Familieberichten 0 H1ensentinq.nl Overladen "V Henk van Aalst Annie van Hees Artje Suurmond-Sikkel Arnolda Wilhelmina 24 I Zaterdag 17 oktober 2009 kijk ook op Bedroefd moeten wij u meedelen dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa Hendrik Anna Willem weduwnaar van Breda, 30 juli 1919 t Loon op Zand, 14 oktober 2009 Breda: Raymond van Aalst Coby Beurkens Max Hoeven: Clementine van Egmond - van Aalst Peter van Egmond Wouter Breda: Arthur van Aalst Wijnand Monaco: Dorothé Dingenouts - van Aalst Jan Dingenouts Correspondentieadres: C.M.L. van Egmond - van Aalst Arnoutlaan 1 4741 CV Hoeven Vader is thuis, Service Residentie Molenwijck 14 te Loon op Zand. U kunt daar zondag 18 oktober van 16.00 tot 17.00 uur afscheid van hem nemen. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 20 oktober om 10.00 uur in parochiekerk St. Jans Onthoofding, Oude Raadhuisplein te Loon op Zand, waarna om 11.45 uur de crematieplechtigheid plaatsvindt in aula Aurora van het crematorium, Karei Boddenweg 5 te Tilburg. Nadien bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Bewaar het verleden Kies voorde toekomst Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en met véél dierbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Han Bogaert Henri Marie Joseph Ridder in de orde van Oranje Nassau A 2 oktober 1932 t 15 oktober 2009 Middelburg Middelburg Middelburg: Adriënne Bogaert-Burgers Leidschendam: Ingeborg en Paul Daniels-Bogaert Fleur Mike Eindhoven: Marjoleine Bogaert "Den Eenhoren" Singelstraat 45 4331 ST Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 20 oktober van 19.00 - 20.00 uur en één uur voor de crematieplechtigheid op woensdag 21 oktober. Aanvang 14.00 uur in uitvaartcentrum H. (obse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse. Ons bereikte het droevige bericht van overlijden van de heer Cornelis Verhoole oud docent aan de voormalige Griffioenschool voor chr. MAVO en de Oranje Nassauschool voor chr. MAVO in Middelburg. Wij hebben Cor gekend als een zeer aimabel en betrokken leerkracht. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe dit verlies te dragen. Namens het bestuur en personeel van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, Ir. DJ. Borst, voorzitter Vereniging voor Chr. VO op Walcheren Ir. F.A. Steenblik, algemeen directeur CSW Beetje bij beetje moesten we je verlaten. De blik, de stilte deed vaak zeer, de moeder, oma van vroeger was je niet meer. Slechts een aai, een zoen was alles wat wij voor je konden doen. Maar nu je bent heen gegaan, zeggen wij'dank voor alles wat je hebt gedaan. Na een langzaam afnemende gezondheid is toch nog onverwachts van ons heen gegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Catharina Cornelia Bom-Schepers sinds 1974 weduwe van Jan Bom in de leeftijd van 94 jaar. Limmen: )anBom Anneke Bom-Dijkman Carine en Jeroen Kapellen (B): GerBom Addy Bom-van Oeveren [eanette en Jos Brian, Marit Marianne en Guido Krabbendijke, 12 oktober 2009 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadressen: Jan Bom 't Kieftenland 44 1906 WG Limmen Ger Bom Klinkaardstraat 171 B 2950 Kapellen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op vrijdag 16 oktober 2009. Arnemuiden; Ruinerwold: Arnemuiden: Nieuw en Sint Joosland: Nieuw en Sint Joosland: Arnemuiden: Arnemuiden: Nieuw en Sint Joosland: Arnemuiden Want alle vlees is als gras, en alle heerlijkheid des mensen is als een bloem van het gras. Het gras is verdord, en zijn bloem is afgevallen; Maar het Woord des Heeren blijft in der eeuwigheid; en dit is het Woord, dat onder u verkondigd is. 1 Petrus 124- 25 Met groot verdriet delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een periode van afnemende krachten en gedachten, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Samuël Janse sinds 2 juni 1999 weduwnaar van Pieternella Goverse in de leeftijd van 88 jaar. Chris en Marie Janse-van Dalen Petra en jouke, Wilma en Martin, Kirsten, Sam Janny en Albert van Gijssel-Janse Wim en Mieneke (in herinnering) Janse-Wisse Nelleke en fohan, Colin, Liza Lein en Ina Janse-Janse Sander en Abigail, Leonard en janny, jan Pieter (in herinnering), Marije en Andries Albert Janse Leo en Rita Janse-Janse Eline en Harro, Michiel, Carlien en Joan Adrie en Carolina Janse-van de Ketterij Stefanie, Rachelle Sarn Janse Willy Janse Goes, 14 oktober 2009 Zorgcentrum Rehoböth Correspondentieadres: S.P. Janse Mortierepolder 1 a 4339 PL Nieuw en Sint Joosland Op zaterdag 17 oktober is er gelegenheid tot condoleren in Zorgcentrum Rehoböth, Bergweg 1 te Goes van 14.00 tot 15.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 19 oktober om 13.45 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Nieuw en Sint Joosland om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Geen bloemen. Psalm 42 onberijmd Diepbedroefd delen wij u mede dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootvader Andries Izaak Overdulve echtgenoot van Levina Cornelia Hamelink in de leeftijd van 81 jaar. Axel: L.C. Overdulve-Hamelink Terneuzen: Ada en Adri Vlaander-Overdulve Gert-Jan en Colinda - Thijn Esther en John - jamie, Indy Zaamslag: Adri en Addy Overdulve-Slabbekoorn Eline en Jan Mirjam en Johan Arjenne en William Bertine Terneuzen: Franny en Eddy de Rooij-Overdulve Eline en Wouter Arjan en Marly William en Fenanda Martij n 16 oktober 2009 Olivierstraat 47 4571 AX Axel De rouwdienst wordt D.V. gehouden op dinsdag 20 oktober om 13.30 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Verenigingsgebouw van de Gereformeerde Kerk te Axel (ingang Julianastraat). Maandag 19 oktober is er van 19.00- 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar doktoren en personeel van de afdelingen A2 en B2 van ziekenhuis 'De Honte' voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Ach, hoe dikwijls ben ik toch gegaan waar de zee heur groote baren slaan, waar het al zoo kleen wordt rondom mij, waar mij niets te binnen komt als Gij, groote God, oneindigheid, onmeetbaar, en van dit menschenhert, hoe broos ook onvergeetbaar! Ter ruste gegaan op 15 oktober 2009 in de verwachting van een blij ontwaken die bij haar geboorte op 5 maart 1921 te Zwolle van haar ouders Arnold Wilhelm Sikkel en Maaike Trijntje Sikkel-Wiersma deze namen kreeg lieve vrouw van: wijlen Jan Suurmond schoonmoeder van: Toosje en Mayke Gerard en Simon Grootje van: Jeremy en Tammy Grootje van: Jeffrey Grootje van: Joost en Tessa Grootje van: Casper en Mijke overgrootje van: Tyler, Brandon, Steven Gijs, Haye Correspondentieadres: Het Jacht 7 3742 HL Baarn Onze moeder en Grootje is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. U kunt daar nog even bij haar zijn op dinsdag 20 oktober a.s. van 13.15 tot 13.45 uur. Aansluitend vieren we haar leven in een samenzijn aldaar om 14.00 uur. De teraardebestelling zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34