NAr(y%> (J) Hlens6nlinq.nl Familieberichten j. "JifiSki i'êmmui I opzegaienst Annet Marianne Weezeman Lieve Marianne Colofon Familieberichten 26 I Woensdag 14 oktober 2009 kijk ook op Nu, dat is vandaag morgen is een nachtje slapen nu ben ik moe mijn ogen vallen dicht ik slaap naar morgen toe. Na voorzien te zijn van de Zalving der zieken hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, tante en kleindochter Annet Irma Maria de Jaeger A 7 oktober 1971 t 12 oktober 2009 Zuiddorpe: Ria en Wilfried de Jaeger-Antonissen Zuiddorpe: Monique en Edwin de Schepper-de Jaeger Luuk Remco Zuiddorpe: Opa en Oma de Jaeger-Baert Hoofdweg Zuid 14 4574 RX Zuiddorpe De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 16 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, waarna de begrafenis volgt op het RK kerkhof aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restau rant 'Onder de Linden', Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. Donderdag 15 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar dagverblijf Eeckenstein van Stichting Tragel en de medewerkers van Thuiszorg voor alle zorg en aandacht. Een vlinder dwarrelt door de lucht, ze is op reishaar laatste vlucht Dit is het afscheid, we moesten je nu laten gaan. Maar jij blijft in onze harten voortbestaan. Verwacht maar ook zo onverwachts is ons lief nichtje overleden Annet We wensen Wilfried en Ria, Monique en Edwin, Luuk, Remco heel veel sterkte toe met dit grote verlies. tante Irené en ome Freddie Robin en Esther F? Sander en Daniellé - Laura, Denise Altijd opgewekt, altijd die lach. Je had niet alleen een speciale plek in mijn bus, maar ook in mijn hart. Hans Lieve Mama, Je was voor mij en anderen een mooie, sterke, bijzondere vrouw. Je hebt vele mensen hun harten geraakt. Veel te vroeg ben jij bij mij weggegaan. Maar jij zal altijd in mij voortleven. Je was de beste moeder die ik mij kon wensen. Voor alles wat jij mij hebt gegeven ben ik je eeuwig dankbaar. Ik hou van je. Rust zacht, lieve Mama. je dochter Ifygenia Zij werd slechts 54 jaar jong. Ifygenia Kyrmos Vicky Kyrmos Bram Kooij Rempe Kooij Hans Kooij Middelburg, 7 oktober 2009 Correspondentieadres Tapuitstraat 82b 3083 WV Rotterdam De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Rust zacht.Bedankt voor al je vriendschap, ik zal je missen Wim v. Duijvenbode Familie,vrienden en bekenden veel sterkte met dit grote verlies The answer my friend is blowing in the wind Bob Dylan Dag lieve Marianne Rust zacht Barbera, Linda, Puck Woensdag bereikte ons het bericht van het overlijden van onze collega Marianne Weezeman Zij was een deskundig en betrokken hulpverlener en een zeer gewaardeerde collega. Wij wensen haar dochter Itygenia, overige familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis, Leen van Leersum, raad van bestuur Rosette Wille, directeur Plotseling is onze lieve collega Marianne Weezeman uit ons midden gerukt. Wij zullen haar missen, haar betrokkenheid, inzet en stuwkracht. Wij wensen haar dochter Ifygenia heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. Collega's CMO Maresaete, Vlissingen Simon, Janneke, Barbera, joke, Elisabeth, Marjon, Annelies, Monique, Linda, Ans.'Jordi, Corrie, Ineke, Elvis, Josette, Sasja, Henk, Jay, Ramona, Jennifer, Annet, Monique, Caroline, Edwin en Lobke ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze cliënt Jan Simon Timmerman Oudhuizen 06-05-1944 Koudekerke 11-10-2009 Namens de directie SVRZ en Zorgteam appartement 19 Jan wordt begraven op 15 oktober om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega H. Wijnja (Hendrik) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris ïg» m Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega en lid van onze vereniging H. Wijnja (Hendrik) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J. Mastenbroek, voorzitter Vlissingen, 13 oktober 2009 14-10-2001 14-10-2009 Kees Een lege plek, een groot gemis een fijne herinnering, is al wat er nog is. Ik mis je steeds in dit leven, maar ik blijf altijd om je geven. Hannie ERZORGING Peter Butler Voor een perioonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen (Ilens0nlinq.nl s Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meid u aan. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden t telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclaméreh n.a.v.'tëlefonisch opgegeven advertenties 'ligt E-mail pzcfamiliebericHten@wegenernieu' Telefoon] 088-013 9999 Fax 1 088-013 9990 iwstpedia.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74