Familieberichten (Ilensenljna.nl opzegaienst Linda Schauwaert Steijaert 4TvtÊSÈ- 22 I Woensdag 21 oktober 2009 Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. Omringd door allen die hem lief waren is, na een langdurig en met moed gedragen ziekte, van ons heengegaan mijn lieve man, onzevader, stiefvader, schoonvaderen opa A/(ifi/>ei*( 07i//sei Ar Sassenheim, t Middelburg, 1 3 oktober 1932 19 oktober 2009 Prijna Tukker-de Mooij Teun van Rooyen Marcel Mijnals Annet Geers-Tukker Kees Geers Jean-Paul en Rochnie Louise en Nico Jordy Ank van Dijke-Tukker Rob van Dijke Richard Linda en Martijn Jaap Tukker Ellen Tukker-Hilleman Dennis Ilse Burgerweidestraat 33 4335 GP Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 23 oktober van 1 3.00 uur tot 1 3.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid vindt om 1 4.00 uur plaats in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ie handen hebben voor ons gewerkt. Ie hart heeft voor ons geklopt. Ie ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve pa. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Aloys Segers Wies weduwnaar van Zineb bent Mohamed Kabbioui Hij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 19 oktober 2009 Mostaertstraat 47, Hulst Correspondentieadres: Vinkstraat 6,4561 KG Hulst U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 23 oktober van 14.00 tot 14.30 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 23 oktober om 15.30 uur in de aula van het crematorium te Ter- neuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de heer Wies Segers Zijn opgewekt karakter en praatjes zullen wij missen. Wij wensen de familie de komende tijd veel sterkte toe. Sjaak en Marion Hoogstrate )an Tom en Cilla Hulst, oktober 2009 Geschokt zijn we dat op jonge leeftijd is overleden. Wij wensen Raoul, Lydia, Piet en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens partij, fractie en wethouder Groot Hontenisse. Geschokt zijn we door het overlijden van Linda Schauwaert-Steijaert We wensen Raoul, familie en vrienden veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Dorpsraad Graauw 't Is beter zo. Freek en the Nits Wij zijn verdrietig omdat overleden is Peter Bernhard Verhaar in de leeftijd van 68 jaar. Anette Hoebeke-Verhaar Eddy Hoebeke Tim, Anna Peter Verhaar Lydia Verhaar-Verduyn Leon, Robin, Tessa Arjen Verhaar Sander Verhaar Marianne Worst Ineke en Carl Palm-Verhaar Carla Verhaar en Frits Lindeman Kinderen en kleinkinderen Lia (i.m.) Kloetinge, 19 oktober 2009. Correspondentieadres: Bonzijweg 4a 4424 AP Wemeldinge We komen vrijdag 23 oktober om 13.00 uur samen in Het Geerteshuis, Jachthuisstraat te Kloetinge waar we afscheid van Peter nemen. Aansluitend gaan we hem om 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in Het Geerteshuis gelegenheid tot condoleren. Iedereen die van me houdt komt toch wel. In zijn eigen vertrouwde omgeving is overleden mijn broer, zwager en onze oom Willem Dieleman in de leeftijd van 75 jaar. Temeuzen: N. Dieleman Temeuzen: D.N. Dieleman-Robijn Neven en nichten 16 oktober 2009 Valweg4 4543 PH Zaamslag Corr.adres: Gerard van de Nissestraat 10.14543 AH Zaamslag De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar het personeel van Sticltting Thuiszorg voor de goede verzorging. Met vrede in haar hart is op 85-jarige leeftijd rustig ingeslapen Pietje Huissoon - Janse Bram en Corrie Ko en Magda Adrie en Marjan Frank en Ina Colijnsplaat, 19 oktober 2009 kijk ook op "De Heer is mijn Herder". Dankbaar voor alle mooie herinneringen en liefde, die wij van haar mochten ontvangen, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Leintje Melse-Louwerse op de leeftijd van 85 jaar. We zullen haar erg missen. Veere: S. Melse Vrouwenpolder: Izaak en Janneke Lindy en Rudolf; Thijs en Amy Corina en Marcel; Quinten, Dano en !za Simone en Freddy Vrouwenpolder: Co en Ina Vrouwenpolder: JosenJolanda Dennis en Anouk (eroen en Brigitte; Lieke Nieuwerkerk a/d IJssel: Dineke en Ria Middelburg: Anjo en Tonny Nick en Romy Manon Zorgcentrum "Sandenburgh", 19 oktober 2009 Correspondentieadres: Sandenburghlaan 6F, 4351 RM Veere Mijn lieve vrouw, moeder en oma is opgebaard in haat- kamer, in Zorgcentrum "Sandenburgh", Kamer 151, afd. "Iepenhof" alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 22 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op vrijdag 23 oktober om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Schoolstraat 11 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Zoekweg te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in genoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Met dank aan personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum "Sandenburgh"afd. Valkenhof en Iepenhof. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden Verdrietig hebben we afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Leinie Melse-Louwerse Veere: Suus en Wim (in herinnering) Serooskerke: Pautje en Wim Veere: Piet en Rie (in herinnering) Serooskerke: Pau en Corrie Vrouwenpolder: DienenLau Vrouwenpolder: Coenjo Serooskerke: Gerda en Adri (in herinnering) Serooskerke: Nelly en Jan Serooskerke: Jannie en Loe nichten en neven 19 oktober 2009 Verdrietig delen wij u mede, dat na een langdurige ziekte is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Leinie Louwerse echtgenote van Simon Melse A Vrouwenpolder, t Veere, 12 februari 1924 19 oktober 2009 Serooskerke: Nelly en Jan Breukelen: Co en Annie Veere: Bep en Bart t Middelburg: Jans en Ko t Vrouwenpolder: Gerrit en Nel Deventer: Izaak t en Bep t Neven en nichten s&t (Ilensenliflq.nl i Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.nrtensenlinq.nl en meid u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62