opzegaienst Familieberichten c1 H1ensenlinq.nl omroep zeeland Rens Jagt zeeland Rens Jagt Henri Marie Joseph Bogaert Han 22 I Dinsdag 20 oktober 2009 Een omroepman in hart en nieren Diep getroffen zijn wij door het overlijden van In Rens verliezen wij een gewaardeerde en betrokken collega.Rens begon zijn carrière als radiotechnicus bij Omroep Zeeland. Daarnaast was hij cameraman in opleiding. Hij was in beide functies zeer betrokken bij Omroep Zeeland. In oktober 2007 werd Rens voor het eerst geopereerd. De uitkomsten waren duidelijk. Rens was ongeneeslijk ziek. Met een onvoorstelbaar optimisme werkte Rens aan zijn herstel en pakte hij zijn werk weer op. Tussendoor had hij allerlei behandelingen met liet doel zo goed mogelijk zijn leven te leven. Vanaf juni lukte het niet meer om terug te keren. Hoe graag hij dat ook wilde. Wel bleef Rens ons tot op de laatste dag volgen. Zelfs bij de kustmarathon was hij nog actief. Hij hield iedereen op de hoogte van zijn situatie en hij bleef vechten. Tot het afgelopen vrijdag niet meer ging en hij rustig is ingeslapen. Wij denken met grote waardering terug aan Rens en wensen Jolanda en naasten heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers van Omroep Zeeland Monique Schoonen Edwin de Kort directeur hoofdredacteur ..j omroep Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van Rens was in dienst bij Omroep Zeeland als radiotechnicus en cameraman in opleiding. Hij was een zeer gewaardeerde medewerker die stond voor de omroep. Tot op de laatste dag toonde hij zich betrokken. Wij wensen Jolanda en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de Raad van Toezicht prof. drs. C. Izeboud voorzitter Namens de Programmaraad K. Scherphuis voorzitter 16 oktober 2009 Romeo - Juliet, Romeo - Juliet Altijd was er antwoord Vandaag Roepen wij het uit respect en om nooit meer te vergeten. Rens Jagt, Programmatechnicus Mike van den Beemt Olaf Gideonse Harm Boer Mark van Leijden Levi Bosselaar Remco Poelman Bert van der Es Leen Schaap John Fokke Martin Versluis Renzo Geelhoed Johnny Soeters Wi j wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe, voor nu en voor straks. rtech@omroepzeeland Geschokt en verdrietig zijn we door het bericht van het overlijden van de heer Rens Jagt Stiefvader van Kevin Edelijn uit klas 3A We wensen de familie Sods kracht toe om dit verlies te dragen. Medewerkers en leerlingen van klas 3 CSW Bestevaêr Vlissingen S. Huisson, mentor K. de Nooijer, intern begeleider bovenbouw Wat gedaan is, is gebeurd. Wat gebeurd is, is voorbij. Na een krachtig en bewogen leven hebben we losgelaten... Charles Marie de Bree In de leeftijd van 78 jaar Sluis: Lia en Pierre Berckmoes-de Bree Jonathan Annemiek Renske Oostburg: Eduard en Monique de Bree-de Clerck Alexander Christiaan Sluis, 17 oktober 2009 Correspondentieadres: Poolster 82 4501 GN Oostburg Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van het ZorgSaam Ziekenhuis de Honte afdeling Al. De afscheidsdienst.waarbij u wordt uitgenodigd, zal ge houden worden op vrijdag 23 oktober 2009 om 10.00 uur in de r.-k. kerk Johannes de Doper te Sluis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Gelieve schriftelijk te condoleren. Mochten wij iemand vergeten zijn een rouwbrief te sturen wilt li dan deze rouwadvertentie als zodanig beschouwen. De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden kijk ook op www.scu.nu Op 15 oktober is overleden onze zorgzame, altijd geïnteresseerde broer, zwager en oom Middelburg, 2 oktober 1932 Middelburg, 15 oktober 2009 Capelle aan de Ijssel: M.J.A.Th. Eijsvoogel-Bogaert W.F.C.C. Eijsvoogel Leiden: Jacqueline en Bernard Eindhoven: Pieter-Herman en Mirjan Amsterdam: Jan-Herman en Annette Australië: Marli en Danny Diemen: Cyriel en Angelique Capelle aan de Ijssel: Muriel en Pim Gradignan: Christine en Pascal Den Haag: Joëlle Capelle aan de Ijssel: Marie-Louise en Jeroen Haarlem: Charlotte en Jaap De Middelburgsche Mixed Hockeyclub denkt vol goede herinneringen terug aan Han Bogaert die afgelopen donderdag op 77-jarige leeftijd overleed. Han was vele jaren gewaardeerd speler en bestuurslid. Zijn verdiensten voor MMHC bleken o.a. uit zijn ere lidmaatschap en ridderorde. Enkele jaren geleden vroegen we Han om na zijn actief bestuurslidmaatschap terug te komen om ons te loodsen naar een nieuwe sportcomplex. Dat deed hij, met overtuiging én passie. Zijn inzichten, contacten, ideeën en diplomatieke gaven gaan we heel erg missen nu. De Middelburgse hockeyers, van toen én nu, bedanken je. Han .voor je tomeloze inzet en waardevolle bijdragen aan onze sport op Walcheren. We wensen Adriënne en (klein)kinderen de kracht van Han toe om zijn gemis een plekje te geven. Namens sporters en bestuur van MMHC Jacqueline van der Zanden, secretaris Rob van Eijkelenburg, voorzitter Wij ontvingen het droevige bericht uit Perth Australië, dat overleden is onze lieve broer, zwager en oom, Pieter Koeman Weduwnaar van Hanna Koeman-Butler In de leeftijd van 84 jaar Wemeldinge: Wim Koeman Kapelle: Sary Ross- Koeman Australië: Suus Koeman- Cevaal Goes: Tiny Koeman- Blok 's Heer Abtskerke: Adrie Minnaard- Koeman Rinus Minnaard Neven en Nichten (IlensenUfiq.nl j Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar wvAv.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76