cl 9 opzegaienst Familieberichten fllensenlinq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn (1l9nsenlinq.nl mms, Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 30 I Vrijdag 16 oktober 2009 kijk ook op ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hij verkoos zijn eigen weg te gaan op een moment van diepe eenzaamheid Rien Oosdijk 02-06-1958 13-10-2009 Naast verdriet is plaats voor respect Lia, Merijn en Sofie Oosdijk Hoofdstraat 13 4484 CA Kortgene Op nadrukkelijk verzoek van Rien zal de crematie in kleine familiekring plaatsvinden. Voor belangstellenden is er op zaterdag 17 oktober de mogelijkheid het schriftelijk condoleanceregister te tekenen tussen 15:00 en 16:00 uur in Zorgcentrum Cleijenborch Dr. Maasstraat 4 Colijnsplaat. Geen bezoek aan huis. Uitsluitend schriftelijke condoleances. De Raad van Toezicht van Stichting Ouderenzorg Noord Beveland geeft u met verslagenheid kennis van het plotselinge overlijden van Rien Oosdijk Rien was al 22 jaar directeur, eerst van het Pensiontehuis in Kortgene en uiteindelijk van zorgcentrum Cleijenborch in Colijnsplaat. Wij kenden hem als een spontaan en toegankelijk mens, met veel persoonlijke aan dacht voor de bewoners. Rien heeft voor de ouderen op Noord-Beveland de afgelopen tientallen jaren ontzettend veel betekend. Wij wensen zijn vrouw Lia en kinderen Merijn en Sofie kracht toe om dit verlies te verwerken. De Raad van Toezicht Stichting Ouderenzorg Noord Beveland Bedroefd en verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze directeur/bestuurder Rien Oosdijk Wij verliezen in hem een toegankelijk en betrokken mens. Wij zullen zijn humor en eigen wijze van aanpak missen. Personeelsleden zorgcentrum Cleijenborch De Poezen Lodewijk en Gijsje Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze directeur/bestuurder Rien Oosdijk Wij zullen zijn inbreng en kennis missen, de Ondernemingsraad van zorgcentrum Cleijenborch De Cliëntenraad van zorgcentrum Cleijenborch geeft met leedwezen kennis van het overlijden van onze directeur/bestuurder Rien Oosdijk Door zijn betrokkenheid laat hij een grote leegte achter. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen, wij wensen hen kracht toe om dit verlies te verwerken. de Cliëntenraad van zorgcentrum Cleijenborch Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze directeur/bestuurder Rien Oosdijk Zijn betrokkenheid bij onze activiteiten stelden wij zeer op prijs. De Personeelsvereniging van zorgcentrum Cleijenborch "De Triangel" Met respect gedenken wij onze directeur/bestuurder Rien Oosdijk Hij leeft voort in onze herinnering als een goede vriend. Wij wensen Lia, Merijn en Sofie veel sterkte toe met dit verlies. de Vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Rien Oosdijk De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Rein Fierloos en Dick Korsuize ReDiCom V.O.F. Hansweert Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de heer M.J.C. Oosdijk Voormalig lid van de Raad van Toezicht Rabobank Noord-Beveland en de ledenraad Rabobank Walcheren/Noord-Beveland. Wij wensen de familie veei sterkte toe met dit verlies. Directie, medewerkers, raad van commissarissen en ledenraad Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Geschokt en verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden van Rien Oosdijk Rien was als collega directeur een integer, betrouwbaar mens, die de samenwerking zocht, maar daarbij het belang van zijn eigen organisatie zowel naar cliënten als medewerkers niet uit het oog verloor. Wij zullen zijn vrolijke en humoristische 'klankbordfunctie' missen. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte met hetdragen van dit grote verlies. Stichting Zorgcentrum "De Wieken" Stichting Zorgcentrum Maria-Oord Stichting Ouderenzorg Kapelle Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil of testament op? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Telefoon: 0800 - 44 44 OOO Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu dien er sproke is van een sterfgeval moeten el zaken worden geregeld. Hierbij worden n vaak geconfronteerd met veel administratieve tijdrovende zaa Fm mmxifm Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78