Kraan eist antwoord op vragen RA land25 Scholieren rooien voor woelmuis Dode gevonden in woning Alle baby- en positiekleding 3 halen... 2 betalen! OUTDOOR FASHION ACTION Eerste meters nieuwe N57 binnenkort open www.vanbellebaby.nl Warm bat boots NIEUW donderdag 22 oktober 2009 w Nieuw- Sint Joosland MIDDELBURG - Vanaf volgende week rijdt het to, bij de voetbalvelden). Voor het maken van nestein voor verkeer komende vanaf Goes is en naar Nieuw- en Sint Joosland verandert de verkeer voor de eerste meters over het asfalt de aansluiting wordt de Nieuwlandseweg ko- dicht. Het verkeer van en naar bedrijventer- route. Zij rijden vanaf maandag of via de Mor- van de nieuwe N57, tussen de A58 en de nieu- mend weekeinde afgesloten van vrijdag 19.00 rein Arnestein wordt omgeleid via de Toren- tiere of via het nieuwe fietspad van de Elektra- we rotonde in de Torenweg (midden op de fo- uur tot zondag 7.00 uur. Ook de afrit Ar- weg en de Schroeweg. Ook voor fietsers van weg. foto Joop van Houdt Rijkswaterstaat WESTDORPE - In een woning aan de Graaf Jansdijk in Westdorpe is gisterochtend een dode aangetrof fen. Omdat het niet duidelijk was of de persoon een natuurlijke dood was gestorven, stelde de poli tie technisch onderzoek in. Ook kwam een arts van de GGD ter plaatse. Het onderzoek duurde tot laat in de middag. De politie kon gisteren nog niets zeggen over de uitkomsten van het onderzoek. Babykamer Mika 3-delig nu 799,- door Theo Giele MIDDELBURG - De samenwerkende raadsleden Piet Kraan en Wim Ste- ketee zijn niet tevreden met de wij ze waarop wethouder Huub van Klinken afgelopen dinsdag vragen over de Roosevelt Academy (RA) heeft beantwoord. De commissie Algemeen Bestuur besprak toen het rapport van de Rekenkamer |>'vi? fcst Babykamer Sofie 3-delig nu 799,- Alleen op donderdag 22, vrijdag 23 en zaterdag 24 oktober 2009 Kijk voor meer aanbiedingen op over de financiële risico's die de ge meente loopt met haar betrokken heid bij de RA. De Rekenkamer schrijft dat de uitgaven ten behoe ve van de RA 'ruim binnen het ter beschikking gestelde krediet' zijn gebleven en dat het doel - universi tair onderwijs en de positieve ne veneffecten - bereikt is. Wel stelt de Rekenkamer dat de financiële positie van de RA 'niet rooskleurig is' en dat het nodig blijft om met de provincie de vinger aan de pols te houden. Een meerderheid van de raad beoordeelt de uitkomsten van het Rekenkamer als positief. Steketee en Kraan niet. Kraan wijst op het feit dat de RA de ge bouwen tegen een relatief lage huur gebruikt, dat het risico be staat dat de RA opnieuw om finan ciële aanklopt en dat het RA- VLISSINGEN - Leerlingen van CSW Bestevaer in Vlissingen nemen het tijdens hun maatschappelijke stage op voor de Noorse woelmuis. Dit diertje heeft het moeilijk in Zee land omdat roofvogels er een sma kelijk hapje in zien. De bijna vijftig leerlingen uit de derde klassen vmbo/mavo stapten dinsdag bij Geersdijk in bootjes om naar de Middelplaat in het Veerse Meer te varen. Daar snoei den ze bomen en zaagden ze strui ken om, van waaruit roofvogels de woelmuizen aanvallen. Het snoeihout werd op stapels ge legd. De muisjes kunnen daarin wegkruipen om nestjes te bou wen. Terug op school legden de scholieren hun bevindingen vast in presentaties en verslagen. fonds, dat geld voor de universiteit moet opleveren, nog niet voldoen de gevuld is. Kraan vraagt ook naar de kosten per student en de herkomst van de studenten. Kraan toonde zich dinsdag onte vreden over de summiere beant woording door de wethouder. Hij heeft ze daarom op papier gezet en neergelegd bij het college van burgemeester en wethouders. bd store Middelburg, Achter de houttuinen 34 - Goes, Grote Markt 15 Australia's first «iiiiiuj sheepskin boots

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 27