nit ook op dlensenlinq.nl Familieberichten I.G. van Velzen Jacobus Verstraate Lieve Michelle 30 I Vrijdag 23 oktober 2009 Met ontroering geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen langdurige ziekte, is overleden onze lieve buurman op de leeftijd van 68 jaar. Wij wensen de buurvrouw en Kaar gezin Gods troost en nabijheid toe. fam. J. Koppejan, Goes, 21 oktober 2009. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Geef me de ruimte maar blijf toch dichtbij. Op 18 oktober is overleden onze broer, schoonbroer en oom Etien Martens Hij is 55 jaar geworden. Amsterdam: Anita Martens Terneuzen: Piet en Hannie Martens-van Boven Hulst: Wies en Marleen Martens-Goossens Walsoorden: Fien en Fons Vervaet-Martens Zoetermeer: Frans en Juliette Martens-Hein Oost-Souburg: Greet en Leon Pleunis-Martens Koewacht: Chris en Greetje Martens-van Damnte Koewacht: Rene en Nel Martens-van der Minnen Koewacht: Fonnie en Linda Martens-Timmerman Koewacht: Patrick Martens t Neven en nichten We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen. Rotterdam. 22 oktober 2009 Mede namens familie willen wij het personeel van de Vliedberg, appartement 3 en Ambachtsveld hartelijk bedanken voor de goede verzorging van onze lieve moeder en oma Tannetje Houkamp-Vader Familie Houkamp en Willeboordse 21 oktober 2009 Degene die ik liefheb heb ik verlaten. Om degene die ik liefhad terug te zien. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder Tannetje Houkamp-Vader Weduwe van J.W. Houkamp Eerder weduwe van A. Willeboordse in de leeftijd van 94 jaar. Arnemuiden :Wim Jen Jenny Maassluis Jan en Tine AlkmaarIneke en Rob Maassluis Piet en Beppie Maasland Hans en Ank Boskoop Gerda en Kees St Laurens Johan en Ineke Klein- achter- en achterachterkleinkinderen Zorgcentrum Ambachtsveld Oost-Souburg, 21 oktober 2009 Correspondentieadres: De Warande 1 4333 LD St. Laurens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 24 oktober van 15.00 tot 16.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 26 oktober om 14.00 uur in bovengenoemd uit vaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.30 uur op de algemene begraafplaats te Middel burg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Woonzorgcentrum De Kreek te Westkapelle voor de liefdevolle zorg van mijn man, onze vader en opa Jacobus Verstraate Verdrietig geven we kennis dat na een periode van afnemende gezondheid is heen gegaan onze lieve zorg zame broer, zwager en oom Jacobus Verstraate D. Verstraate S. Verstraate-Kodde Hans en Jo Kinderen David jr Cathien en René Kinderen Een mens gaat naar Zijn eeuwig huis Na een werkzaam leven hebben wij afscheid genomen van mijn zorgzame man, onze zorgzame vader en lieve opa Zoutelande, t Westkapelle, 5 januari 1921 21 oktober 2009 T. Verstraate - Kodde Hans en Annie Lydia en Willem Andrea Suzanna en Hans Frank Malou jaimy Karien en Hans Nathalie en Victor Woonzorgcentrum de Kreek Krekepad 1 Westkapelle Correspondentieadres: T. Verstraate - Kodde Prinses Irenestraat 18 4481 BA Kloetinge De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 26 oktober om 12.00 uur in de Catharina Kerk te Zoutelande. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zoutelande. Na de afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in zaal "Middendorp", Smidstraat te Zoutelande. Geen bezoek aan huis Geen toespraken Onverwacht heeft de Heere uit onze familiekring weg genomen mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Marinus Verhelst Terneuzen: C.L. Verhelst - Eckhardt Zaamslag: C. van de Velde - Verhelst J. van de Velde Terneuzen: J.A. Verhelst S.J. Verhelst - van Woerden Terneuzen: J. Leunis-Verhelst J. Leunis Neven en nichten Sterke de Heere Plonie en de (klein)kinderen in dit grote verlies. Terneuzen, 21 oktober 2009 Correspondentie adres: Familie Verhelst 't Viertel 39 3871 RL Hoevelaken Geschokt zijn wij door het overlijden van Michelle zusje van Chantal. Wij wensen Simone, Lex, Chantal en verdere familie veel sterkte toe. Kinderen, pedagogisch medewerkers en ouderraad van peutergroep 't Kwetternest Dinsdag 20 oktober bereikte ons het trieste bericht dat na een ernstige ziekte thuis is overleden Michelle Schreurs zusje van onze leerling Chantal uit groep 1. Wij wensen Chantal en haar ouders heel veel sterkte om dit enorme verlies te verwerken. o.b.s. "De Zuidvliet" Kortgene: leerlingen, ouderraad, medezeggenschapsraad, personeel en directie bestuur en algemeen directeur openbaar onderwijs NOBEGO Wij ontvingen het droevige bericht, dat Jozien Burgemeester is overleden. Wij herinneren Jozien als een zeer loyaal medewerkster en een fijne collega. We zullen haar missen. Familie Melis en personeel van De Zeeuwsche Mop Zoutelande zo dapper gestreden een strijd die jij niet kon winnen je hebt nu de rust gevonden dapper meisje We wensen Lex, Simone en Chantal kracht om dit verlies te dragen. Richard, Lisa, Justin en Tycho Met droefheid vernamen wij dat is overleden onze geliefde zwager en oom Jacobus Verstraate echtgenoot van Tannetje Kodde Op de leeftijd van 88 jaar. Wij bidden voor Tan en haar kinderen dat de Heere hen tot hulp en sterkte zij Driewegen M. Verhage-Kodde F. Verhage t Vlissingen J. Kodde L. Kodde-Wisse Zoutelande J. Kodde t A. Kodde-Meijers t Kloetinge P. Broijl-Kodde B. Broijl Uithoorn A. Kodde t A.B. Kodde-Clement Goes H. Kodde J. Kodde-Sturm Zoutelande D. Kodde Westkapelle P. Kodde N. Kodde-Lievense Zoutelande E. Brasser-Kodde K. Brasser Middelburg L.A.Kodde P. Kodde-Faasse Vlissingen S. Kodde D.J. Kodde-Markusse t D.M. van Ginhoven-de Rijke Vlissingen A. Schreurs-Kodde t H. Schreurs A. Oprins Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82