoofd van het taakgebied Zorg en Samenleving, 0187 - 64 71 10. Informatie over de procedure kun je opvra gen bij de afdeling personeelszaken, mevrouw S.P van de Water, 0187 - 64 71 30. Je sollicitatiebrief met CV kun je tot en met 6 november 2009 sturen naar het college van burge meester en wethouders van de gemeente Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Solliciteren per mail kan ook p&o@oostflakkee.nl onder vermelding van 'vacature beleidsmede werker Zorg Samenleving'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Curadomi, christelijke organisatie voor thuiszorg, zoekt voor Walcheren en Zuid-Beveland: Functie-eisen Je bent in staat zelfstandig te werken bij onze cliënten in huis en kerkelijk meelevend. Voor de functies verzorgende IG en verpleegkundige ben je bovendien gediplomeerd. Meer weten? Direct solliciteren? Ga naarwww.curadomi.nl of bel (0113) 33 30 32 Curadomi, organisatie voor thuiszorg Postbus 55,4420 AC Kapelle Organisatie voor thuiszorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 91