Familieberichten f]) fllensenlinq.nl WÊÊÊ: J Jan Moerman Eduard van Hoove 28 I Zaterdag 24 oktober 2009 kijk ook op Voor de overweldigend vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn moeder Irene Annaert alsmede voor de bloemen, condoléances en uw aanwezig heid bij de uitvaart, wil ik u allen hartelijk bedanken. Mare Josiassen Hulst, oktober 2009 We willen iedereen bedanken voor de belangstelling en medeleven die we hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vrouw, mama en oma. Jet Bruggeman-Janssens Het was voor ons een grote steun om het afscheid van Jet dragelijker te maken. Fam. Bruggeman-Janssens Kinderen Kleinkind Koewacht, oktober 2009 DANKBETUIGING Voor uw belangstelling en deelneming welke wij mochten ontvangen na het overlijden en tijdens de uitvaartplechtig heid van onze tante Mevrouw Juliana Coenen betuigen wij u onze oprechte dank. Een woord van dank en waardering willen we ook richten aan E.H. Poppe en het zangkoor van Nieuw-Namen voor de medewerking aan deze afscheidsviering. Namens neven en nichten Families Coenen en Thielens Nieuw- Namen, oktober 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Na 9 jaar herenigd met onze (o)ma Voor uw medeleven bij het overlijden van onze (o)pa Jo Dewachter willen wij u graag oprecht bedanken. Daarnaast ook heel hartelijk dank aan allen die (o)pa tijdens zijn leven en uiteindelijk bij zijn overlijden met liefde, aandacht en betrokkenheid in welke vorm dan ook hebben bijgestaan. Kinderen en kleinkinderen Dewachter-Eentan Hulst, oktober 2009 Jan Everaard Het valt niet mee te omschrijven hoe moeilijk het is om zo plotseling afscheid te moeten nemen van degene die men liefheeft. De overweldigende belangstelling, de woorden van troost, de bloemen en de vele schriftelijke blijken van medeleven maken de leegte en het gemis niet minder, maar zijn voor ons een grote steun geweest. Onze dank gaat daarom uit naar alle mensen die ons deze steun gegeven hebben. Een speciaal woord van dank voor Miranda Brasser- Picavet en Piet Picavet voor het begeleiden van de uitvaart. Olga Everaard de Block Jeannine en Leo, Vika Vince de Nekker - Everaard Marc en Judith Everaard - Fassaert Ellen en Angelo, Steff Isa de Bruijn - Everaard Hulst, oktober 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw/moeder en oma Elisabeth Anna de Kam-Meulenberg zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. de Kam en familie Kamperland, 24 oktober 2009 Langs deze weg betuigen wij u onze oprechte dank voor het getoonde medeleven na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van mijn lieve vrouw, moeder en oma Jenny de Kort - Souvain Piet de Kort Eddy kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluis, oktober 2009 Een woord of een kaart doet goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Wij danken allen voor. de overweldigende belangstelling en steun na het overlijden van papa van Zoë en Mitchell Het heeft ons goed gedaan te weten dat hij bij zo velen geliefd was. Zoë en Mitchell Cees en Ineke Ingrid en Jos Yvonne en Cor Petra en Niels Kortgene, oktober 2009 DANKBETUIGING Voor uw belangstelling, uw hulp, uw steun en medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Agnes Wauters-Raes willen wij u hartelijk danken. Namens L. Wauters, kinderen en kleinkinderen Philippine, oktober 2009 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, ons betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Willem van 't Westeinde betuigen wij onze hartelijke dank. Familie van 't Westeinde Oktober 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Door de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u persoonlijk te bedanken. Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling, zowel persoonlijk als schriftelijk te hebben ontvangen tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zeer zorgzame moeder, oma en vriendin V Nettie de Roo-Karelse Foort, Johan en Ingrid Lara, Luuk, Eva Rene, Stephan, Lia Heinkenszand, oktober 2009 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze pa Laurus Smulder willen wij u hartelijk dankzeggen. M.C. Smulder-Priem Peter en Mirka Adrina en Gerrit Jean-Louis en Jacqueline Kwadendamme, oktober 2009 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Antoon Nelen willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Uw steun heeft ons goed gedaan. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het personeel van "De Redoute" voor de goede en liefdevolle verzorging die pa/opa daar mocht ontvangen. Magda Nelen Henk t en Emmy Nelen-van Hurck Trinny Wendy en Bram Sas van Gent, oktober 2009 DANKBETUIGING Voor de blijken van medeleven en belangstelling ontvangen na het overlijden van onze achterneef, vriend en medebewoner De heer Joos Wille betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Namens de familie Mevr. M.C. Oosterling - de Baare en medebewoners van Paardenmarkt 22, Hulst Groede, 24 oktober 2009 Wij willen graag iedereen bedanken voor alle hulp, steun en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Jan van Fraaijenhove Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken, daarom betuigen wij u op deze wijze onze hartelijke dank. Uw medeleven heeft ons zeer goed gedaan. Han van Fraaijenhove-van den Herik en familie Zaamslag, oktober 2009 DANKBETUIGING Een woord, een gebaar of een kaart het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven dié wij mochten ontvangen na bet overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Hulst Maria van Hoove - Ferket Claudia en Alain Thomas, Matthijs, Michelle, Frederique

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 108