:©j Banen O JobTrack.nl Eerste monteur/ Vervangend werkplaatschef Autobedrijf Blankestijn Amundsenweg 31 Goes 0113 - 25 18 88 www.seatblankestijn.nl Account Manager Bouw (Zuid-Nederland) Relatiemanager met verstand van bouwtechniek Van der Velde Gr ep Unitmanager voetbal experience 22 I Zaterdag 24 oktober 2009 Kijk ook op SEAT is één van de snelst groeiende automerken in Europa met een prachtige, op elkaar afgestemde reeks modellen. Door de groei van ons bedrijf, zijn we op zoek naar een Wat ga je doen? - Werken in een gezellig team. - Werken aan een fantastisch product. - Klantentevredenheid op peil houden en omhoog brengen. Aangeboden auto's in topconditie brengen en houden. v V' J, "MHIPSS Wat bieden we - Salariëring naar functie en niveau. - Goede arbeidsvoorwaarden. - Prettige werksfeer. - Goede opleidingsmogelijkheden. Wat vragen we - Ervaring in het oplossen van technische storingen. Goed in klantencontact. Ervaring metV.A.G. producten heeft de voorkeur. Geïnteresseerd? Als je denkt dat wij jou voldoende kunnen bieden en jij ons, laat het ons dan zo snel mogelijk weten. Stuur voor meer informatie of om direct te solliciteren een brief met CV naar onderstaand adres. Cugla B.V. is al 35 jaar toonaangevend producent van hoogwaardige cementgebonden mortels, betonreparatie mortels en hulpstoffen voor mortel en beton. Daarnaast levert zij aanvullende handelsproducten zoals ontkistings- en impregneermiddelen, epoxy's en kunststofvezels. De snelle levertijd, uitstekende service en betrouwbare oplossingen maken dat Cugla marktleider is en dé specialist in de branche. Het geavanceerde eigen laboratorium, de kennis van de markt en de focus gericht op duurzaam ondernemen, zorgen er verder voor dat Cugla oplossingen biedt die efficiënt, veilig en maatschappelijk verantwoord zijn. Wij zijn op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van: In deze functie ben je verantwoordelijk voor het adviseren en verkopen van cementgebonden krimparme mortels in de marktsegmenten woningbouw, burgerlijke utiliteitsbouw en weg- en waterbouw, je bezoekt voorschrijvende instanties zoals ingenieursbureaus en constructeurs alsmede opdrachtgevers. Daarnaast heb je rechtstreeks contact met de inkoper en ben je veel op de bouwplaats zelf te vinden voor advies en begeleiding van uitvoerders en projectleiders. Door proactief met je klanten mee te denken en goed gebruik te maken van de bij Cugla aanwezige expertise, kom je tot passende klantspecifieke oplossingen, in nauwe samenwerking met je binnendienstcollega's optimaliseer je het klantcontact, breid je relaties uit met als doel commercieel resultaat. Je rapporteert aan de productmanager mortels. Cugla zoekt Professional met gedegen ervaring in de bouwwereld Relatiebouwer met gestructureerde werkwijze Betrouwbaar en loyaal, open en direct MBO/HBO werk- en denkniveau Verstand van mortels is een pre Cugla biedt Uitdaging, verantwoordelijkheid en vrijheid Een compleet pakket aan arbeidsvoorwaarden Een omgeving waarin een sociaal beleid en resultaatgerichtheid hand in hand gaan Interesse? Reageer dan nu via www.velde.nl! Voor meer informatie kijk je op www.cugta.nl of neem je contact op met Linda Fivie of Egon Schilders, telefoon (073) 684 25 30. Referentiecode voor deze vacature is CGL094. VERKOOPFUNCTIES Postbus 140, 5260 AC Vught Telefoon +31 (0)73 656 57 55 www.velde.nl WERVING, SELECTIE EN ASSESSMENT VOORVERKOOP-, MARKETING-, INKOOP- EN DIRECTIFFUNCTIF.S VUGHT ZALTBOMMEL ANTWERPEN DÜSSELDORF Kinderopvang Walcheren vangt in het werkgebied Walcheren dagelijks bijna 4000 kinderen op in de leeftijd van 0-13 jaar. Ruim 380 medewerkers zetten zich in zodat de kinderen kunnen spelen, leren en genieten. Kinderopvang Walcheren werkt continu aan groei, zowel kwantitatief als kwalitatief. Wij zoeken op korte termijn een: voor gemiddeld 32-36 uur per week Een unitmanager is verantwoordelijk voor een unit met meerdere locaties waar kinderopvang, peuterspeelzaalwerk, tussen-de-middag opvang en buitenschoolse opvang wordt verzorgd. Een unitmanager draagt zorg voor de uitvoering van het organisatorisch en pedagogisch beleid. Het werkgebied is een unit in Middelburg. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau. Aantoonbare kennis van organisatie-, personeels- en financieel beleid en pedagogische kennis Leidinggevende capaciteiten en sociale vaardigheden voor het stimuleren en instrueren van medewerkers. Plan- en organisatievermogen voor het coördineren en realiseren van werkzaamheden. Pro-actief en ondernemend in het signaleren en bespreken van consequenties van ontwikkelingen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: Een arbeidsovereenkomst voor een jaar, verlenging bij gebleken geschiktheid. Inschaling volgens CAO Kinderopvang, schaal 10 (min. 2.632,- en max. 3.539,- bij fulltime dienstverband). Meer informatie over deze functie is te verkrijgen bij Annemiek Koppejan, adjunct-directeur Dienstverlening 06-51223858 of de afdeling P&O, 0118-624712. Schriftelijke reacties uiterlijk 7 november 2009 gericht aan: Kinderopvang Walcheren Afdeling Personeel Organisatie Postbus 7035 4330 GA Middelburg E-mail: p£ro@skow.nl lliwaicheren kinderopvang www.kinderopvangwalcheren.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Voetbal Experience is dé nieuwe thema-attractie van Nederland en gaat over de belangrijkste bijzaak in het leven: voetbal. Voetbal Experience wordt een plek waar je voetbal speelt, kijkt, luistert, ruikt en voelt. Waar je voetbal beleeft. Lachen en huilen, euforie en frustratie, liefde en haat, trots en schaamte,juichen en schelden, al dit en nog veel meer is er te beleven in groep of individueel, voor jong en oud, man en vrouw. Kortom voor iedereen die wel én niet van voetbal houdt. Op dit moment stellen we onze selectie samen en zoeken nog naar: Technisch Verantwoordelijke Entree Winkel Verantwoordelijke Edutainment Verantwoordelijke Interieurverzorger Ervaren kelners voor ons Amstel Voetbalcafé Edutainers met een goed gevoel voor de bal Entree winkelmedewerkers met flair Meer informatie over de functies vind je terug op www.voetbalexperience.nl Interesse? Stuur je motivatie met cv en pasfoto naar Jorg Gerritsen, Manager Voetbal ExperiencePostbus 30,4330 AA Middelburg ofjorg@zeelandattracties.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68