Waco Lingen M Leden van de Raad van Toezicht werkvoorbereider/calculator Domein Constructeur Tekenaar Modelbouwer Scheldemond College 1 Dj Communicatieadviseur B. 38 I Zaterdag 24 oktober 2009 Stichting Respont biedt passend onderwijs aan leerlin gen die orthopedagogische en/of orthodidactische hulp nodig hebben. In drie regio's in Zeeland: De Bevelanden/Tholen, Walcherenen en Zeeuws- Vlaanderen, brengen 4 speciale scholen voor basisonderwijs, 3 scholen voor praktijkonderwijs en 1 school voor SO/VSO ZMOK- REC Cluster 4, dat in de praktijk. Meer informatie: www.respont.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OdyZee te Goes, is een REC-4 school voor SO en VSO en biedt onder wijs op maat aan leerlingen met psychiatrische problemen. Leerlingen met autisme is onze grootste doelgroep. Het onderwijs wordt in een rustige en veilige leeromgeving aangeboden. In het SO werken we in groepen van 12 leerlingen, met een leerkracht én een klassenassistent. We werken zoveel mogelijk met methodes uit het regulier basisonderwijs. In het VSO werken we toe naar Staatsexamens op VMBO b, t en HAVO niveau. In de onderbouwgroepen werken de leerlingen met een vaste leerkracht. Vanaf leerjaar 3 worden er sectoren en profielen gekozen en krijgen leerlingen ook te maken met verschillende vakleerkrachten. Daarnaast volgen de leerlingen een arbeidstoelei- dingstraject. Wij zoeken per 1 januari 2010 wegens groei en voor vervanging van zwangerschap, met zicht op vaste benoeming: 2 Leerkrachten voor het SO wtf 1 1 Leerkracht voor het VSO bruggroep wtf 1 Wat vragen wij: - een betrokken leerkracht/collega - een flexibele instelling - iemand die wil meedenken/praten en meedoen - affiniteit met psycho-sociale problematiek - een PABO-diploma met aanvullende opleidingen, zoals Speciaal Onderwijs of Remedial Teacher. Wat bieden wij: - goede sfeer in een actief team - goede begeleiding en coaching - professionele cultuur - een school volop in ontwikkeling. Interesse gewekt? Schrijf of mail voor 6 november 2009 naar: OdyZee Postbus 253 4460 AR Goes Email: info@odyzee.nl Gesprekken vinden plaats in week 46 en 47 Voor informatie: Tonia de Groene locatiedirecteur Telefoon:oii3 267900 of 0610298196 www.odyzee.nl O RFTDM BETON Waco Lingen Beton in Bergen op Zoom is een toonaangevende ontwikkelaar en producent van innovatieve bouwproducten en -systemen in prefab-beton voor de woningbouw, utiliteitsbouw en grond-, weg- en waterbouw en industrie. Wij denken pro-actief mee met de klant. Dit leidt steevast tot oplossingen die leiden tot een sneller en doeltreffender bouwproces, lagere kosten en een eindproduct dat volledig voldoet aan de verwachtingen van de klant. De organisatie, waaraan ongeveer 150 medewerkers een positieve bijdrage leveren, kenmerkt zich door een platte organisatiestructuur. Waco Lingen Beton is onderdeel van Ballast Nedam Infra. We zijn op korte termijn op zoek naar enthousiaste collega's voor de volgende functies: De functie: Je bent verantwoordelijk voor het maken van constructieberekeningen van te bouwen constructies, het in nauw overleg met de projectleider, werkvoorbereider en opdrachtgever ontwikkelen/aanpassen van ontwerpen op basis van aangeleverde specificaties en het aansturen van de tekenaars. Je profiel: HBO/TU-werk- en denkniveau (Civiele techniek of bouwkunde), ervaring met autocad, technosoft en MS Project en relevante ervaring als constructeur van betonnen elementen. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Maarten Kanters (Manager Bedrijfsbureau) tel. 06 - 51 64 33 91. De functie Je profiel: Je bent verantwoordelijk voor het uitwerken van element-tekeningen voor prefab beton-elementen met alle bijbehorende zaken waaronder het maken van vormtekeningen ten behoeve van mallen, wapeningstekeningen, overzichtstekeningen, details, etc. MBO werk- en denkniveau (civiele techniek of bouwkunde), ervaring met autocad en relevante ervaring als tekenaar van betonnen elementen. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Maarten Kanters (Manager Bedrijfsbureau) tel. 06 - 51 64 33 91. De functie: Volgens tekeningen bouwen van nieuwe mallen en ombouwen van bestaande mallen. Je profiel: VMBO werk- en denkniveau (meubelmaker, timmeren), ervaring met het maken van mallen in de betonindustrie. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Cees Plukkel (Hoofd Productie), 06 - 25 09 60 57. Meer informatie over de functies kun je vinden op www.wacolingen.nl Je sollicitatiebrief met CV kun je zenden aan Waco Lingen Beton bv, t.a.v. mevrouw J. van der Sanden, Postbus 219, 4600 AE te Bergen op Zoom, of per e-mail j.vd.sanden@wacolingen.nl. doe wat je zegt Het Scheldemond College is een brede, openbare scholengemeenschap voor VWO, HAVO, MAVO en VMBO in de gemeente VHssingen, met circa 1270 leerlingen en ca. 150 medewerkers. Het is een prettige school, waar je als leerling volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. Het Scheldemond College is een school die in de omgeving is verankerd en daarin actief is. De Stichting Scheldemond College, bevoegd gezag van het Scheldemond College, is op zoek naar drie ter vervulling van vacatures per 1 januari 2010. Kandidaten moeten beschikken over één of meer van de volgende eigenschappen: - deskundigheid op het gebied van kwaliteitszorg in het onderwijs; - deskundigheid op het gebied van juridische aspecten rond vórmen van samenwerking. In ieder geval moet men zich betrokken voelen bij de Vlissingse samenleving. Informatie over deze vacatures kunt u vinden op de website van de school: www.scheldemondcolleae.nl onder 'vacatures'. U kunt ook contact opnemen met de managementassistente, mevr. C.K. van Sighem, via sam@scheldemondcolleae.nl of tel. 0118-486894. Uw sollicitatiebrief dient u, uiterlijk 13 november 2009, te richten aan dhr. J.C.Th, van der Doef, voorzitter Raad van Toezicht Stichting Scheldemond College, Postbus 69, 4380 AB Vlissingen. STAAL- EN MACHINEBOUW VDS is een bedrijf in Vlissingen-Oost, dat zich toelegt op het ontwikkelen en produceren van constructief en machines in staal, rvs en aluminium. Tevens zijn wij actief in de bruggenbouw, scheepsbouw en scheepsreparatie. Door uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een: Kijk ook op - ©JobTrack.nl Wij zoeken een collega (voor 36 uur per week): Iemand die werkt en denkt op HBO -niveau met minimaal 5 jaar werkervaring. Interesse? Kijk op www.domein-wonen.nl voor meer informatie over deze functie: Is imago jouw domein? Domein is een woningcorporatie met 7000 woningen in Best, Eindhoven en Son en Breugel. Domein is een vastgoedorganisatie met een sociaal hart. We zoeken onze klanten op en bieden hen keuzes in wonen. Domein bindt zich aan wijken en buurten en werkt daar samen met bewoners en partners aan een goed leefklimaat. Domein is betrokken, respectvol, open en ondernemend. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VASTGOEDBEDRIJF MET EEN SOCIAAL HART Functie omschrijving: -werkvoorbereiding, zoals het maken van tekeningen en werkomschrijvingen; -opnemen van werk op locatie; -projectbegeleiding; -materiaalbestellingen;calculeren van opdrachten; -kostenbewaking en nacalculatie van de uitgevoerde projecten. Functie eisen: -afgeronde opleiding MTS werktuigbouwkunde; -bekend met het tekenprogramma AutoCAD, Inventor, Word en Excel; -goede communicatieve en commerciële vaardigheden; -stressbestendigheid en een flinke dosis doorzettingsvermogen; Ben je geïnteresseerd? Kijk voor verdere bedrijfsinformatie ook op www.vdsstaalbouw.nl. Sollicitaties met CV schriftelijk binnen 14 dagen richten aan: VDS Staal- en Machinebouw B.V. T.a.v. Dhr; M. van Hee Fbstbus 8009 4330 EA MIDDELBURG Tel. 0113-670870 e-mail: vds@vdsstaa!bouw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88