Familieberichten Aart Steven Roelse Aart Steven Roelse Aart Roelse mn ook op (TiensenUnq.nl Jan-Jacob van den Ouden 26 I Zaterdag 24 oktober 2009 Herinner mij zoals ik was toen ik alles nog kon en ik hield van de mensen om mij heen die mij zo dierbaar waren. Na maanden van onzekerheid heb je deze strijd niet kunnen winnen. Hopend datje ondanks alles veel leed bespaard is gebleven. Wij zijn trots op jou, hoe je de afgelopen tijd hebt door gebracht. Aart: mijn man, mijn maatje papa: de vader van mijn kinderen geboren te Vlissingen, 13 oktober 1956 overleden te Oost-Souburg, 23 oktober 2009 Mimi Roelse-de Seijn Stefan en Rebecca Carlien Dippy it Onze dank gaat uit naar het personeel van Oost 4 van Ziekenhuis Walcheren, dr. L. Kerkhofs, de huisartsen dr. C. Wattel en dr. C.T. v.d. Driest en alle lof voor het personeel van Zorgstroom. Reggestraat 43 4388 RP Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 27 oktober a.s. van 13.00 tot 13.20 uur in het rouwcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aldaar willen wij om 13.30 uur Aart herinneren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middel burg. De familie waardeert het zeer, wanneer u een persoonlijke herinnering achterlaat op het 'Persoonlijk Requiem', de herdenkingspagina op internet van Aart. U gaat hiervoor naar www.requiem.nl en vult bij naam 'Aart' in en bij het wachtwoord 'Steven'. Geen rouwkleding: kom zoals je bent. De nare ziekte had je in zijn macht en ontnam je elke kracht. Je hebt ons verlaten, maar je hebt veel liefde bij ons nagelaten. Je lach en traan zal altijd in ons hart gegrift blijven staan. Voor ons zal je altijd blijven bestaan. We zullen je nooit vergeten. Dat mag je gerust van ons weten. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is in de leeftijd van 53 jaar rustig van ons heengegaan onze lieve zoon, broer, zwager en oom Vlissingen: Pa en Ma Roelse-van Belzen Vlissingen: Julia Blokpoel-Roelse André Blokpoel Carina en Richard Rocco Petra en Nicky Vlissingen, 23 oktober 2009 Van Reenenstraat 11 4384 CP Vlissingen Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Aart Roelse de lieve vader van onze leerling Carlien Wij zullen zijn grote betrokkenheid missen en leven met Carlien en haar familie mee. Namens de leerlingen en het schoolteam van mytylschool de Sprienke, in het bijzonder klas VC: Amy, Gerben, Gino, lskander, Jeroen, Max, Mitchell, Priscilla, Rabya. juf Anneke, juf Elian, juf Esther en juf Marian Peter Hofstede, Directeur Op vrijdag 23 oktober 2009 is op 53 jarige leeftijd overleden onze medewerker Aart Roelse Aart was werkzaam bij Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Meetadviesdienst, als specialist hydrografie. We verliezen in Aart een vrolijke en altijd behulpzame collega. We zullen hem missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Mimi, zijn zoon Stefan en zijn dochter Carlien. We wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Rijkswaterstaat Zeeland Collega's Meetadviesdienst Het directieteam en medewerkers van Rijkswaterstaat Zeeland hebben met verdriet kennisgenomen van het overlijden van onze collega Aart Roelse Aart werkte vanaf 2001 voor onze organisatie in verschillende functies. Voor die tijd was hij via ingenieursbureaus betrokken bij werken van Rijkswater staat. Wij denken met veel waardering en respect terug aan zijn collegiale houding en inzet voor Rijkswaterstaat. Onze gevoelens gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naar de verdere familie van Aart. Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens Rijkswaterstaat, Mr. R.J. van der Kluit Hoofdingenieur-directeur Rijkswaterstaat Zeeland Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet. Dat doet soms pijn, dat geeft veel verdriet. Dankbaar dat een verder lijden niet meer moet. Rust nu maar uit, zo is het goed. Intens verdrietig zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze schoonzoon en zwager echtgenoot van Mimi de Seijn Oost-Souburg: Mimi de Seijn-Clarissen j" Sjaak van Vlaanderen Heinkenszand: Kees en Joke de Seijn-Boekhout Vlissingen, 23 oktober 2009 Stil ging je heen! Lang heb je gewacht. Op 't laatst weinig gesproken. Maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag! in Gods hoede weigeborgen. Daar begint er nu een nieuwe dag. Ben blij dat ik bij je was toen je heenging. •x Jack Na een leven dat gekenmerkt werd door goedheid, bezorgdheid en liefde, is vrij plotseling van ons heengegaan onze lieve vader en opa weduwnaar van Nel van den Ouden-Quist 29 juni 1924 t 21 oktober 2009 Spanje: Peter van den Ouden en Carol Flinsterwolde: Eily en Jan Diepenbroek-van den Ouden Koudekerke: Jack van den Ouden klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van het Streekziekenhuis Walcheren voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Cithershillsingel 17 4371 AR Koudekerke Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 oktober a.s. van 13.00 tot 13.30 uur in rouwcentrum "Middelburg" aan de Buitenhovelaan 1 1 De begrafenis zal woensdag 28 oktober om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in eerder genoemd rouwcentrum. Gelieve schriftelijke condoleances Geen bezoek aan huis. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. Ik ben de opstanding en het levenwie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11 :25 In vol vertrouwen hierop is, in het bijzijn van haar kinderen, heengegaan onze lieve zorgzam'e moeder, oma en over grootmoeder Adriana Helena de Nood-Joosse Weduwe van jan de Nood A Vrouwenpolder 30 mei 1914 t Veere 22 oktober 2009 We zijn dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben. Middelburg: Adrievan Dijk-de Nood Dick van Dijk Karin en Paul; Boaz, Stijn Saskia Marknesse: HenkdeNood Rie de Nood-Kasse Jan Willem en Ada; Anna Sarah, JanJaapJordy, Tim, Amy Gerdien en Rob Heieen en John; Isa, Tara Johan en Cecilea; Noah Veere: Jan de Nood Iin herinnering) Middelburg: Willem de Nood Ineke de Nood-van de Velde Marije en Marco Willem Frank en Marjolein Krimpen Jos de Nood a/d IJssel: Marian Ros Laura de Nood-Minderhoud (in herinnering Veere: Anneke Gideonse-de Nood Cees Gideonse Danielle en Marcel; Kyra en Finn Alexander Esther en Paul Onze dank gaat uit naar de huisarts en de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. 4351 SH Veere, 22 oktober 2009 Zanddijkseweg 1 2 De dankdienst, welke geleid zal worden door ds. G. Klein, zal gehouden worden op dinsdag 27 oktober om 1 3.00 uur in de Kleine kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal de begrafenis om 1 4.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zanddijk. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemd kerkgebouw gelegenheid om elkaar te ontmoeten en de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 106