De Rotonde ICT -medewerker PEKAAR Controller Commercieel SiPartners O JobTrack.nl Banen Wij zoeken nieuwe collega's medewerker gedreven teamspeler Ter vervulling van een vacature zoeken wij een 20 uur per week Heb je Interesse? www.pekaar.nl Twee Steden Teamleidinggevende gastteams •Teamleidinggevende chirurgie Teamleidinggevende SEH ICU verpleegkundigen SEH verpleegkundigen Lactatiekundige Fysiotherapeut Kijk ook op Zaterdag 24 oktober 20091 23 De Rotonde is een VMBO-school, waar alle leerlingen profiteren van leerwegondersteunend onderwijs (LWOO).De Rotonde biedt zorg op maat in de drie leerwegen BBL, KBL en TL. Wij zoeken per direct twee docenten: Croepsleerkracht/mentor voor klas 2 met affiniteit met de vakken Nederlands en Economie i Fte Het betreft een tijdelijke functie tot einde schooljaar 2009-2010. DocentJMens en maatschappij (6 uur) en Nederlands (3 uur) 0,4 Fte Het betreft een tijdelijke functie ter vervanging gedurende zwangerschapsverlof. Heb je een afgeronde PABO of een 2e graad bevoegdheid, kijk dan op de website voor meer informatie over onze school: www. derotondebreda.nl Stuur uiterlijk 8 november je brief met CV naar onze algemeen directeur, Ton Flink: centraalkantoorbreda@rocwb.nl Adres: Centraal kantoor Postbus 6956 4802 HZ Breda T: 076 - 572 39 00 Voor vragen over de functie kun je contact opnemen met Hans Derks, vestigingsdirecteur T 076-5218268. E h.derks@rocwb.nl. De Rotonde is onderdeel van ROC West-Brabant www.derotondebreda.nl Adri Zoon B.V. uit Yerseke is een Zeeuwse handelsonderneming die uitsluitend topkwaliteit verse visproducten aan visspecialisten en horecagroothandel levert in heel Nederland en het noordelijk deel bij onze zuiderburen. De onderneming is daarnaast leverancier van consumentenmerken als Hollands Glorie en Adri Zoon, plus diverse voorverpakte visproducten. Per jaar wordt meer dan 4000 ton aan visproducten uitgeleverd. De laatste jaren heeft Adri Zoon B.V. een grote groei doorgemaakt en d$ze trend gaat zich de komende jaren voort zetten. Onze medewerkers zijn zeer betrokken, flexibel en slagvaardig en worden van begin af aan intensief begeleid om zo hun werk zo goed mogelijk te verrichten. De interne communicatielijnen zijn kort en het bedrijf kenmerkt zich als een no nonsens omgeving met een familieachtige cultuur waarin medewerkers zich gewaardeerd voelen. De ontwikkeling van medewerkers staat hoog op de agenda van de directie. Vanwege de groei van onze onderneming zoeken wij per direct kandidaten voor de functies: doortastend én met gevoel voor cijfers Hoofdtaken als rechterhand van de directie zijn: het opstellen van de jaarlijkse begroting en het maandelijks analyseren en rapporteren van de financiële resultaten versus be groting; het voorbereiden van de jaarrekening en het houden van toezicht op een juiste toepassing van de financiële processen en de wettelijke fiscale en administratieve procedures; het samen met de collega's zorgen voor een correcte financiële administratie; het zijn van voortrekker in kostenbe sparingen en het aanspreekpunt voor instanties zijn. Het profiel: HBO-opleiding en/of werk- en denkniveau, bij voorbeeld HEAO-BE/AC of SPD, aangevuld metfinanciële en fiscale cursussen; minimaal 3 jaar relevante werkervaring in soortgelijke werkomgeving; kennis en ervaring met computerprogramma's. Kwaliteiten: accuraat, deadlinegevoelig, integer, energiek én cijfermatig ingesteld zijn. Hoofdtaken als medewerker binnendienst zijn: het beheren én uitbreiden van bestaande relaties en het leggen van contacten met potentiële klanten; het zijn van dagelijks aanspreekpunt voor (potentiële) klanten; het voeren van verkoopgesprekken en het afstemmen van prijzen; het invoeren van orders en het administratief completeren van de order; het volgen van de planning (logistiek) in het commerciële traject. Het profiel: MBO-opleiding en/of werk- en denkniveau, bijvoorbeeld MEAO-CE, aangevuld met commerciële cursussen; minimaal 2 jaar relevante werkervaring, liefst in de food- business; kennis en ervaring met computer programma's. Kwaliteiten: commercieel vaardig, accuraat, energiek, creatief en de Engelse taal vaardig. Duitse en Franse taal zijn een pré. Adri Zoon B.V. biedt: een vitale toekomstgerichte organisatie die volop in beweging is; zelfstandige, uitdagende en afwisselende functies in een informele werksfeer; marktconforme primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De standplaats is Goes, met enige regelmaat is ook de aanwezigheid op onze andere vestigingen vereist. De werkzaamheden bestaan uit dagelijks beheer van onze ICT systemen (Windows gebaseerd), netwerken, het bijhouden van diverse registraties, inkoop van hard en software en het-onderhouden van contacten met onze ICT leveranciers. Voor de functie is een MBOdiploma Systeembeheerder vereist of een gelijkwaardige opleiding/diploma. Ervaring met administratieve programma's is een pré maar geen vereiste. yin deze functie werk je veel samen met andere collega's. We vinden het belangrijk dat je enthousiast bent en beschikt over communicatieve vaardigheden. Wij bieden je een afwisselende baan ineen informele werksfeer met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur dan je sollicitatiebrief naar Pekaar Partners Accountants en Belastingadviseurs, Postbus 98, 4460 AB Goes t.a.v. de directie/of per email naar p.koemangpekaar.nl. Voor verdere inlichtingen over deze vacatures kun je bellen met Henri den Toom, telefoonnummer: 0187-492633. Voor meer informatie-over Pekaar Partners kun je ook kijken op onze site: www.pekaar.nl. P&P ipQ van deze aöven ziekenhuis zorgzaam professioneel Wij zijn op zoek naar een Interesse? Surf voor meer informatie over deze en andere functies naar het vacature-overzicht op onze site www.tweestedenziekenhuis.nl Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnenten met Corry Verhoeven, Adviseur Personeels management bij Werkgeversfócus. Haar telefoonnummer is: 06 -51367591Of zend je sollicitatiebrief én CV naar Werkgeversfócus, ta.v. Corry Verhoeven (Córry.verhoeven@wgf.nl) of per post haar: Werkgeversfócus, Westbroek 41-43.4822 ZX BREDA.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 69