Profiline voorziet in kozijnen van topkwaliteit BEDRIJF UIT LEWEDORP IS OFFICIEEL DEATER VAN KNIPPING Advertorial 1 O I Vrijdag 16 oktober 2009 Profiline voorziet in kunststof kozijnen, deuren en dakkapellen van topkwaliteit. Het in Lewedorp gesi tueerde bedrijf is sinds 1 juli 2009 officieel dealer van het gerenommeerde Knipping. Cor Sandee pre senteerde op zaterdag 19 september aan vele belangstellenden de fraaie nieuwe showroom van Profiline aan de Postweg. Het dealerschap van Knipping omvat voor de Zuid-Bevelandse ondernemer een uitge strekt gebied, bestaande uit Zeeland, de Zuid-Hollandse Eilanden en een deel van West-Brabant. „Knipping is op kunststofgebied het neusje van de zalm, variërend var basiskozijn tot exclusieve kozijnen die geaccepteerd worden in monumenta le panden en beschermd stadsgezicht", aldus Cor Sandee. Hij heeft het behoorlijk druk, mede van wege het feit dat er tegenwoordig veel renovaties van woningen plaatsvinden. Cor levert voor negentig procent aan particulieren, maar bemerkt wel dat ook de zakelijke markt aantrekt. Naast de particuliere markt levert hij in toenemende mate aan aannemers en klusbedrijven. De kunststof kozijnen van Knipping gaan met diverse voordelen gepaard, zoals het gemak van onderhoudsarm materiaal, energiebesparing door hoge isolatie- waarde en veiligheid tegen inbraak. Uithangbord „Kozijnen vormen het uithangbord van een woning. Ik roep al jaren dat kunststof kozijnen sfeer en comfort bepalend zijn. Het mooie aan de Knipping producten is dat er weinig 'instapmodel len' zijn. Het gaat bij kozijnen tenslotte wel om de uitstraling*en 'het jasje' van het huis. Je kan bij kozijnen wel voor het goedkoopste willen kiezen, maar dat komt de uitstraling van een pand niet ten goede. Bovendien is het zo dat als je een woning laat schilderen je in ongeveer twintig jaar hetzelfde moet betalen als voor nieuwe kozijnen", legt Cor Sandee uit. Zijn technische achtergrond komt hem goed van pas in de bedrijfsvoering. „Het gaat toch vaak om maatwerkoplossingen. Door een technische praktische inslag kun je de klanten beter adviseren. Regeren is vooruitzien. Je weet waar je mee te maken krijgt en waar je tegen aan kunt lopen." Eén van de veel gehoorde bezwaren tegen toepas sing van kunststof kozijnen is dat deze er vaak 'plastic-achtig' uitzien en 'recht-toe-recht-aan' te verkrijgen zijn. Veel huizenbezitters die waarde hechten aan authenticiteit hebben daarom kunst stof nooit serieus overwogen, ondanks alle ratio nele argumenten om het wel te doen. Knipping brengt hierin verandering. Door de unieke eigen schappen van kunststof en aluminium te combine ren, kan deze fabrikant elke gewenste kozijnvorm, -stijl en -kleur realiseren. Cradle-to-Cradle Met oog op de toekomst heeft Knipping een hoog isolerend kozijn ontwikkeld: de Knipping Plus Kozijnserie. Economen ven/vachten dat een slecht geïsoleerd huis in de toekomst hogere energiekos ten krijgt dan hypotheeklasten. Het Knipping Plus Kozijn is het antwoord. Door het kunststof kozijn van meer kamers tg voorzien (een zeskamer- in plaats van een driekamersysteem) ij het zoveel steviger, dat staal niet meer nodig is. Om tege moet te komen aan de groeiende vraag naar nog betere isolatie, heeft Knipping dit product ontwik keld. Door in dit nieuwe profiel drie-laags glas te plaatsen wordt er een zeer hoge isolatiewaarde behaald. Het profiel heeft bovendien een unieke structuur met separate kamers, waardoor toevoe ging van extra materialen zoals staal en isolatie materiaal niet meer nodig is. Het Knipping Plus profiel bestaat voor honderd procent uit kunststof. Dit maakt het profiel zeer duurzaam en op de lange termijn eenvoudig te recyclen tot een hoog waardige grondstof en uitermate geschikt voor 'Cradle-to-Cradle' (C2C)-projecten. Cor Sandee: .Kozijnen vormen liet uithangbord van een woning." Voor Knipping is duurzaamheid een tweede natuur. „Unieke producten ontstaan door overtui ging en een helder toekomstbeeld. Het is noodza kelijk dat je altijd een heldere visie op de toekomst hebt. Wij ontwikkelen graag mee aan huizen voor de toekomst. Dit willen wij graag op een verant- De Prolux Energy-tm Dakkapel is onder de dakbe dekking onzichtbaar (dus onderhoudsarm) en uit gerust met zonnecollectoren. Deze zonnecollecto ren zijn gevuld met een vloeistof. Deze vloeistof wordt door een pomp rondgepompt en door de zon opgewarmd onder de zwarte dakbedekking. woorde manier doen," aldus algemeen directeur Jacob Wiering van Knipping. Op de Woonbeurs 2009 introduceerde Knipping naast de Knipping Plus Kozijnenserie de Prolux Energy-tm Dakkapel. mmm Een zonneboiler zet deze warmte om in warm tap water. Met een zonneboiler levert deze warmte direct energie op in de woning. De Prolux Energy-tm Dakkapel is leverbaar met keuze uit vijf verschillende profiellijsten ter afwer king. De zijkanten van de dakkapel kunnen afge werkt worden met aluminium rabatdelen of vlakke aluminium platen. Deze worden gepoedercoat met een coating van maritieme lakkwaliteit en zijn dus bestand tegen de zilte weersinvloeden langs de kust of de agressieve milieu-invloeden in bijvoor beeld de steden of bij bedrijventerreinen. Knipping by Profiline Showroom: Postweg 17 Lewedorp Tel: 0113-671225 Fax: 0847-454629 E-mail: knipping@profiline.nl www.knipping.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 96