Familieberichten üvsr lüclan niensenlinq.nl Tim Lilli Cécile de Boevere-Köhalmi Maria Louisa Brand-Bordui Jan Hertogs 28 I Vrijdag 23 oktober 2009 kijk ook op Geboren 15 oktober 2009 zoon van Reny Janse en Jack Courtin, broertje van Mikaj Van Cittersstraat 27 4451 BJ Heinkenszand Adfranse Automatisering b.v. Dankbaar voor haar leven Köszönöm az életet dankbaar voor haar sterven köszönöm a kegyes halalt nemen wij afscheid van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Emiel de Boevere Alsópél, 9 april 1919 Goes, 21 oktober 2009 Vlissingen: Eliane en Wim Jansen-de Boevere Mare en Angelique Seb, Minne, Faas Emiel Filou Hans Marlies Goes: Peter en Joke de Boevere-Tange Erik en Noor Jolijn Wij zijn dankbaar voor de jarenlange liefdevolle verzorging op Unit 7 van 'Ter Weel' te Goes. Correspondentieadres: Vrijdomweg 46, 4382 BC Vlissingen De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 26 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Maria Helena de Bue-Klaassen sinds 3 augustus 2001 weduwe van Adriaan de Bue Terneuzen, 1 maart 1934 Zaamslag, 20 oktober 2009 Philippine: Adri en Marian de Bue-Verpoorten Martijn en Nicole Evelien en Wouter - in herinnering - Zaamslag: Lineke en |an Dieleman-de Bue Robin Maikel Correspondentieadres: Gerard van de Nissestraat 101 4543 _AH Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 27 oktober om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Rank"Zaagstraat 2. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Omringd door haar kinderen, die zij liefhad, is overleden 's-Heerenhoek, 24 december 1928 Goes, 21 oktober 2009 Vol goede herinneringen: Ina Jos Marja And ré Eddy en kleinkinderen Correspondentieadres: C.C.M.J. Steijnen-Brand J.D. van Mellestraat 10, 4461 VS Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 24 oktober van 16.30 tot 17.00 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Een korte herdenkingsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 26 oktober om 10.00 uur in de aula van bovenge noemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker Jo de Feijter Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het dragen van dit zware verlies. Directie en medewerkers Eyke Hogendoorn Group Met droetbeid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilliger de heer Jo de Feijter Ruim 3 jaar heeft hij zich ingezet als fietsvrijwilliger voor onze cliënten van locatie De llsselhof. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers IJsselhof en Raad van bestuur Stichting Tragel Afdeling Vrijwilligerswerk Tragel Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Jo de Feijter larenlang was Jo lid van de kerkenraad van de Nederlands Hervormde Gemeente te Axel als scriba. Sinds Pinksteren 2009 vervulde hij het ambt van diaken in de kerkenraad van de Protestantse Gemeente te Axel. Wij wensen zijn vrouw Adrie en de kinderen en klein kinderen veel sterkte en Gods troost en nabijheid toe. Namens de kerkenraad van de Protestantse Gemeente te Axel Predikant Preses Scriba Preses diakonieN. Duinkerke J. Lindeboom L. Ringoot C. Scheele-van Doeselaar Veel gelukkige jaren waren we samen samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder. ..dus alleen. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze schoonbroer, oom en neef Maurits Pieter Alfons van Goethem Maurice echtgenoot van (eanne Christina Maes A Gent, 9-5-1925 t Terneuzen, 21-10-2009 Hulst: I.C. van Goethem-Maes De familie van Goethem De familie Maes De familie Dierick 4561NTHulst, 21 oktober 2009 Truffinoweg 82 De uitvaartdienst zal plaatshebben op maandag 26 oktober 2009 om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Afscheid nemen van Maurice is mogelijk zondag 25 oktober van 14.00-15.00 uur in familiekamer 1, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Mijn man en onze vader is overleden. Hij heeft alle pijn en ziektes moedig gedragen. Hij was een zorgzame man. Rotterdam 15 januari 1927 Haarlem 20 oktober 2009 Ineke Hertogswan Dort Marijke Erik-Jan Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 25 oktober van 13.00 tot 13.45 uur in het uitvaartcentrum aan de Parklaan 36 te Haarlem. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 27 oktober om 13.45 uur in Crematorium Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis. Tijd van samenkomst is 13.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in een van de ontvangkamers van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Linnaeuslaan 16C, 2012 PP Haarlem herinner mij niet in de sombere dagen, fBOv herinner mij in de stralende zon, zoals ik was toen ik nog alles kon. Omringd door liefde en warme gedachten van haar naaste familie- leden is vredig ingeslapen onze liefste moeder, schoonmoeder en oma - Sylvia KeijCewer Syl A 29-12-1958 t 21-10-2009 Onze papa Ruud van Groot Battavé Axel Dave, Barbara enjayden van Groot Battavé Hilversum Remy en Anje van Groot Battavé Hoek Mike enAswinthavan Groot Battavé IJzendijke Correspondentieadres Zuidstraai 16 4515 CG IJzendijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80