AO Familieberichten Bil, ,ok op m fl|ensenynq „i Anouk Huib en Ghislaine Frans en Betsie de Visser üvarledBfi Jannetje Johanna Noordhoek - Jannie - Pieternella Cornelia Filius-Adriaanse Nel Simon Jongepier 24 I Zaterdag 24 oktober 2009 Geboren dochter van René en Francine Montenarie-de Roos zusje van Babette 15 oktober 2009 Havannasingel 45 2548 GR Den Haag 25 oktober zijn 121/2 jaar getrouwd Van harte gefeliciteerd en op naar de 25! Pa en Ma Marijke, Nuno en India Peter en Annelies, Roger Justin en Eline DANKBETUIGING Hierbij willen we ieder hartelijk bedanken voor de vele kaarten en felicitaties enz. bij ons 40-jarig huwelijk. 30 september 2009 Beukenlaan 37 4356 HK oostkapelle Ons geloof in Jezus is een deur naar het eeuwige leven. naar Johannes 11 vers 26 Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn zus, onze tante, en mijn huisgenote in de leeftijd van 90 jaar. "Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend personeel en de arts van afdeling 4 van het ABG alsmede de hartfalen-poli van ziekenhuis Lievensberg. Namens allen; C.J. van Schaik - Noordhaek Bergen op Zoom, 21 oktober 2009 Plesmanlaan 3 4631 JJ Hoogerheide Jannie ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta Zorge, Scheidreef 10 te Hoogerheide, alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 27 oktober om 11.00 uur in de kerk aan de Dorpsstraat 82 te Woensdrecht. Samenkomst in de kerk. Na de dienst gaan wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Scheidreef te Hoogerheide, (ingang via de Groene Papegaai). Na de begrafenis is er een samenzijn in de zaal van Familyland, Groene Papegaai 19 te Hoogerheide. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Time for me to go now, I won 't say goodbye. Look for me in rainbows, way up in the sky. In the morning sunrise, when all the world is new. Just look for me and love me, as you know I loved you. Diepbedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat plotseling uit ons midden werd weg genomen onze lieve vader, schoonvader, opa. zoon, broer, schoonbroer, oom en vriend Georges Messelier A 16-03-1947 t 21-10-2009 Gent (B) Westdorpe Castello, (E): Pascal en Hilde Nicolas Kruiningen: Palyter Gent (B): mevr. E. De Koker Familie Messelier Westdorpe, 21 oktober 2009 Corr.adressen: Pascal Messelier Palyter Messelier Carrer Font d'en lila 36 Welhoekstraat 34 17486 Castello. 4416 BH Kruiningen D'Empuries, Gerona Spanje De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 27 oktober om 11.00 uur in het crematorium van Temeuzen, aan de Bellamystraat- 28 c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Er is geen leven dat nooit, al was het maar een ogenblik, onsterfelijk is geweest. Wislawa Szymborska Blij dat aan haar lijden een einde is gekomen delen wij u toch vol verdriet mee dat van ons is heengegaan onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Dingenus Jan Filius A Koudekerke, t Goes, 2 februari 1923 21 oktober 2009 Culemborg: Lou en Annelies Martine en Bert Renée en Frank Ruurd en Edith Castricum: Janneke en IJmte Jouke Aernold en Henriëtta Nienke en Ferry Borculo: Anneke Karin en Coen Frank en Kim Goes: Simoneen Ko Els en John Heieen Martin en Nanne Teteringen: Nel en Jan Marieke en Erik Eline en Robbert Barendrecht: Ingrid en Cees Thirza Matthijs (in herinnering) Joëlle Judith en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "Gasthuis" team B en alle huisartsen van "De Pijlers". Correspondentieadres: Anjelierstraat 5, 4461 PP Goes De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 26 oktober om 12.45 uur in de aula van het Gasthuis, Kievit laan 64 te Goes. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen tussen 12.00 en 12.30 uur in de rouw kamer van het Gasthuis. In aansluiting op de rouwdienst vindt de begrafenis plaats omstreeks 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemde aula. Jezus, gaat ons voor Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa weduwnaar van Adriana van Wouwe in de leeftijd van 91 jaar. Königsbrunn: Santha en Karl-Heinz Carola, Tobias Nijmegen: John Middelburg, 21 oktober 2009 Correspondentieadres: Wedesteinbroek 11-32 6546 RE Nijmegen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 26 oktober om 11.00 uur in kerkgebouw de Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Ik ben de opstanding en het levenwie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. II 25 In vol vertrouwen hierop is, in het bijzijn van haar kinderen, heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en over grootmoeder Adriana Helena de Nood-Joosse Weduwe van jan de Nood A Vrouwenpolder 30 mei 1914 Veere 22 oktober 2009 We zijn dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben. Middelburg: Adrievan Dijk-de Nood Dick van Dijk Karin en Paul; Boaz, Stijn Saskia Marknesse: Henk de Nood Rie de Nood-Kasse Jan Willem en Ada; Anna Sarah, JanJaapJordy, Tim, Amy Gerdien en Rob Heieen en John; Isa, Tara Johan en Cecilea; Noah Veere: Jan de Nood jin herinnering) Middelburg: Willem de Nood Ineke de Nood-van de Velde Marije en Marco Willem Frank en Marjolein Krimpen JosdeNood a/d IJssel: Marian Ros Laura de Nood-Minderhoud (in herinnering Veere: Anneke Gideonse-de Nood Cees Gideonse Danielle en Marcel; Kyra en Finn Alexander Esther en Paul Onze dank gaat uit naar de huisarts en de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. 4351 SH Veere, 22 oktober 2009 Zanddijkseweg 1 2 De dankdienst, welke geleid zal worden door ds. G. Klein, zal gehouden worden op dinsdag 27 oktober om 1 3.00 uur in de Kleine kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zanddijk. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemd kerkgebouw gelegenheid om elkaar te ontmoeten en de familie te condoleren Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden onze buurvrouw J. de Nood-Joosse Wij wensen de familie sterkte toe om dit verlies te dragen. Familie Brasser Jan enjanny de Buck-Besuyen Bram en Nel Wouterse Familie Arkesteijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 128