J Familieberichten JuiÜfeuni Ovsrlsde n fj| fflensenlinq.nl Kees Otte en Nellie van Waarde Michelle Schreurs Rust zacht lieve Michelle Lieve Michelle, Rust zacht, lieve Michelle Rust zacht, lieve Michelle Michelle Schreurs Michelle Herman Huige Herman Huige Herman Huige Michelle 24 I Donderdag 22 oktober 2009 22-10-1959 22-10-2009 V K 1 Op 22 oktober zijn wij 50 jaar getrouwd. Dit willen wij op 14 november feestelijk vieren in Partyboerderij 'Schoudee', Schoudeeweg, Wemeldinge. leder die ons hiermee wil feliciteren is van harte welkom tussen 15.00 en 17.00 uur. Wemeldinge, Bonzijweg 32 In 1959 hadden wij niets, in 2009 alles. Kadotip 0 Nooit was iets teveel. U bezat zoveel liefde en wij kregen allemaal ons deel. Er valt nu een groot gat, op de plaats waar eens onze dierbare moeder en oma zat. U blijft altijd in onze harten voortbestaan. Ook al is het heel erg moeilijk, zonder U verder te gaan. Met verdriet geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder en lieve oma lozina Maria Hubertina Burgemeester-Simons Jozien weduwe van Burgemeester t 1985 levenspartner van F. Strijker 12001 ik Heerlen, 24 maart 1947 Goes, 20 oktober 2009 Spaubeek: Connyen Richel Jordy Zoutelande: Rakker Deurlostraat 10 4374 B) Zoutelande Mijn moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zaterdag 24 oktober van 11.15 tot 11.45 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Geen bloemen Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14:8b Aan het einde van een veelzijdig en gelukkig leven, waarin het haar zwaar viel de beperkingen van de laatste periode te aanvaarden, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Pleuntje Wiemes sinds 1 januari 2009 weduwe van Jacobus van Cadsand in de leeftijd van 82 jaar. Axel: Jan Piet en Lien van Cadsand-Riemens John en Sofie Carolien en Jurgen -Arjen Hengstdijk: Pleuni en Mart Verbrugge-van Cadsand Lonny en Stefan - Emma, Jim, Tijn Duco en Patricia - Brett Darlien en Davy - Roy, Nick Axel, 20 oktober 2009 Correspondentieadres: Eerste verkorting 4 4571 RKAxel Zaterdag 24 oktober is er van 9.45 - 10.15 uur gelegen heid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 10.30 uur de samenkomst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Op een wolkje o zo hoog zit je lekker zacht. Kijkje naar de regenboog, de maan die naar je lacht. Sterretjes blinken om je heen de zon verwarmt je huid. Je blijft daarboven niet alleen je bent ons vast vooruit. Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve dochter en mijn lieve zusje 17 oktober 2007 - 20 oktober 2009 Alex en Simone, Chantal Zijpe 4, 4484 BH Kortgene Wij nemen afscheid van Michelle op zaterdag 24 ok tober om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangst kamer van het crematorium. U kunt ook voor Michelle condoleren op: www.condolerenonline.nl Eindelijk heb je de rustgevonden. AI is ons hart gevuld met verdriet. Je zien lijden en je niet kunnen helpen. Alleen van je te houden, meer mochten we niet. Je moedige strijd is gestreden. Oma Coby Opa Wim en Oma Sepke Tante Monique en oom Rob Je hebt dapper gestreden, maar de-strijd verloren. Voor mij blijf je een winnaar. Rust zacht, lieve schat. (Peet)oom Ron Aan de hemel zo hoog staat een mooie regenboog, baar is Michelle heengegaan om als een stralend ster re tje daar te staan. Wij blijven aan je denken. Astrid, Ronnie, Stefan en Jolanda Er fladdert een vlinder door de lucht. Ze is op reis, haar enige vlucht. En daar in he t hemelhoog, kleur jij je eigen regenboog. Ludo, Angelique, Demi, Wesley Er was vreugde, er is nu verdriet. Al was het maar voor even, vergeten doen we je niet. Sterkte Lex, Simone en Chantal xx Liefs Piet en Tini kijk ook op Verdrietig namen wij kennis van het veel te vroege overlijden van dochter van onze brandweercollega Simone Wij wensen Simone, Alex en Chantal veel kracht en sterkte toe. Namens de beide p.v.'s van de blusgroepen Colijnsplaat/Kortgene en Kamperland/ Wissenkerke. In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, jig mjj hebben gesteund in mijn levenslied. In liefde omarmd, zo hebben wij met hem mogen leven, zo is hij overleden. Mijn lieve man en maatje, onze lieve, zorgzame paps en opa in de leeftijd van 73 jaar. Janny Huige-Nieuwdorp René (in herinnering) Peteren Frédérique Alexandre, Angelique Conny Kim, Mark Colijnsplaat, 20 oktober2009 Ringweg 3, 4486 BG De dankdienst voor zijn leven, geleid door ds. Spaans en met medewerking van het koor "Harpe Davids", wordt gehouden op zaterdag 24 oktober om 10.45 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat, waarna aansluitend, omstreeks 12.00 uur, de begrafenis plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Dorpshuis "De Brug" aan de Havelaarstraat 101D te Colijnsplaat. Hij hield van bloemen. Bedroefd, maar vol goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Herman, we zullen je missen. Annyenjohan Wim en Ria Anton en Sanny Neven en nichten Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze goede vriend We zullen hem missen. Wij wensen Jannie en de kinderen veel sterkte voor de toekomst. Fam. Montenarie Fam. Wijshake Mevr. van 't Leven Mevr. Poldervaart Wij ontvingen het droeve bericht dat dochter van ons korpslid Simone na een liefdevolle verzorging thuis is overleden. Wij wensen Simone, Alex, Chantal en verdere familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens de korpsleden en partners, Aart van Oosten commandant brandweer Noord-Beveland Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Linda Schauwaert-Steijaert echtgenote van onze collega Raoul. We wensen Raoul, familie en vrienden veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Namens management en medewerkers TNT PostTerneuzen 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66