CU IDensenlinq.nl Familieberichten Oi/arlaiiaii Elisabeth Johanna den Engelsman-Looij 20 I Dinsdag 20 oktober 2009 kijk ook op Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend IMoolt vragend, nooit klagend Alles voor zichzelf dragend Je bent nu helaas uit ons leven verdwenen maar je blijft in onze harten voor altijd leven Met droefheid, maar tevens met grote dankbaarheid en respect voor alles wat hij voor ons allen in zijn leven heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Petrus Augustinus Burm weduwnaar van Maria Anna van Helsland 5 februari 1920 t 18 oktober 2009 Zwolle: Stan Burm en Jolande Drenth Chantal, Niels Ralph en To Kloosterzande: Frank en Tiny Burm-de Bakker Carine Biomme t Vanessa en Rolf Kim en Peter Jojanneke en Erik Stijn en Kim Ynske en Twan Walsoorden: Paul Burm t Kloosterzande:Monique Burm Evelien, Devano Jean Paul en Veronique Hulst: Vera Burm t Tony Panthoflet Jennifer en Jamie Terneuzen:Marc Burm en Marion van Es Ivo en Melanie Rens Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Verpleeghuis Ter Schorre RW, voor de liefdvolle verzorging. Terneuzen, 18 oktober 2009 Correspondentieadres: Groenendijk 110 4587 CZ Kloosterzande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 21 oktober van 19.00 uur tot 20.00 uur in het mortuarium van Woon Zorg Centrum Antonius, Past. Versterplein 1, Kloosterzande. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden donderdag 22 oktober om 10.30 uur in de kerk van de H.Martinus, Parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraaf - plaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Zaal In den Dwaes. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zondag jl. bereikte ons, geheel onverwacht, het droeve bericht dat plotseling is overleden, onze neef Johan Paauwe Hij mocht slechts 46 jaar worden. Hij was als een zoon voor ons, tevens een vriend om nooit te vérgeten! Middelburg: (an en Matty de Bree Oost-Souburg: Kees, Claudia en Mika Hoorweg Geschokt zijn wij door het overlijden van Linda Schauwaert-öteijaert dochter van onze'beheerder Lydia. Wij wensen haar man Raoul, familie en vrienden alle sterkte toe bij die zware verlies. Bestuur Stichting Gemeenschapshuis Graauw Als Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de dingen niet meer ken en al wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, herinner mij, stralend in de zon, vol levenskracht, toen ik alles nog kon. Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, maar tegelijkertijd met een gevoel van bevrijding dat voor haar aan het lijden een einde is gekomen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, zus, schoonzus en onze tante (Betty) Kruiningen, 16 maart 1932 f Goes, 15 oktober 2009 Wolphaartsdijk: Middelburg: Rinus den Engelsman Mien de Schipper-Looij Jan de Schipper Middelburg: Helmy Stroosnijder-de Schipper Co Stroosnijder Middelburg: Ethel en Bert Prevoo Michel Danny Middelburg: Jeannot en Yolanda Stroosnijder Lauren Nova Wij bedanken de medewerksters van Ter Valcke, in het bijzonder het verplegend personeel van Unit 4-01, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Van der Baanstraat 5 4471 BP Wolphaartsdijk De crematieplechtigheid heeft inmiddels op 19 oktober 2009 in familiekring plaatsgevonden. In plaats van kaarten. Tot het eind toe liefdevol verzorgd in zorgcentrum 'Cleijenborch' is op 85-jarige leeftijd ingeslapen onze moeder en oma Pieternella Janna Huissoon - Janse weduwe van Johannes Huissoon Adrie Huissoon, in herinnering Leo Huissoon, in herinnering Astrid Huissoon - van Dongen Ronnie Stefan en Jolanda Colijnsplaat, 19 oktober 2009 Correspondentieadres: Wilhelminastraat 28 4484 AH Kortgene Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 21 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in zorgcentrum 'Cleijenborch'. Dr. Maasstraat 4, kamer 217 te Colijnsplaat. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 22 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve neef Ruud Dijkstra echtgenoot van onze nicht Anja v.d. Woude en vader van Stefan en Lisette Jan van Kerkvoort (in herinnering) Betsy van Kerkvoort-Risseeuw Wim van Kerkvoort Sarie van Kerkvoort-Bril Neven en nichten Wij zijn maar als blaren in de wind ritselend langs de zoom van oude wouden, en alles is onzeker, en hoe zouden wij weten wat alleen de wind weet, kind Uit: Zwerversliefde A. Roland Holst Zo betrokken en actief Ineens was je er niet meer Mijn lieve man, onze lieve papa en opa Jan Muris Jan Lodewijk Marie Maastricht 5 mei 1924 - Hulst 16 oktober 2009 Hulst Nijmegen Nijmegen Bergen op Zoom Amsterdam Maastricht Caro Muris-Moens Hanna en Theo Eva, Miriam Marga en Noud Rens, Stijn, Sophie Laurens en Monique Claire,Iris Daan en Ellen Myrthe, Luuk Christine en Arachon Casper De afscheidsdienst met aansluitend crematie zal plaats vinden op donderdag 22 oktober 2009 om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de aula. Correspondentieadres: Liduinapark 16,4561 JW Hulst. Met grote verslagenheid hebben wij kennnisgenomen van het overlijden van de heer M.J.C. Oosdijk Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie medewerkers Braber Groenvoorziening C.M. de Giopper, directeur Van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Johannis Nieuwenhuijse Han Hilversum: C.J. Nieuwenhuijse - le Clercq Biddinghuizen: M. Nieuwenhuijse - Moerman Nisse: G.van Dijke - Nieuwenhuijse Neven en nichten IN PLAATS VAN KAARTEN Op geheel eigen wijze heeft hij afscheid genomen van het leven, onze pa, schoonvader en opa, Cornelis Johannes Kramer sinds 15 juni 1999 weduwnaar van Cornelia Huiszoon levenspartner van Jenny van den Berg Amsterdam, 03-05-1934 Zeist, 15-10-2009 Vlissingen: Anneke en Peter de Looff Mirjam Judith Willemijn Vlissingen: Marianne en Jan de Zwarte Sonja lngrid Vlissingen: Joke Kramer Carlijn Coen Ede: Peter en Astrid Kramer Caroline Dennis Zeist: Jenny van den Berg Correspondentie adres: Fam. de Looff Lammerenburgweg 32 4386GX Vlissingen Volgens zijn wens is zijn lichaam beschikbaar gesteld aan de medische wetenschap. Met leedwezen vernamen wij het overlijden van ons ere lid en mede oprichter Cees Veldhuis Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden M.S.V.Z. (Modelspoorvereniging Zeeland) Nieuw en St. Joosland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62