Versluis Willeboer Schildersbedrijf van Iwaarden Uurwerkmakerij Albert de Goeij Baderie Middelburg Adriaan en Olivier Woninginrichting en meubelstoffeerder Jan de Nooijer I Mr>- MIDDELBURG - Sommige zaken zijn uniek in hun soort, Neem de Lange Jan Daar bestaat er slechts één van. Fier steekt deze trotse Zeeuw boven alles uit. Schildersbedrijf van Iwaarden wil net als de Lange Jan zijn. Authentiek, beeldbepalend en uitstekend, Net als op de Lange Jan staat ook bij Van Iwaarden de tijd niet stil Zij beschikken steeds over de juiste knowhow op het gebied van alle onderhouds- en renovatiewerk. Ook geven zij graag het beste kleuradvies. Of uw keuze nu valt op sierpleisterwerk, schilderwerk of op lakspuiten. Graag verstrekken zij u een vrijblijvend vakkundig advies en een vriendelijk geprijsde offerte. Schilderbedrijf van Iwaarden Ampèreweg 6 4338 PT Middelburg T0113-640400 www.schildersbedrijfvanlwaarden.nl Uw badkamer is pas écht af met de juiste kranen en accessoires, die precies de unieke sfeer brengen die u zoekt in uw badkamer. Om daarbij de keuze Jkö*-. eenvoudig voor u te maken komen de makers van Signatuur, het huismerk van Baderie, met een verfrissende nieuwe serie kranen en accessoires: Splash. Aantrekkelijk geprijsde kwaliteitsproducten voor kwaliteitszoekers, die luxe met stijlvolle eenvoud willen combineren. Baderie Midelburg Grenadierweg 17 B 4338 PG Middelburg T0118-641386 www.baderie.nl Bij Adriaan en Olivier in een historisch hofje aan de voet van de Middelburgse Lange Jan, is het verrukkelijk woonwinkelen. Het is de plek voor liefhebbers van exclusieve meubelen en aankleding voor de kinderkamer met een tikkeltje H -■ eigenwijze signatuur voor slaap- woon- en eetkamer. Ook verzorgt Adriaan en Olivier L complete interieuradv Franse wandklok anno +/- 1880,60 cm x 60 cm. Zwart gelakte houten kast met messing en schildpad inlegwerk. Albasten wijzerplaat met email cartouchen. 14 daags kwaliteitsuurwerk met slagwerk op een gong. Uurwerkmakerij Albert de Goeij Nieuwstraat 15 4331 JK Middelburg T0118-633425 albertdegoeij@hotmail.com Al bijna 25 jaar hef adres voor verkoop en restauratie van antieke klokken daar is Versluis Willeboer al (bijna) 30 jaar trots op. Meer weten? Surf naar www.adriaanenolivierj Adriaan en Olivier Nieuwe Kerkgang 1 4331 BE Middelburg T0118-850652 www.adriaanenolivier. Wij willen dat U tevreden bent, of het nu gaat om de levering en plaatsen van onze kunststof kozijnen of aluminium kozijnen, beglazing, hardglazen deuren, zonwering of rolluiken, U bent van harte welkom in onze showroom en op onze website, Versluis Willeboer Arnesteinweg 27 4338 PD Middelburg T0118-629056 www.versluisenwilleboer.nl Onze nieuwe collecties overgordijnen en vitrages zijn weer binnen waaronder de nieuwe collectie Kendix, Neem eens een kijkje in onze winkel en vraag naar deze moderne stoffen met prachtige kleuren, Speciaal een collectie voor u die van strak en modern houd. Tevens hebben wij in onze wintermaanden zeer aantrekkelijke prijzen op onze meubelstoffering. Wij komen vrijblijvend bij u langs voor een gratis offerte voor het opnieuw stofferen van uw bank, stoelen of boot- én caravankussens. Tot ziens in onze winkel! Jan de Nooijer v.o.f. woning- en meubelstoffeerder Langstraat 79 4341 ED Arnemuiden T0118-602937 fS www.jandenooijervof.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54