kin ook op q dlensenlinq.nl Familieberichten Uiiiikbeiubjirit; If) Myniomjrn Colofon Familieberichten 26 I Zaterdag 17 oktober 2009 Tot ons verdriet is plotseling overleden onze broer, zwager en oom Abraham Pieter Gilles de Lange P.G.A. de Lange J.P. de Lange- de Kam (in herinnering) C.P. de Lange- Olijslager Kinderen en kleinkinderen Swifterbant Middelburg, 13 oktober 2009 Hierbij geven wij kennis van het onverwachts overlijden van onze zwager en oom Abraham Pieter Gilles de Lange echtgenoot van Jannie Dees Familie Dees Sluiskil, 13 oktober 2009 10# DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus,tante en oudtante Edwina Brigetta Audenaerd Willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Familie Audenaerd Westdorpe, oktober 2009 Wij willen graag iedereen bedanken voor alle hulp, steun en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Henk Belfroid Uw medeleven heeft ons enorm goed gedaan. Sanny Belfroid-de Bree Kinderen en kleinkinderen yiissingen, 14 oktober 2009 DANKBETUIGING Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven ontvangen te hebben na het overlijden van onze lieve moeder en oma Catharina Bosselaar-Zuidema Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het mede leven na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Willem de Buck heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, oktober 2009 Groot, is de leegte die zij achterlaat, Waarde\'ol zijn de herinneringen. Hartverwarmend was de belangstelling die we hebben ervaren. Voor uw aanwezigheid, kaart, brief, of bloemen na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Coby Dirkx - van der Meer willen wij u hartelijk bedanken. Dit medeleven is voor ons een grote steun. Dies Dirkx Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Baarland, oktober 2009 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekbed en bij haar overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Marie Pieters-van Goethem kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Temeuzen, oktober 2009 Door de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn zeer geliefde, zorgzame vrouw, (moeder), schoonzuster en tante Pieternella Kosten - van Boven is het ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Daarom betuigen wij u op deze wijze onze hartelijke dank. Uw medeleven heeft ons zeer goed gedaan. J.D. Kosten Piet en Els van Boven - Mol en verdere familie Yerseke, oktober 2009 Trouw en betrouwbaar Arjaan van de Kreeke U it de vele reacties is dit ook gebleken. Het is voor ons een grote steun geweest. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw blijk van medeleven tijdens zijn ziek zijn en na zijn overlijden. Familie van de Kreeke 's-Heer Arendskerke, oktober 2009 DANKBETUIGING Voor uw medeleven, door u betoond na het overlijden en bij de uitvaart van onze zus, schoonzus, tante en oudtante Anna Joscpha Heijens zeggen wij u hartelijk dank. Namens fam. Heijens J.A. Heijens, ex.Test. Kloosterzande, oktober 2009 In plaats van kaartjes Voor uw belangstelling en medeleven, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde zorgzame man, onze geliefde vader, opa en overopa Gerard van den Ende willen wij u hartelijk dankzeggen. M.B. van den Ende-Melis Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Borssele, oktober 2009 Bij het overlijden van Jan van Hasenbroek hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen per soonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons het gevoel gegeven het verlies van Jan niet alleen te hoeven dragen. Een speciaal woord van dank aan Piet Picavet van DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Marie-Louise van Hasenbroek-Gelderland familie van Hasenbroek familie Gelderland Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd. De vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jo Vermeulen-Faes waren hartverwarmend. Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat zij bij velen zo geliefd was. Hartelijk dank daarvoor. Nelleke en Hans Manders-Vermeulen Ton en Ans Vermeulen-Remijn Anneke en Bert Rentmeester-Vermeulen Klein- en achterkleinkinderen Oktober 2009 f 17 oktober 2004 17 oktober 2009 IN MEMORIAM Gonnie Bergenhenegouwen-Ottersberg We missen je. Simon Marck en Willeke Tygo en feite Lester en Henny 17-10-1999 17-10-2009 Lieve Jolanda 10 jaar geleden was je opeens verdwenen We konden niet eens afscheid nemen Niet eens een kleine zoen De leegte die je hebt achtergelaten Zit nu in ons hart verstopt En de lege gaten Zijn met verdriet volgepropt Liefs je zus Annelies Aan alle mensen van de Praktijk Bruggeman die we niet persoonlijk hebben kunnen bedanken Uw reacties waren hartverwarmend dank U wel H. Bruggeman D. Bruggeman-D'haen ft Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en^jf telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailoptJtSchttcrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarriè"ren,n.a.v. "telefonisch opgegeven advertenties E-mail j pzcfamilieberichten@wegenemieuwsinedia.nl Telefoon 1 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.ntensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36