ff) Hlensenlinq.nl Familieberichten mm kijk ook op mi Jubllluui Pieter Verstraate Pieternella Verstraate-van Keulen Qyürladöj) Ruud Dijkstra 24 Zaterdag 17 oktober 2009 23 oktober 2009 is het 50 jaar geleden dat wij in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dit te mogen vieren op vrijdag 23 oktober a.s. Wie ons wil feliciteren is van harte welkom. Receptie van 16.00 u tot 18.00 u bij Brasserie Vistaria "De Fontein" Markt 73 te Westkapelle Kadotip: gelieve geen bloemen, planten etc. Bewaar het verleden Kies voor de toekomst Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en met véél dierbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Han Bogaert Henri Marie |oseph Ridder in de orde van Oranje Nassau A 2 oktober 1932 15 oktober 2009 Middelburg Middelburg Middelburg: Adriënne Bogaert-Burgers Leidschendam: Ingeborg en Paul Daniels-Bogaert Fleur Mike Eindhoven: Marjoleine Bogaert "Den Eenhoren" Singelstraat 45 4331 ST Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 20 oktober van 19.00 - 20.00 uur en één uur voor de crematieplechtigheid op woensdag 21 oktober. Aanvang 14.00 uur in uitvaartcentrum H. fobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse. Beetje bij beetje moesten we je verlaten. De blik, de stilte deed vaak zeer, de moeder, oma van vroeger was je niet meer. Slechts een aai, een zoen was alles wat wij voor je konden doen. Maar nu je bent heen gegaan, zeggen wij dank voor alles wat je hebt gedaan. Na een langzaam afnemende gezondheid is toch nog onverwachts van ons heen gegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Catharina Cornelia Boni-Schepers sinds 1974 weduwe van Jan Bom in de leeftijd van 94 jaar. Limmen: Jan Bom Anneke Bom-Dijkman Carine en Jeroen Kapellen (B): Ger Bom Addy Bom-van Oeveren leanetteen Jos Brian, Marit Marianne en Guido Krabbendijke, 12 oktober 2009 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadressen: Jan Bom 't Kiet'tenland 44 1906 WG Limmen Ger Bom Klinkaardstraat 171 B 2950 Kapellen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op vrijdag 16 oktober 2009. Je was onze rots in de branding en koerste recht door zee je trotseerde storm en golven alleenje had de wind niet mee. Vele fijne h erinneringen verzachten ons verdriet je bent nu uit ons leven maar we vergeten je niet. Oost-en West-Souburg f Hoogerheide, 8 maart 1962 15 oktober 2009 Anja Stefan Lisette familie Dijkstra familie van der Woude Schapendreef 16 4631 BL Hoogerheide Ruud ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta Zorge, Scheidreef 10 te Hoogerheide, alwaar geen bezoek. U wordt uitgenodigd om samen met ons afscheid te nemen van Ruud op dinsdag 20 oktober om 18.30 uur in crematorium Zegestede, Ionweg 12 te Roosendaal (A 58, afslag Zegge). Aansluitend heffen we samen nog het glas op het leven van Ruud. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve neef Ruud Dijkstra echtgenoot van onze nicht Anja v.d. Woude en vader van Stefan en Lisette Jan van Kerkvoort (in herinnering) Betsy van Kerkvoort-Risseeuw Wim van Kerkvoort Sarie van Kerkvoort-Bril Neven en nichten Allen die ik liefheb heb ik verlaten Allen die ik liefhad hoop ik te ontmoeten Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van Helena Huige-Jaspers Lenie weduwe van Kees Huige A Halsteren, 8 april 1916 t Vlissingen, 14 oktober 2009 Na een periode van afnemende gezondheid is zij rustig ingeslapen. Wat zijn we trots op haar en wat zullen we haar missen. Moeder van: Rien en Ron Adje t Eddy t John t Oma van: Natascha en Leo Dimitry t Kees en Ania Zosia, Marysia en Robert Anoeska en Mike Zaran, Ramses en Midas Ester en Brian Meivin Harry Ine Ans Lenie is thuis in haar vertrouwde en zo geliefde omgeving. U kunt daar afscheid van haar nemen op zondagavond 18 oktober van 17.00 tot 19.00 uur. Wij willen haar leven gedenken in de afscheidsdienst die plaats zal vinden op maandag 19 oktober om 11.00 uur in de Eligiuskerk te Lewedorp. Na afloop van de dienst zullen wij oma in besloten kring begeleiden naar het crematorium te Middelburg. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de kerk. Correspondentieadres: Familie Huige, Postbus 226, 5550 AE Valkenswaard Want alle vlees is als gras, en alle heerlijkheid des mensen is als een bloem van het gras. Het gras is verdord, en zijn bloem is afgevallen; Maar het Woord des Heeren blijft in der eeuwigheid; en dit is het Woord, dat onder u verkondigd is. 1 Petrus 124 - 25 Met groot verdriet delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een periode van afnemende krachten en gedachten, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Samuël Janse sinds 2 juni 1999 weduwnaar van Pieternella Goverse in de leeftijd van 88 jaar. Arnemuiden: Ruinerwold: Arnemuiden: Nieuw en Sint Joosland: Nieuw en Sint Joosland: Arnemuiden: Arnemuiden: Nieuw en Sint Joosland: Arnemuiden: Chris en Marie Janse-van Dalen Petra en jouke, Wilma en Martin, Kirsten, Sam Janny en Albert van Gijssel-Janse Wim en Mieneke (in herinnering) Janse-Wisse Nelleke en johan, Colin, Liza Lein en Ina Janse-Janse Sander en Abigail, Leonard en janny, jan Pieter (in herinnering), Marije en Andries Albert Janse Leo en Rita Janse-Janse Elineen Harro, Michiel, Carlien en Joan Adrie en Carolina Janse-van de Ketterij Stefanie, Rachelle Sam Janse Willy Janse Goes, 14 oktober 2009 Zorgcentrum Rehoböth Correspondentieadres: S.P. Janse Mortierepolder la 4339 PL Nieuw en Sint Joosland Op zaterdag 17 oktober is er gelegenheid tot condoleren in Zorgcentrum Rehoböth, Bergweg 1 te Goes van 14.00 tot 15.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 19 oktober om 13.45 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Nieuw en Sint Joosland om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Geen bloemen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Samuël Janse Wij wensen de familie veel sterkte toe. C. Baas-Goverse P. Baas t A. Dieleman-Goverse t P.C. Dieleman f Neef en nichten Tot ons verdriet is plotseling overleden onze broer, zwager en oom Abraham Pieter Gilles de Lange P.G.A. de Lange J.P. de Lange- de Kam (in herinnering) C.P. de Lange- Olijslager Kinderen en kleinkinderen Swifterbant Middelburg, 13 oktober 2009 Hierbij geven wij kennis van het onverwachts overlijden van onze zwager en oom Abraham Pieter Gilles de Lange echtgenoot van Jannie Dees Familie Dees Sluiskil, 13 oktober 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48