Familieberichten kijk ook op fpensenlinq.nl ü'j'd&d&dn 20 I Woensdag 21 oktober 2009 4 Hoe kort is soms dit aards bestaan plotseling komt er een eind aan een jong leven. Ons zorgen, het is gedaan, het was maar voor even. Bedroefd laten wij u weten dat na een noodlottig ongeval is overleden onze lieve zoon, broer en kleinzoon Elroy Gordijn Hij overleed in de leeftijd van 19 jaar. Kloosterzande: Peter Gordijn Hulst: Ine de Loos en Theo Roels Priscilla en Pascal Kloosterzande: Oma Gordijn Hulst: Oma Roels 18 oktober 2009 Lange Nieuwstraat 29,4587 RH Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Elroy in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 22 oktober van 18.00 tot 18.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 23 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Graauw, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats Hulst, Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kerk vanaf 10.15 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. We kunnen het nog niet bevatten. Hij had nog zo veel plannen en toch moeten wij afscheid nemen van onze stoere neef Elroy in de leeftijd van nog maar 19 jaar. Hulst: Frank en Annelies Marinda en Ricardo Jolien Houten: Willy en Patsy jaimely Arthy We zullen je missen. Elroy rust zacht Ria Ilona <6 Marco Cor Lia Elian Samanta Annemarie Robin Anny Matty Yannick f Men zegt dat na regen de zon schijnt Dat zelfs het verdriet verdwijnt Toch kunnen zelfs de grootste krachten De pijn niet zomaar verzachten Want enkel wij kunnen verstaan Hoe het voelt om zonder jou nu verder te gaan... Lieve, lieve Elroy Veel te vroeg ben je uit ons midden weggenomen. We zullen je missen. Wel uit het oog, maar niet uit ons hart. Rust zacht Elroy Liefs, Elinexx Liefs Anita, Dennis je maatje en Dimphy, Sander, Soraya Henk, Marino, Laura, Andy, Laura, Jeffrey, Talitha, Manuel, Delphine en al je andere vrienden Lieve Elroy Voor altijd zul je verder leven in onze gedachten, Nooit zul je uit onze harten gaan. Alle herinneringen die we met jou hadden, zullen we niet vergeten. ]e hebt een speciaal plekje in ons hart. Lieve Elroy, we zullen je missen. Jennifer Eyleen Jolien Dene Romee Charlotte Sogand Marielle Eline Ontzet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurjongen Elroy Wij wensen Peter en Priscilla en verdere familie heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Familie van Boven Familie Raanhuis Elroy You will never be Forgotten Martin Met droefheid delen wij u mede dat, na een moeilijke levensavond, door de HEERE is weggenomen onze zeer zorgzame en altijd meelevende schoonzus en tante Cornelia Dieleman weduwe van Levinus Hangoor sinds 6 september 1981 in de leeftijd van 94 jaar. Terneuzen: P. Dieleman-Dekker Terneuzen: H. Mielen-Overdulve Terneuzen: J.G. Ruben Hoek: S. Hangoor Terneuzen: C. Hangoor-Herrebout Terneuzen: C. Hangoor-Scheele Neven en nichten Terneuzen, 19 oktober 2009 Correspondentieadres: G. Klaassen, Julianastraat 13,4542 BA Hoek De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 24 oktober om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Donderdag 22 oktober en vrijdag 23 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "Bachten Diekevoor de jarenlange verzorging. Graag in gepaste kleding. Geen bloemen. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en tante Magdalena Suzanna Deunink weduwe van Arthur Edmondus de Vulder Schoondijke, 5 december 1928 t Terneuzen, 19 oktober 2009 Oostburg: WeiSensberg: Biervliet: Marcel de Vulder t Ria de Vulder-van den Broecke Chantal de Vulder Javier Luengo Familie Verstraete Nummer Een 50 4513 KT Hoofdplaat Lena is opgebaard in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op donderdag 22 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 23 oktober om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop bent u uitgenodigd in de koffiezaal van het crematorium. jullie kijken omhoog, ik naar benee, jullie hebben verdriet, ik ben tevree. Ik ben daarboven en jullie nog hier. Ik ben verlost, jullie voelen de pijn. Nog plotseling is van ons heengegaan onze geliefde moeder en oma Catharina Meulblok-Zuidhof weduwe van Marinus Meulblok in de leeftijd van 86 jaar. Steenbergen: W. Meulblok J. Meulblok-Kimmel Kloosterzande: P. Meulblok M. Meulblok-Bogaert Heinkenszand: D. de Jong-Meulblok D.de Jong Heinkenszand: R. Meulblok M. Meulblok-Bal Heinkenszand: J. Meulblok M. Meulblok-Goudswaard Heinkenszand: C. Steketee-Meulblok Steketee Heinkenszand: H. Meulblok Ovezande: S. Meulblok L.Schoor Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, 19 oktober 2009 Correspondentieadres: D.C. de Jong-Meulblok Hoendervogellaan 10,4451 EM Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 23 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaardienst is ervan 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in de "Dorpskerk" gelegenheid tot condoleren. Geboren 3 maart 1918 Overleden 19 oktober 2009 Dankbaar nemen we afscheid van een heel bijzondere vrouw. We zullen haar intens missen. MIEN MEEUWISSE WILHELMINA MARIA weduwe van Dick Mol allerliefste moeder, oma en overgrootoma van Paula en Nico Jeroen en Bieke Sep en Siel Mark en Margot Merel Ernst en Olga Esther en Erik Pepijn en Camiel Judith Bo en Stijn Henk t en Coby Ad t Ad en Jeanne Ria en Rudy Arno en Leoniet Miriam en Jacques Corrie en Hein feanny en Kees Ineke en Henri Leoniet en Fred Frank en Jose Sietske, Dirk en Wies Natasja en Ronald jaike Mattijs Fianne Allard en Andras Lenneke en Pepijn Madelief Merel Tijmen Vanja en Simone Qin Maxime Vivian en Hans Joyce en Richard Daan Kevin en Mariëlle Mike Lieke en Rutgerjoost Stijn Julius HeinenAnja Hein Mattijn Lobke en Frank Rolf en Athalia Keri, Matu Marieke en Pierre Hanneke en René Annica, Niels en Kristin, Meike De uitvaartdienst vindt plaats in de kerk 'Sint Jan de Doper' te Standdaarbuiten, zaterdag 24 oktober om 12.00 uur. We nemen om 14.00 uur afscheid van mama in het crematorium Zegestede te Roosendaal, Ionweg 12,4706 NS Roosendaal. Condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Mama is thuis op het adres 'Het Anbarg' in Etten-Leur. Nassaulaan 25C, 4872 CW. Gelegenheid voor bezoek en afscheid nemen: vrijdag 23 oktober van 14.00-16.00 uur. Contactadres: Familie Mol. Postbus 561.4870 AN. Etten-Leur De liefdevolle verzorging in 'Het Anbarg' was bijzonder. Het heeft haar en ons goed gedaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60