Familieberichten fDensenlinq.nl Dsifikbïïluis!ifJs| Artje Suurmond-Sikkel Amolda Wilhelmina Maria Dieleman Rie _r Karen Martens 26 I Zaterdag 17 oktober 2009 kijk ook op l/l/anneery'e verdrietig bent, kijk dan opnieuw in je hart en zie dat je huilt om watje vreugde schonk. Kahlil Gibran Woensdag werden wij opgeschrikt door het bericht dat plotseling is overleden Rien Oosdijk echtgenoot van Lia, medewerkster in onze media theek en vader van Merijn, oud leerling van onze school en Sofie, leerling uit 5 havo. Voor hen moet dit een verschrikkelijk verlies zijn. Wij wensen Lia, Merijn en Sofie en hun familie Gods steun en kracht toe om dit verlies, samen met allen die hun dierbaar zijn, te kunnen verwerken. Namens bestuur, directie en medewerkers van onze school en de mediatheek drs. JosA. Brand rector Als verdriet en pijn ondraaglijk zijn schieten woorden van troost tekort. Lieve Sofie, We denken aan je. Veel sterkte voor jou en je familie. Alle vrienden, klasgenoten en docenten 5 havo van het Ostrea Lyceum Onze gedachten zijn bij onze collega Lia Oosdijk en haar kinderen na het overlijden van hun man en vader Rien Oosdijk Wij wensen ze heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. De collega's van Allevo-team Noord- Beveland Ryan Schout en Ron Roodbeen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Rien Oosdijk De herinnering aan de goede en fijne samenwerking zal in onze gedachten blijven. Maatschap voor fysiotherapie Colijnsplaat/Kats Annemiek Deusing-Eckhardt, Maarten Deusing Jenny de Groene Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Rien Oosdijk Vader van Merijn speler van ons tweede elftal, en supporter van v.v. Col.Boys. Wij wensen zijn vrouw en kinderen de kracht toe dit verlies tedragen. V.V. Colijnsplaatse Boys Ons bereikte het droevige bericht van overlijden van de heer Cornelis Verhoole oud docent aan de voormalige Griffioenschool voor chr. MAVO en de Oranje Nassauschool voor chr. MAVO in Middelburg. Wij hebben Cor gekend als een zeer aimabel en betrokken leerkracht. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe dit verlies te dragen. Namens het bestuur en personeel van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, Ir. D.J. Borst, voorzitter Vereniging voor Chr. VO op Walcheren Ir. F.A. Steenblik, algemeen directeur CSW Ach, hoe dikwijls ben ik toch gegaan waar de zee heur groote baren slaan, waar het al zoo kleen wordt rondom mij, waar mij niets te binnen komt als Gij, groote God, oneindigheid, onmeetbaar, en van dit menschenhert, hoe broos ook onvergeetbaar! Ter ruste gegaan op 15 oktober 2009 in de verwachting van een blij ontwaken die bij haar geboorte op 5 maart 1921 te Zwolle van haar ouders Arnold Wilhelm Sikkel en Maaike Trijntje Sikkel-Wiersma deze namen kreeg lieve vrouw van: schoonmoeder van: Grootje van: Grootje van: Grootje van: Grootje van: overgrootje van: wijlen Jan Suunnond Toosje en Mayke Gerard en Simon Jeremy en Tammy Jeffrey Joost en Tessa Casper en Mijke Tyler, Brandon, Steven Gijs, Haye Correspondentieadres: Het Jacht 7 3742 HL Baam Onze moeder en Grootje is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1U kunt daar nog even bij haar zijn op dinsdag 20 oktober a.s. van 13.15 tot 13.45 uur. Aansluitend vieren we haar leven in een samenzijn aldaar om 14.00 uur. De teraardebestelling zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij willen graag iedereen bedanken voor alle hulp, steun en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mij n manonze vader en opa Henk Belfroid Uw medeleven heeft ons enorm goed gedaan. Sanny Belfroid-de Bree Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 14 oktober 2009 DANKBETUIGING Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven ontvangen te hebben na het overlijden van onze lieve moeder en oma Catharina Bosselaar-Zuidema Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het mede leven na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Willem de Buck heeft Ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, oktober 2009 In plaats van kaartjes Voor uw belangstelling en medeleven, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde zorgzame man, onze geliefde vader, opa en overopa Gerard van den Ende willen wij u hartelijk dankzeggen. M.B. van den Ende-Melis Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Borssele, oktober 2009 Groot is de leegte die zij achterlaat, Waardevol zijn de herinneringen. Hartverwarmend was de belangstelling die we hebben ervaren. Voor uw aanwezigheid, kaart, brief, of bloemen na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Coby Dirkx - van der Meer willen wij u hartelijk bedanken. Dit medeleven is voor ons een grote steun. Dies Dirkx Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Baarland, oktober 2009 Si Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Namens de familie, H.J. Aaanstoot Zierikzee/ Nieuwerkerk aan den IJssel A Trouw en betrouwbaar Arjaan van de Kreeke Uit de vele reacties is dit ook gebleken. Het is voor ons een grote steun geweest. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw blijk van medeleven tijdens zijn ziek zijn en na zijn overlijden. Familie van de Kreeke 's-Heer Arendskerke, oktober 2009 Door de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn zeer geliefde, zorgzame vrouw, (moeder), schoonzuster en tante Pieternella Kosten - van Boven is het ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Daarom betuigen wij u op deze wijze onze hartelijke dank. Uw medeleven heeft ons zeer goed gedaan. J.D. Kosten Piet en Els van Boven - Mol en verdere familie Yerseke, oktober 2009 Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Hartverwarmend en overweldigend was het dat zo velen ons bij het afscheid van terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen, brieven en een luisterend oor. Erik Traas Adrie, Petra Jo Martens - Bal En verdere familie 's-Heerenhoek, 17 oktober 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66