I Zk Fimiieberieliten IDensenlinq.nl S s Ju li/laiiioriaui kijk ook op C. B. M. Bruijns - Koevoets Kees Goris Jan Moerman Neeltje Dina Voogdt - de Back Kees Franse In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. Jmmy Bww Eduard van Hoove 28 I Zaterdag 24 oktober 2009 Niemand kan voelen wat jij hebt doorstaan. Heden overleed onze lieve oudste zus, schoonzus en tante Tannetje Houkamp-Vader Middelburg: P. Vadert J.C. Vader-van Sluijs F.S. Meliefste-Vader C. Meliefste t J. Vadert C. Vader-Janse t A.C Vadert E. Barentsen-Vader C. Barentsen t A.J. Vader S. Vader-van Sluist A. Vader J.A. Vader-van der Weel Oost-Souburg: C.A. Melse-Vadert Middelburg: J. Vader E. Vader-Geschiere A. Vader P. Davidse-Vader L. Davidse A.J. Kosten-Vader W. Kosten Neven en nichten Middelburg, 21 oktober 2009 ItLi Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Kattendijke: familie Bruijns Wij willen u bedanken voor uw hartelijk medeleven ons beloond na het overlijden van mijn man, onze pa en opa J Diny Goris - van den Bleek Sjef en Marjolein, Melissa Peter en Sylvia, Danielle, Laura Hoogerheide, oktober 2009 Ontroerd en getroffen waren wij door de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoon vader en opa Adriaan Hollebrandse Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. M. Hollebrandse-van Belzen Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, oktober 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Elisabeth Anna de Kam-Meulenberg zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. de Kant en familie Kamperland, 24 oktober 2009 Langs deze weg willen wij u bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve man, vader en opa Johannes Willem Kouwer Middelburg, oktober 2009 C. Kouwer-van Goudswaard kinderen en kleinkinderen Een woord of een kaart doet goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Wij danken allen voor de overweldigende belangstelling en steun na het overlijden van papa van Zoë en Mitchell Het heWt ons goed gedaan te weten dat hij bij zo velen geliefd was. Zoë en Mitchell Cees en Ineke Ingrid en Jos Yvonne en Cor Petra en Niels Kortgene, oktober 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Door de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u persoonlijk te bedanken. Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling, zowel persoonlijk als schriftelijk te hebben ontvangen tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zeer zorgzame moeder, oma en vriendin Nettie de Roo-Karelse Foort, Johan en Ingrid Lara, Luuk, Eva Rene, Stephan, Lia Heinkenszand, oktober 2009 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze pa Laurus Smulder willen wij u hartelijk dankzeggen. M.C. Smulder-Priem Peter en Mirka Adrina en Gerrit Jean-Louis en Jacqueline Kwadendamme, oktober 2009 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van onze lieve vader, schoonvader, opa en levensgezel Jacob Steur hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Namens allen: Bertie Steur Oktober 2009 Laone 14325 EG Renesse Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, ons betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Willem van 't Westeinde betuigen wij onze hartelijke dank. Familie van 'l Westeinde Oktober 2009 Voor uw blijk van belangstelling en medeleven tijdens haar leven en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma willen wij u hartelijk dankzeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Retranchement, oktober 2009 Uw medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder en grootmoeder Jitske Verburgh-Riemersma heeft ons gesteund en getroost. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Het doet ons goed te weten dat zoveel mensen met liefde en genegenheid aan haar terugdenken. Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, oktober 2009 In liefdevolle herrinnering 25-10-2008 25-10-2009 Het is alweer een jaar geleden. Wij hier, jij daar. Verdriet word steeds gemis, maar de vraag blijft waarom het zo is Broers, zus, schoonzussen, zwager, neefjes en nichtjes Franse Dillenburglaan 63, Goes"0113-I|68'15 www.uitva.art.vg bschweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl DANKBETUIGING Een woord, een gebaar of een kaart het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Hulst Maria van Hoove - Ferket Claudia en Alain Thomas. Matthijs, Michelle, Frederique I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 132