de emotie... •C3"'QP familieberichten Familieberichten lïlensenlinq.n Wat blijft is Colofon Familieberichten opzegaierist WUm Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in BN/DeStem 26 I Donderdag 22 oktober 2009 kijk ook op Ik sla mijn ogen op naar de bergen: De Here is uw bewaarder vanwaar zal mijn hulp komen? Psalm 121:5 Psalm 121:2 huwelijkstekst 24-2-1989 Niet begrijpend wat ons is overkomen geven wij u kennis dat, tijdens een fijne groepsreis in de Sinaï-woestijn, geheel onverwacht is overleden Jaspert Willem de Feijter - [o- lieve man van Adriana Neeltje Goossen 9 juni 1944 16 oktober 2009 AxelAdrie de Feijter-Goossen Enschede Marianne en Erik Thijn Wencke ZuiddorpeJan en Manon Vincent Jan van Eyckstraat 23 4571 LV Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 26 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de kerk van 13.00 - 13.45 uur. In plaats van bloemen had Jo liever een bijdrage op Giro 500 t.n.v. De Hartstichting. Collectebussen staan in de kerk. Tot ons groot verdriet heeft God onverwachts tot Zich genomen, onze zwager en oom Jaspert Willem de Feijter echtgenoot van Adriana Neeltje de Feijter-Goossen fan en Nel Boeije - Goossen Jaap en Martha Goossen - Kempe Suzanna Leuntje de Bruijne - Goossen in herinnering Piet en Riet de Bruijne - Verhelst neven en nichten Zo gewoon, zo bijzonder. Tijdens een verre vakantie is geheel onverwacht onze buurman Jo de Feijter overleden. Wij wensen zijn vrouw Adri, haar kinderen en de klein kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Agnes en Ko Carola en Axel Petra en Freddy jochem en Inez Anita en Arnold Corry en Johan Ank' Simone Carola en Jan Tilly en Frans Evelien en Martin Miriam enAngelo Hilde en Remy Joke en Theo Jaqueline en Ko Dirk en kinderen Geschokt hebben wij vernomen dat onze oud-leerling Elroy Gordijn slachtoffer is geworden van een dodelijk auto-ongeval. Wij wensen alle nabestaanden veel kracht om dit verlies te dragen. Bestuur en personeel Reynaertcollege Hulst Ook wij zijn stil bij en verdrietig om het overlijden van onze goede nicht Gonny Otte-de Bruin Wij herinneren haar als een vrouw van weinig woorden. Terwijl ze -juist ook hierdoor- een royale plaats in de familie innam. Wij bidden neef Steven en zijn kinderen en kleinkinderen de troost van de Heilige Geest toe. Bruinisse: A.Jumelet-Otte Bruinisse: fam. Jumelet-Hage Zaltbommel: fam. Jumelet-Stouten Bruinisse, 20 oktober 2009 Haar werk, haar kracht, Haar interesse voor het leven, Haar moed, zo sterk, Zij heeft er alles voor gegeven. In het streekziekenhuis "De Honte" te Terneuzen is na een kortstondige ziekte overleden mijn lieve vrouw, onze dierbare zus, schoonzus, tante en oudtante Maria Catharina Camilla Ringoot echtgenote van Auguste Cyriel Meerschaert A St. Jansteen, fTerneuzen, 31-3-1929 19-10-2009 Antwerpen: A.C. Meerschaert De familie Ringoot De familie Meerschaert Correspondentieadres: Ellestraat 36, 4566 AZ Heikant De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 24 oktober 2009 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Teresia te Heikant, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.-kerkhof aldaar. Afscheid nemen van haar is mogelijk vrijdag 23 oktober van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Hij heeft voor iedereen een plaats Bedroefd ontvingen wij het bericht dat in Perth West Australia na een moeilijke tijd is overleden onze geliefde oom Pieter Koeman Dierbaar koesteren wij de herinneringen die wij hebben aan de vele bezoeken die wij aan hem en tante Hanna hebben gebracht en van hun gastvrijheid mochten genieten'. Wij zullen hen missen. Ko Koeman Jeanne Koeman-van Dijke (in herinnering) Justin Willem-Jan Wissenkerke 21 oktober 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en yjw- telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdrSffit krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren.n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail bndestemfamilieberichten@wegenernjeuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.i Meer informatie op www.bndestemadverteren.nl 1% ITIensenliBq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68