Die 3 21 zeeland 'We fietsen wat af in Goes en omstreken' Boer zoekt vrouw PZC VIER zaterdag De krant 5 weken voor 15 euro! AUTO PZC COS Zeeland Genomineerden voor Zeeuwse startersprijs UT KNIENOL SPELERIJ VIERLINDEN ZONDER zaterdag 24 oktober 2009 door Maikel Harte Soms moet ik op de late vrijdagavond de redactie geruststellen dat er toch echt een column aan komt, deze week echter niet. Vori ge zondagavond rond de klok van tienen was-ie al af. De drijfveer: ergernis. Het had namelijk weer niet gere gend bij Boer zoekt Vrouw. Het KRO-programma, waarin een vijf tal boeren wordt gevolgd in hun zoektocht naar de ware liefde, scoort hoge kijkcijfers en ook in Huize Harte neemt de populari teit bijna mythische proporties aan. Stond bij mij als kind thuis de kijkbuis zondagavond steevast geprogrammeerd op Studio Sport om 19.00 uur, nu ik zelf een gezin heb, gaat de televisie om 20.20 uur op Nederland 1 voor Boer zoekt Vrouw. Wat er ook gebeurt. Moeder en mijn (stief)dochter speculeren vervolgens bijna een uur lang over de vraag welke vrouw nu het beste bij welke boer past. Ik doe daar niet aan mee. Ik erger me. Het regent altijd in Ne derland, de boeren die meedoen wonen verspreid over het hele COLOFON PZC Park Veldzigt 35, Middelburg Postbus 91, 4330 AB Middelburg 0118- 43 4000 Uitgever/directeur Ad Verrest Hoofdredactie Peter Jansen pjansen@pzc.nl Arie Leen Kroon (adjunct) alkroon@pzc.nl Centrale redactie T: 0118- 43 4010 E: redactie@pzc.nl Redactie Walcheren Postbus 91, 4330 AB Middelburg T: 0118- 43 4050 E: walcheren@pzc.nl Redactie Bevelanden-Tholen Postbus 162, 4460 AD Goes T: 0113- 31 5670 E: bèvelanden@pzc.nl tholen@pzc.nl Redactie Zeeuws-Vlaanderen Postbus 145, 4530 AC Terneuzen T: 0115- 64 5740 E: zeeuws-vlaanderen@pzc.nl Redactie Schouwen-Duiveland Postbus 80, 4300 AB Zierikzee T: 0111-45 4650 E: schouwen-duiveland@pzc.nl Advertenties VerkoopteamZeeland T: 0118- 43 4070 E: teamzeeland@bndestem-pzc.nl Business-to-business/de Ondernemer. Zorg Onderwijs. Educatie. Onroerend Goed T: 076- 531 2277 E: segmentteam@bndestem-pzc.nl Familieberichten: 088- 0139 999 Personeelsadvertenties: 055- 5388 000 Kleintjes: 0900- 6743 836 Krant niet ontvangen? Wijziging van uw adresgegevens? Gebruik maken van de vakantieservice? Abonnement opzeggen? Vul het formulier in op: www.pzc.nl/lezersservice of bel: 088- 013 99 10 Toets 1: bezorgklachten (vanaf 07.00 uur) nabezorging bij melding voor 12.00 uur Toets 2: informatie over uw abonnement Toets 3: informatie over abonneevoordeel Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur Zaterdag: 08.00 - 12.00 uur PZC Lezersservice Postbus 3229, 4800 MB Breda U kunt uw abonnement beëindigen tot uiterlijk vier weken voor het einde van de betaalperiode. U ontvangt een schriftelijke bevestiging. Abonnementsprijzen Maand 24,30 (acceptgiro n.v.t.) Kwartaal 68,35 (acceptgiro €71,35) Jaar €261,75 (acceptgiro €264,75) Auteursrechten Alle auteursrechten voorbehouden Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant, onderdeel van Koninklijke Wegener NV. Publicatierecht beeldende kunst via Beeldrecht. Gegevensbescherming PZC is een uitgave van Wegener NV. Wegener legt van abonnees gegevens vast voor de uitvoering van de abonnementsovereenkomst. Deze gegevens kunnen gebruikt worden om u op de hoogte te houden van interessante producten en diensten van andere onderdelen van Wegener en zorgvuldig geselecteerde partners. Indien u geen prijs stelt op informatie van de PZC of indien u uw toestemming voor het gebruiken van uw e-mail adres wilt intrek ken, kunt u dit schriftelijk kenbaar maken bij PZC Lezersservice. Zie ook het privacy statement op www.pzc.nl Ja, ik neem de PZC en ontvang de eerste 2 weken gratis en neem aansluitend: een vast abonnement met automatische betaling van 68,35 per kwartaal (NA14) een vast abonnement met betaling per accept van 7 f,35 per kwartaal (NA14) ik neem een proefabonnement van 5 weken voor 15,-. Na deze periode stopt de bezorging vanzelf, (ik heb de laatste 3 maanden geen proef gehad) (P5) Stuur de bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg. Bellen kan ook: 088-013 99 10 Naam voorletters m/v Postcode Woonplaats Telefoonnummer Emailadres Ik machtig de PZC om het abonnementsgeld van mijn rekening af te schrijven. Rekeningnummer Handtekening De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon treft u nadere informatie 'Vet cool! De herfstvakantie begint. Als het buiten koud is of regent, kun je in een binnenspeeltuin tóch al je energie kwijt. Een deskundig testpanel - Evy (li), Kim (10), Anne en Amber (beiden 7 jaar) - probeerde er alvast vier uit. land, van Limburg tot Friesland, maar bij Boer zoekt Vrouw valt geen druppel. Dat valt me al jaren op en ook dit seizoen is het al zeven afleverin gen lang mooi weer. Dat is toch verdacht? Net zoals het verdacht is dat presentatrice Yvonne Jas pers altijd weer even vrolijk het erf van die boeren op dartelt (heeft zij nooit een mindere dag?) en net zo als het verdacht is dat je geen van de boeren hoort klagen. Niet over ontpoldering, niet over de lage melkprijs en zelfs niet over het weer, terwijl je toch op z'n minst zou verwachten dat er over droogte geklaagd wordt. Ik kon de uitslag van de uitrei king van de televizierring gister avond niet afwachten, maar ik hoop niet dat de boerendating- show gewonnen heeft. Hoezeer ik ook alle deelnemers het geluk in de liefde gun, maar het is mij een te mooie voorstelling van zaken. Nu gaat u misschien morgen avond kijken en dan zal je net zien dat het bij iedere boer met bakken uit de hemel komt, maar dat werd dan wel eens tijd ook. Voor meer columns: www.pzc.nl/columns door Cornelleke Blok Twee woensdagmiddagen zoeven de meiden van glijbanen, rollen in ballen bakken en hangen aan schommelballonnen. We beginnen de ronde bij Ut Knienol. De speeltuin ligt achter Burgh-Haamstede, bijna tegen de duinen aan. We moeten in de berm parkeren, want de kleine par keerplaats is op een rustige woens dagmiddag al vol. De meiden ren nen naar binnen. In een mum van tijd zijn de schoenen uit en han gen ze aan de schommelballon nen, of balanceren op één van de grote ballen. „Dit is mijn favoriete attractie", zegt Kim. Ouders heb ben vanaf het terras'prima zicht op de speeltuin. Ze zitten er boven dien comfortabel, want er staan enkele terraswarmers. Ook de eige naresse houdt vanachter de kassa een oogje in het zeil, al verkoopt ze tegelijkertijd entreekaartjes, snoep en fris. Evy vindt Ut Knienol al snel een adres entree parkeren openingstijden herfstvakantie site J.J. Boeijseweg 50, Burgh-Haamstede 4 euro, volwassenen gratis gratis dagelijks van 12.00 tot 18.00 uur www.utknienol.nl koffie met appelgebak 3,20 euro cola 1,40 euro frites 1,50 euro maximaal gemeten geluid +76 decibel Kattendijksedijk 19, Goes 5,75 euro, volwassenen gratis gratis dagelijks van 11.00 tot 19.00 uur www.vierlindengoes.nl 3,90 euro 1,90 euro 2,70 euro 72 decibel De families Waleson en Mol laten vier weken de auto staan. Hoe be valt dat? Vandaag: de familie Mol. Ingrid Mol fietste gisteren met haar drie kinderen vanuit Goes naar speelboerderij 't Klokuus in 's-Heer Arendskerke. Eén voorop, één in de fietskar. Kiara fietste zelf „Dat is best een eind voor haar. Ze is nog maar vijf Maar ze vond het niet erg. We fietsen wat af in Goes en omstreken. Als fietser kom je flink wat obstakels tegen. Zo had een vrachtwagenchauffeur een trap op het fietspad gezet, je moet maar zien hoe je er langs komt. Heel jammer." i i I Voor de zwemles kreeg de familie Mol hulp van opa. „Hij heeft de 'kinderen gebracht. Verder hebben we de auto nog niet nodig gehad. Alhoewel, zaterdag is mijn broer ja rig. Hij woont in Zierikzee. Daar gaan we maar met de bus naartoe. Dat is echt héél lang geleden!" www.pzc.nl/autolozemaand MIDDELBURG - Een winkel die posi tiekleding verkoopt, een bedrijf dat andere bedrijven adviseert hoe ze gratis software kunnen gebrui ken en een hotel-restaurant zijn ge nomineerd voor de startersprijs van de Kamer van Koophandel. Die wordt op 7 november tijdens de starterdag in bioscoop Cinecity in Vlissingen uitgereikt. De drie ondernemers: Proud Mary Lifesty le uit Middelburg, Hotel-restau rant Rudanna Castra uit Aarden- burg en Softechmatrix uit Schoon- dijke geven dan een toelichting aan de jury. De winnaar krijgt dui zend euro en een gratis imago-on derzoek. De startersdag is bedoeld voor beginnende ondernemers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 2