sport 141 Geen zin Doelman Van Belzen baalt van reserverol bij hoofdklasser Hoek Maxime Osse pakt goud en zilver in Biarritz WEEKENDAFSLUITING NIEUWLANDSEWEG MIDDELBURG zaterdag 17 oktober 2009 door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Joan van Belzen stapt vanochtend met de selectie van Hoek in de bus naar Putten. De 27jarige doelman gaat er tot zijn eigen teleurstelling vanuit dat hij opnieuw genoegen moet nemen met een plaats op de bank. Van Belzen baalt van die rol op het tweede plan, maar is zijn gevoel voor humor nog niet ver loren. „Ik denk dat ik maar een dekentje meeneem voor over mijn benen", zegt hij geksche rend. Van Belzen won tijdens de voor bereiding op het voetbalseizoen de concurrentiestrijd met de van Eendracht Aalst overgekomen Lieven de Veirman. De Arnemui- denaar stond tegen Gemert (be ker) en GVW onder de lat, maar raakte vervolgens geblesseerd aan zijn enkel. Sindsdien keepte hij geen wedstrijd meer en zag hij hoe Hoek met De Veirman in het doel in vijf duels elf punten pak te. „Ik ga er vanuit dat ik tegen Put ten weer op de bank zit", zegt Van Belzen. „De resultaten zijn goed en ik heb geen signaal ge kregen dat ik weer eerste keus ben." De keeper heeft wel aan trainer Paul Telussa gevraagd wat zijn vooruitzichten nu zijn. „Want ik heb niet de leeftijd om een heel seizoen op de bank te zitten. Ik heb gevraagd hoe het er uitziet voor mij en weet nu dat ik moet wachten op mijn kans. Goed blij- W BIARRITZ - Dressuuramazone Maxi me Osse zorgde gisteren op het in ternationale concours in het Fran se Biaritz voor een fel gekleurd oranje erepodium in de landen- wedstrijd voor junioren. De ama zone uit Heinkenszand toonde zich in de badplaats oppermach tig- Osse stuurde haar paard Navarro, waarmee ze in het A-kader zit, met de fraaie score van 67,351 pro cent naar een overtuigende over winning. Met haar tweede paard Trisha eiste het Zuid-Bevelands ta lent met 66.108 het zilver op. De voor de Axelse Oranjeruiters uitkomende Julie de Baerde- maeker uit Moerbeke reed Scara- mouche met 60,108 procent naar een verdienstelijk zesde plaats. Bij de pony's stuurde De Baerdemae- ker de ruin Quidam van het Bo venhoekshof naar een totaal van 65,333 procent. De vijftienjarige Belgische kwam hiermee een frac tie tekort voor het goud. door Anthony van Assche Op dit moment ben ik even helemaal klaar met het turnen. Ik heb het even gehad ermee. Ik had dinsdag tijdens de toestel- kwalificaties nog wel een redelijke oefening op ringen, maar kreeg maar 13.900 punten. Ik kan niet eens zeggen dat de jury overdreven streng was, want dat heb je nu eenmaal op een wereld kampioenschap. Ik kreeg dus de score die ik verdiende. Maar als je voor zo'n score dag in dag uit hard moet trainen, dan heb ik daar geen zin meer in. Ik ben hevig teleurgesteld. Dat moet er even uit. Ik weet nu al dat ik, nadat ik terugben uit Londen, even een tijdje vakantie neem en dat ik het daarna wel weer zie. Kijk, mijn nieuwe trainer, Bram van Bokhoven, zegt wel dat hij vooruitgang bij me ziet, maar als je dan zo'n score neerzet... Daar wil ik niet elke dag hard voor moe ten trainen. Dan kan ik net zo goed de student gaan uithangen. Het is natuurlijk wel leuk dat ik een week voor het WK derde werd op een Grand Prixwedstrijd in Hongarije, met een hogere sco re dan in Londen, maar in Londen moest het gebeuren. Juist op rin gen. Dat ik met voltige niet hoog zou uitkomen, wist ik wel. Aan die 12.975 punten was dus niks vreemds. Ik zit al twee jaar met een polsblessure, waardoor ik niet helemaal kan doen wat ik wil. De afgelopen dagen heb ik zelf niet meer getraind, hooguit wat ge- fitnesst. Woensdag, toen de vrouwen hun kwalificaties hadden, ben ik niet eens naar de 02-Arena gegaan. Dat trok ik even niet meer. Ik ben dus maar de stad in ge weest. Vandaag speelt hij weer in de Pre- nieuwe werkgever, tegen zijn oude mier League met Sunderland, zijn werkgever Liverpool. foto EPA ven trainen dus. Meer kan ik niet doen." Hoewel de Zeeuws-Vlaamse voet balploeg nu vijf wedstrijden op rij niet heeft verloren, zou een keeperswissel niet eens zo vreemd zijn. Van Belzen was de afgelopen jaren onomstreden bij Hoek en heeft zijn waarde voor de hoofdklasser ruimschoots be wezen. De Veirman liet vorige week daarentegen geen geweldige indruk achter. De Belg hield tegen IJsselmeervogels weliswaar de nul, maar behandelde verschillen de hoge voorzetten alsof hij een lading hete bitterballen kreeg aan gereikt. Of Telussa onder de lat wisselt, zal vandaag op het veld van SDC Putten blijken. Rechts achterin speelt sowieso een andere speler. Tim Mechelinck had al last van zijn lies en die blessure is tegen IJsselmeervogels verder verslech terd. Gideon Imagbudu, die tegen de re gerend kampioen uitviel, lijkt wel op tijd fit. De Afrikaanse midden velder trainde donderdagavond mee. Regilio Pinas begint vrijwel zeker weer op de reservebank, maar kan vandaag zijn honderd ste wedstrijd in de hoofdklasse spelen. In zijn voorgaande 99 duels op het hoogste amateurni veau scoorde de aanvaller zestien keer. I Lees meer over Pinas' honderdste op RudeStats, via www.pzc.nl/blogs VLISSINGEN werkzaamheden ||Q= adviesraute VRIJDAG 23 OKTOBER 19.00 UUR TOT ZONDAG 25 OKTOBER 07.00 UUR Rijkswaterstaat voert van vrijdag 23 oktober 19.00 uur tot zondag 25 oktober 0700 uur werkzaam heden uit aan de Nieuwlandseweg. Hierdoor wordt deze hele weg in beide richtingen geheel afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. De werkzaamheden bestaan uit het aansluiten van de nieuwe rijbaan. Het verkeer wordt omgeleid en dient rekening te houden met ca. 6 minuten extra reistijd. Na de afsluiting, vanaf maandag 26 oktober, rijdt het gemotoriseerd verkeer over de nieuwe N57 en Schietbaan parallel aan de Nieuwlandseweg. Er geldt een snelheidsbeperking van maximaal 5Q km/u. Fietsers van en naar Nieuw- en Sint Joosland rijden via de nieuwe fietspaden van de Elektraweg en via de Mortiere. BESTEMMINGSVERKEER Oude Dijk, Zaagmolendijk en Veerdam blijven bereik baar voor bestemmingsverkeer. OMLEIDINGSROUTES GEMOTORISEERD VERKEER Afsluiting gehele Nieuwlandseweg en afsluiting afrit 38 (Arnestein) Verkeer vanaf de Kanaalweg richting Arnestein en de A58 via de Kanaalweg, de Schroeweg en de Torenweg Verkeer vanaf Arnestein richting de A58 via de Torenweg, de Schroeweg en afrit 39 (Middelburg] Verkeer vanaf Arnestein richting Middelburg via de Torenweg en de Schroeweg Verkeer vanaf de A58 richting Middelburg en Arnestein via afrit 39 (Middelburg) en de Schroeweg Afsluiting Nieuwlandseweg tussen de Torenweg en de Kleverskerkseweg Verkeer vanaf de Kanaalweg richting Arnestein en de A58 via de Kanaalweg, de Schroeweg en de Torenweg Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. Rijkswaterstaat, de uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, werkt voor u aan droge voeten, voldoende en schoon water, vlot en veilig verkeer over weg en water en betrouwbare en bruikbare informatie. www.rijkswaterstaat.nl Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat nederland moet door. vanAnaarBefer INFORMATIE: WWW.VANANAARBETER.NL - TELETEKST - RADIO - TELEFOON 0800-80Q2 [GRATIS)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 81