zeeland 123 zich als echte plastic heroes Welkom Bienvenue Willkomm Welcome Dode hond in illegaal 'bosgraf bij De Braakman ZOA Onderhoudsarme ramen en deuren Verkeerd mailadres meldpunt vossen Con Grazia zingt in Lutherse kerk Groede Kinderen in actie voor zorgboerderij Terhole Vrachtautomodellen in de bibliotheek zaterdag 17 oktober 2009 msmmmsmsmm HOEK - De politie heeft gistermid dag een illegaal gedolven honden graf gevonden in het bosje tegen over vakantie-eiland De Braakman aan rijksweg N61. De politie kreeg omstreeks half twee een melding over een omge woeld perceeltje waar een kleding stuk uitstak. Het stuk bos werd tus sen twee en vijf uur met lint afge zet. Onderzoek wees uit dat er een grote hond in het bos lag begra ven. Een knuffel bij het graf leek er op te wijzen dat er een beschei den plechtigheid tijdens de dieren- begrafenis is geweest. Omdat de hond dicht aan de oppervlakte lag, is het dier geruimd door Staatsbos beheer. KOEWACHT In het artikel over de schade die vossen aan de wildstand veroorza ken is eerder deze week abusieVe- lijk een verkeerd e-mailadres ver meld van het meldpunt dat de wildbeheereenheid Koewacht in het leven heeft geroepen om scha de door vossen onder hobbydieren aan te melden. Het juiste e-mail- adres van het vossenmeldpunt is wbekoewacht@zeelandnet.nl GROEDE Het a capella dames-dubbelkwintet con Grazia zingt morgenmiddag vanaf drie uur in de Lutherse kerk in Groede. Onder leiding van diri gent Ad Meeusen zingen de dames wereldberoemde liederen van be faamde componisten. Maar net zo makkelijk lenen zij hun stemmen voor het zingen van volksliederen, eeuwenoude en moderne chan sons. Ook staat een heel scala aan kerst liederen op het repertoire. TERHOLE Zorgboerderij Binnenste Buiten in Terhole krijgt morgenmiddag een delegatie kinderen van de Gerefor meerde Kerk (PKN) op bezoek. De kinderen overhandigen een partij boerderijspeelgoed ter waarde van driehonderd euro. Dat geld hebben ze zelf, bij verenigingen waar ze lid van zijn, ingezameld. Momenteel komen vijftien kinderen met psy- cho-sociale problemen of andere beperkingen één of meer dagdelen naar Binnenste Buiten. HULST De vitrinekast in de bibliotheek Hulst is ingericht met een verzame ling model vrachtauto's van Olaf Jansen uit Hulst. In de vitrinekast staan verschillende automerken, maar zijn favoriete merk is toch wel DAF. Hij wil zijn verzameling nog verder uitbreiden en spaart momenteel voor Scaniamodellen met een torpedofront. Deze mi ni-expositie is tot 30 oktober te be zichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek. msaammmw tegen armoede www.tear.nl giro 41400, Zeist www.woordendaad.nl giro 733, Gorinchem VLUCHTELINGENZORG www.zoa.nl giro 550, Apeldoorn Afstemming heeft plaats gevonden met Dorcas www.redeenkind.nl giro 1599333, Zwolle WWW.TERNEUZ6N.NL Terneuzen maakt onder meer bij het sluizencomplex werk van de campagne 'plastic heroes' om het scheiden van plastic afval te stimuleren en het werkt nog ook. foto's Peter Nicolai Meekrapweg 26 Axel T 0115 56 22 38 www.noens.nl Kom eens langs in onze vernieuwde showroom 1 vraag een vrijblijvende prijsofferte! Noens BV 80 jaar ervaring in Zeeuws-Vlaanderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 33