Banen ►aam Q JobTrack.nl Zichtbaar Beter! Lid van de Raad van Toezicht (m/v) Kies voor een baan in de Jeugdzorg, juist nu! Plaatsingscoördinator (24 uur) Q MERCURI A Technical Maintenance Engineer (m/v) DE GOFFAU Kijk ook op Zaterdag 17 oktober 20091 37 ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen en daarbuiten. ZorgSaam biedt preventieve zorg, zorg aan huis, ziekenhuiszorg en ouderenzorg. Onze organisatie staat voor goede kwaliteit van zorg, is modern en innovatief. Enkele vacatures uit ons aanbod: teamleider medische techniek anesthesie assistent en een allround operatie assistent ambulanceverpleegkundigen en -chauffeurs gediplomeerd gipsverbandmeesters medewerker algemeen afdeling logistiek verzorgingshulp team Hoek/Biervliet (gespecialiseerd) radiodiagnostisch laborant Dankzij een uitgebreid pakket aan medische- en zorgvoorzieningen is werken bij ZorgSaam interessant en veelzijdig. Er zijn volop doorstroommogelijk heden en opleidingsfaciliteiten. De uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod vindt u op onze website: www. zorgsaamorg/werken/vacatures Heeft u naar aanleiding van de uitgebreide omschrijvingen nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de personeelsadministratie op 0115-457220. Zeeuws-Vlaanderen www.zorgsaam.org V- J Walcheren Noord Beveiand Ziekenhuis Ambulance Thuiszorg Woonzorgcentra VVV Walcheren en Noord-Beveland is een regionale WV organisatie binnen de gemeenten Veere, Noord- Beveland, Vlissingen en Middelburg met drie operationele afdelingen, te weten Vestigingen, Marketing en Communicatie en VVV Zeeland Vakantie en heeft zo'n 38 medewerkers in vaste dienst. De WV Walcheren en Noord-Beveland wil stimulerende en initiërende bijdragen leveren aan de ontwikkelingen en de mogelijkheden op het gebied van recreatie en toerisme. Zij wil de spil zijn tussen de recreant/toerist en de gemeenten/bedrijfsleven. In het kort kan deze missie vertaald worden als 1bevorderen van toerisme en recreatie in en naar Walcheren en Noord-Beveland'. De VW Walcheren en Noord-Beveland is een stichting met een directeur-bestuurder die het te voeren beleid van de stichting bepaalt en verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken. Binnen de VW Walcheren en Noord-Beveland is het model van goed bestuur van toepassing. De Raad van Toezicht bestaat uit tenminste zeven leden. Binnen deze raad zijn twee zetels beschikbaar. De Raad van Toezicht nodigt daarom belangstellenden uit om zich aan te melden voor de functie van: Profiel Als lid van de Raad van Toezicht bent u belast met het toezicht op het algemeen beleid en met het bewaken van de doelstelling en de continuïteit van de stichting. Daarnaast staat de Raad van Toezicht de directeur-bestuurder met raad terzijde. Van de leden van de Raad van Toezicht wordt verwacht dat zij beschikken over een scherp analytisch vermogen, ervaring met management-, bestuurs- en/of toezichtwerkzaamheden en inzicht in de diverse aspecten van bedrijfsvoering. Binnen de raad wordt gestreefd naar voldoende deskundigheid op juridisch, bedrijfseconomisch, en financieel terrein waarbij gelet wordt op een brede vertegenwoordiging van het werkgebied. Gelet op de huidige samenstelling is affiniteit met de toeristische branche binnen het werkgebied en/of een financiële achtergrond een pré. Inzet en vergoeding De Raad van Toezicht komt gemiddeld zes keer per jaar bijeen. Aan de functie lid van de Raad van Toezicht is een onkostenvergoeding per vergadering verbonden. Informatie en reactie Voor nadere informatie over de functie kunt u zich richten tot de voorzitter van de Raad van Toezicht, de heer A. Smeels (0118-639719) en de directeur van de VW Walcheren en Noord-Beveland, mevrouw C. Schönknecht (0118-569170). Meer informatie over de VW Walcheren en Noord-Beveland is te vinden op de corporate site: http://www.promotiezeelanddelta.nl/nl inlogcode: corporate wachtwoord: VWWNB01. Een reactie op deze uitnodiging kunt u tot 18 november 2009 sturen naar de VW Walcheren en Noord-Beveland, voorzitter van de Raad van Toezicht, t.a.v. de directie, Postbus 8, 4357 ZG Domburg. De gesprekken met een selectie uit de respondenten zullen plaatsvinden op woensdag 9 december 2009. Het streven is om in de vergadering van de Raad van Toezicht van de VW Walcheren en Noord-Beveland in de maand januari 2010 de benoeming van de kandida(a)t(en) te effectueren. Acquisitie n.a.w. deze advertentie stellen wij niet op prijs. De Jeugdzorg is in beweging! Wij zoeken een gemotiveerde, gekwalificeerde en doortastende medewerker die onze organisatie komt versterken. Voel jij je aangesproken, lees dan verder. Wegens vervanging zijn wij op zoek naar een Je verricht diverse taken rondom de plaatsing van cliënten en je ondersteunt de uitvoerend werker bij het realiseren van crisisplaatsingen. Ook zorg je ervoor dat de sociale kaart actueel wordt gehouden. Je fungeert zowel intern als extern als vraagbaak en onderhandelingspartner. Verder heb je een signaalfunctie naar het management voor wat betreft knelpunten binnen het voorzieningenpatroon. Meer informatie over deze vacature is te vinden op www.bjz-zeeland.nl ■p-. •land TERMINALS FLUSHfNG BV zoekt per direct: IVIercuria Terminals Flushing is een zelfstandig opererende olie op- en overslag terminal. Naast de opslag van minerale olie voor diverse klanten, verzorgen wij het vervoer en handling hiervan. Dit gebeurt via zeevaart, binnenvaart en wegtransport. Veiligheid, nauwkeurigheid en klantgerichtheid gaan bij ons voorop, hand in hand met een goede sfeer binnen een professioneel team. Vanwege op handen zijnde uitbreidingen zijn wij per direct op zoek naar een Technical Maintenance Engineer. Werkzaamheden Verantwoordelijkheden: - Verantwoordelijk voor het onderhoud en de technische staat van de terminal. - Traceren van de oorzaak en het verhelpen van technische storingen. - Opstellen, onderhouden en bewaken van een preventief onderhoudsbeleidsplan. - Opzetten en implementeren van een onderhoud- spare part systeem. - Opstellen en bewaken van het onderhoudsbudget, - Opstellen van bestekken en offerte aanvfegen voor contractors en leveranciers, - Selecteren van (onderhoud)contractors en leveranciers. - Coördineren, organiseren en controleren van onderhoud- modificatie werkzaamheden. - Uitvoering geven aan beleid op gebied van veiligheid en (product)kwaliteit. - Deelname in uitbreiding- modificatie projecten. - Opleiden en instrueren van de operationele buitendienst op het gebied van onderhoud en technische werkzaamheden. - Het (op termijn) opzetten en leidinggeven aan een onderhoudsteam. - Maakt deel uit van het Management Team en rapporteert aan de Terminal Manager. Functie-eisen: - HBO opleiding (bijvoorkeur werktuigbouwkunde, scheepswerktuigkunde of maritieme officier). - Minimaal 5 jaar ervaring in tank op- en overslag en of petrochemische industrie. - Leidinggevende ervaring. - Kennis van en ervaring met geautomatiseerde onderhoudsystemen. - Op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen over onderhoud en inspectie m.b.t. de wet- en regelgeving (Wet Milieubeheer, BRZO 1999 e.d.). - Ervaring met project management. - Representatief, goede communicatieve vaardigheden en flexibel. - Hands- on mentaliteit, accuraat, stressbestendig. - Teamspeler. De werkzaamheden vinden in principe plaats in dagdiensten en het salaris is marktconform en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Stuur uw schriftelijke sollicitatie, graag binnen veertien dagen, naar onderstaand adres: Mercuria Terminals Flushing B.V., t.a.v.: Terminal manager Postbus 313, 4380 AH Vlissingen www.mercuria.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt nadrukkelijk niet op prijs gesteld. t S K A /y O Bedrijfsadviezen Administraties Belastingadviezen Adviezen opzet administratie Belastingaangiften Automatisering van administraties Advieskantoor De Goffau B.V. Lepelstraat 4 4401 EB YERSEKE Tel. 0113-572797 info@advieskantoordegoffau.nl Wij zoeken voor spoedige indiensttreding: Een full-time ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (leeftijdindicatie: 16 tot 25 jaar) De werkzaamheden bestaan uit: Het voeren van de salaris-/personeels- administratie Boeken van administraties (Voorbereidende) werkzaamheden m.b.t. jaarrekeningen belastingaangiften Telefonische- en recepliewerkzaamheden Overige voorkomende werkzaamheden Wij verlangen het volgende: Opleidingsniveau: MBO/HAVO Goede contactuele eigenschappen Bereid zijn tot het volgen van opleidingen Ook schoolverlaters worden verzocht te reageren Schriftelijke sollicitaties zien wij graag binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad tegemoet. Acquisitie naar aanleiding van déze advertentie wordt niet op prijs gesteld!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 119