fj) IHensentinq.nl Familieberichten Di/srladen Daaf Pieternella Cornelia Filius-Adriaanse Nel 24 I Zaterdag 24 oktober 2009 kijk ook op Geboren zoon van Miranda de Poorter Marty de Neijs broertje van Bram en Cato 14 oktober 2009 Tempelier 40 4564 DG St. Jansteen De diagnose was gesteld mijn leven met 'n boosdoener kon nog 'n poosje worden verlengd, met hem te verpakken legden ze "het" stil en kon "hetniet meer doen wat het wil. We hebben alles samen, met voor mij de liefsten op deze aarde besproken ook onder andere dat we nog heel lang bij elkaar wilden zijn en komen. Heb toch de strijd verloren en moet nu gaan maar uiteindelijk zal ik voor jullie altijd blijven bestaan. Moeders, Oma, Zus, Schoonzus, Schoondochter, Tanteen Nichtje Mathilda Theresia Blaeke Tilly ft St. Anna ter Muiden 16-08-1945 64 jaar t Sluis 22-10-2009 Monique en Ed Laura en Mark Luke Bianca en Mare Amber Kinderen, familie, buurtjes, ZorgSaam en dr. M. Surinx bedankt voor jullie liefdevolle zorgen en begeleiding. Het afscheid zal worden begeleid door Ineke van Dixhoorn en Vera Quataert, deze zal gehouden worden op 27 oktober om 14.00 uur in de kerk van St. Anna ter Muiden. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Graag witte bloemen Condoleance schriftelijk Correspondentie adres: Dinsdagstraat 1 1 4524 AM Sluis Geen kaart ontvangen beschouw dit dan als een uitnodiging om samen het afscheid met ons te delen. Er is geen leven dat nooit, al was het maar een ogenblik, onsterfelijk is geweest. Wislawa Szymborska Blij dat aan haar lijden een einde is gekomen delen wij u toch vol verdriet mee dat van ons is heengegaan onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Dingenus Jan Filius rk Koudekerke, 2 februari 1923 t Goes, 21 oktober 2009 Culemborg: Lou en Annelies Martine en Bert Renéeen Frank Ruurd en Edith Castricum: Janneke en IJmte Jouke Aernold en Henrietta Nienke en Ferry Borculo: Anneke Karin en Coen Frank en Kim Goes: Simone en Ko Els en John Heieen Martin en Nanne Teteringen: Nel en Jan Marieke en Erik El ine en Robbert Barendrecht: IngridenCees Thirza Matthijs (in herinnering) Joëlle Judith en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "Gasthuis" team B en alle huisartsen van "De Pijlers". Correspondentieadres: Anjelierstraat 5, 4461 PP Goes De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 26 oktober om 12.45 uur in de aula van het Gasthuis, Kievit laan 64 te Goes. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen tussen 12.00 en 12.30 uur in de rouw kamer van het Casthuis. In aansluiting op de rouwdienst vindt de begrafenis plaats omstreeks 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemde aula. Oma, Je was onze held en nu ben je de mooiste ster aan de hemel. We zullen je nooit vergeten. Veel lieve kusjes Luke en Laura Bewondering hadden we voor je kracht, sterk was je in de strijd tegen je ziekte. Groot was je liefde voor je dierbaren. Nu ben je van ons heengegaan. Onze lieve zus, schoonzus en tante Tilly Blaeke Sluis: Ria en Richard Heemskerk: Ben en Nellie Kinderen en kleinkinderen Niemand kan voelen wat jij hebt doorstaan. Heden overleed onze lieve oudste zus, schoonzus en tante Tannetje Houkamp-Vader Middelburg: P. Vadert J.C. Vader-van Sluijs F.S. Meliefste-Vader C. Meliefstet J. Vaderf C. Vader-Janse t A.C Vadert E. Barentsen-Vader C. Barentsen t A.J. Vader S. Vader-van Sluis t A. Vader J.A. Vader-van der Weel Oost-Souburg: C.A. Melse-Vadert Middelburg: J. Vader E. Vader-Geschiere A. Vader P. Davidse-Vader L. Davidse A.J. Kosten-Vader W. Kosten Neven en nichten Middelburg, 21 oktober 2009 In liefde met allen heb ik geleefd. In vrede met Christus ben ik heengegaan. Na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en vriendin Cornelia Koster-van Waterschoot Connie echtgenote van Jaap Koster Zij overleed op 22 oktober 2009 in de leeftijd van 75 jaar. Hulst: Jaap Koster St. Jansteen: J. van de Wetering Familie van Waterschoot Familie Koster Truffinoweg 24,4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Connie in rouwkamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 26 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 27 oktober om 14.00 uur in de Kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Beilamystraat 28-c teTerneuzen. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in eerdergenoemde Kapel. Time for me to go now, I won 't say goodbye. Look for me in rainbows, way up in the sky. In the morning sunrise, when all the world is new. just look for me and love me, as you know I loved you. Diepbedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat plotseling uit ons midden werd weg genomen onze lieve vader, schoonvader, opa, zoon, broer, schoonbroer, oom en vriend Georges Messelier 16-03-1947 Gent (B) t 21-10-2009 Westdorpe Castello. (E): Pascal en Hilde Nicolas Kruiningen: Palyter Gent (B): mevr. E. De Koker Familie Messelier Palyter Messelier Welhoekstraat 34 4416 BH Kruiningen Westdorpe, 21 oktober 2009 Corr.adressen: Pascal Messelier Carrer Font d'en lila 36 17486 Castello, D'Empuries, Gerona Spanje De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 27 oktober om 11.00 uur in het crematorium van Temeuzen, aan de Beilamystraat 28 c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na vele mooie en goede jaren moeten wij plotseling afscheid nemen van onze vriend en neef Jo Wij wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte om dit verlies te dragen. Fransje, Gillis en de kinderen Geschokt en met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons mede-bestuurslid, de heer Jo de Feijter echtgenoot van onze vrijwilligster mevrouw Adri de Feijter-Goossen Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd bestuurslid. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel kracht en Gods troost toe. Bestuur en vrijwilligers van de St. Prot. Chr. Bejaardenzorg te Axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 104